Кредит на карту онлайн терміново

Умови отримання:

Вік від 18 до 70 років

Особистий мобільний номер

Карта, будь-якого банку України

Гроші на банківську картку терміново

Більшості людей хотілося б, щоб в потрібний момент кредит терміново опинявся на банківській картці. Наприклад, Ви помітили рідкісну і цікавлюся річ, про яку завжди мріяли, і не хочете втратити шанс придбати її через те, що до зарплати залишився ще тиждень. При такій ситуації цілком реально отримувати гроші на карту терміново і без будь-яких рутинних зволікань. Ви будете керувати власними коштами і знайдете повну фінансову свободу. Вирішивши швидко взяти гроші на карту, в день оформлення заявки Вам вдасться оплатити лікування родича або навчальний контракт дитини, звернутися в майстерню за ремонтом раптово поламаної техніки і т.д.

На яких умовах можна швидко отримувати гроші на карту?

Україна - країна, де можливість терміново отримати кредит на картку онлайн з'явилася досить недавно. До недавніх пір позичальникам доводилося стояти в черзі в банку. Сьогодні, щоб терміново взяти гроші в борг, необхідна виключно банківська карта і доступ в інтернет. Фахівці Top Credit створили всі умови для того, щоб Ви могли терміново отримувати кредит на карту онлайн з мінімальними витратами часу і сил.

Top Credit надає своїм клієнтам можливість взяти в борг 15 тис.грн.сроком на 3 тижні. Кошти надаються для будь-яких цілей. Щодоби з користувачів знімається 1,9%. Вирішивши терміново взяти кредит на карту онлайн, Ви зможете продовжити його на будь-який термін. При достроковому погашенні відсутня комісія.

Компанія "Топ Кредит"

Організація "Топ Кредит" з'явилася на ринку в 2014 році як один з новаторів в області мікрокредитування. Наша команда фахівців працює над тим, щоб швидко взяти кредит онлайн на карту міг будь-який житель України. У 2016 році компанія Top Credit цілком направила свої зусилля на роботу в мережі інтернет. Ми розуміємо, що Всесвітня Мережа - це незамінний інструмент у вирішенні будь-яких побутових і трудових питань. Наші клієнти можуть швидко взяти кредити на свої карти онлайн в будь-який зручний час, оскільки сайт працює цілодобово.

Фахівці "Топ Кредит" - це згуртований колектив справжніх професіоналів своєї справи, більшість з яких працювали у фірмі ще в день її заснування. З кожним роком вводяться нові проекти, спрямовані на забезпечення комфорту наших клієнтів. Перфекціонізм в кожній деталі, прагнення до вдосконалення - ось девіз компанії і запорука нашого успіху. Кожен співробітник відчуває себе частиною єдиного цілого із загальною метою - турботою про громадян України, забезпеченням їх повної фінансової свободи.

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 16103108 від 09.04.2015 року, свідоцтво IK № 137, код фінансової установи: 16. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0800212171