Шановні клієнти!
Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ
Бережіть себе і своїх близьких! Будьмо сильними! Все буде Україна!

За 7 хвилин на будь-яку банківську картку

Кредит на карту терміново

Сума
Термін
Умови отримання термінового кредиту на карту онлайн
ВІК від 18 до 70 років
Особистий мобільний телефон
Банківська картка, будь-якого банку України

У багатьох з нас періодично відбуваються форс-мажорні ситуації, які вимагають миттєвих грошових витрат. Добре, коли є запас грошей на випадок непередбачених витрат або у кого позичити. Але що робити тим, кому немає де взяти потрібну суму грошей тут і зараз? Зазвичай, в таких випадках, ми починаємо проводити власний моніторинг пропозицій від банків. Але такий варіант підходить далеко не всім, тому що для звернення в банк потрібно зібрати солідний пакет документів і чекати рішення по заявці від одного до трьох днів.

Найкращий вихід з тимчасових фінансових труднощів - це оформити терміновий кредит на карту онлайн в Україні. Такий спосіб отримати кредит терміново на карту підходить багатьом громадянам нашої країни, так як він позбавлений бюрократичної тяганини.

Як терміново взяти кредит на карту?

Сервіс онлайн кредитування Топ Кредит не передбачає особливих вимог до своїх клієнтів. Завдяки сучасним технологіям, отримати експрес займ можна практично з будь-якої точки України. Для оформлення позичальникові знадобитися мінімальний пакет документів, доступ до мережі Інтернет та банківська карта.

Весь процес надання кредиту відбувається в режимі онлайн, тому для подачі заявки не потрібно навіть виходити з дому. Тепер отримати потрібну суму грошей можна прямо сидячи на улюбленому дивані, переглядаючи спортивні змагання або улюблений серіал.

У компанії Топ Кредит позичальники оформлюють кредит за 15 хвилин. У кожного кредитора є вимоги до своїх позичальників. Наша компанія не є винятком. Але вимоги Top Credit (Код території за КОАТУУ: 8038000000 Код ЄДРПОУ: 41939706) до своїх клієнтів - мінімальні.

Для отримання кредиту потрібно бути:

 • громадянином України,
 • бути повнолітнім,
 • мати діючий український паспорт і ідентифікаційний код,
 • мати активну електронну пошту і мобільний номер телефону,
 • мати банківську карту, оформлену в одному з банків України.

У Топ Кредит термінова заявка на кредит онлайн подається цілодобово 365 днів на рік.

Хто може розраховувати на термінове кредитування?

Клієнтами нашої компанії є:

 • студенти,
 • пенсіонери,
 • особи з поганою кредитною історією,
 • люди без офіційного працевлаштування,
 • мами в декреті,
 • і все ті, кому відмовили у позиці в банківських установах.

Де отримати експрес кредит на карту?

Мікрофінансова організація Топ Кредит працює по всій Україні. Ми є там, де у Вас є доступ до Інтернету. Тепер термінове оформлення онлайн кредиту є у великих мегаполісах і малонаселених містечках.

Оформлення кредиту в Топ Кредиту займає 15 хвилин і для цього потрібно пройти наступні етапи:

 • визначитися з сумою і терміном кредитування,
 • заповнити онлайн заявку,
 • підв'язати свою банківську карту,
 • отримати підтвердження по кредиту,
 • підписати кредитний договір в режимі онлайн,
 • отримати гроші на свою банківську карту,
 • витрачати гроші на все, що Вам необхідно.

Кожен клієнт нашої компанії отримує від 500 до 15000 гривень і користується позиковими коштами від 1 до 29 днів. Кожен позичальник може продовжити користування позикою на 10 днів, а також погасити борг достроково. Відсоткова ставка = 1,9% в день. Наприклад, якщо позичальник оформив кредит на 1000 гривень на 10 днів, то по закінченню десятиденного терміну йому необхідно сплатити 1190 грн. За кожну взяту тисячу гривень позичальник платить 19 гривень в день. Річна процентна ставка = від 66% до 693,5%.

Як погасити кредит Top Credit?

Ми пропонуємо відразу декілька варіантів погашення кредиту. Наші позичальники самі вибирають той спосіб, який підходить саме йому:

 • погашення боргу онлайн на сайті topcredit.ua в особистому кабінеті за допомогою банківської карти,
 • онлайн через Інтернет банкінг,
 • через термінали самообслуговування,
 • через касу будь-якого українського банку.
У всіх містах
Більше міст

Кредит на карту терміново - Відгуки

Загальний рейтинг
5

Иринка

Первый раз вместе было быстро ,повторный займ жду уже почти сутки. Но проценты более чем вменяемые,и выплачивать очень удобно.

Катерина

Хороші умови кредитування. Обов'язково скористуюся даною послугою

София Зараменская

Взяла позику в липні 2019 року. Заповнила заявку онлайн за 2 хвилини тільки паспортні дані, Сведінія про роботу не питали. Робот схвалив з 20000 можливих-9000 від 5 до 30 днів на мій вибір. Щоб підстраховатся взяла 4000 на 30 днів! До повернення вийшло 6400 ставка 2,2% в день! Багато не сперечаюся, але коли прежмет і немає інших варіантів діватися нікуди! Вказала дані карти, списали 1 рубль для перевірки і тут же повернули! Підтвердила дані і робот протягом хвилини перевів гроші мені на карту. Пізніше зайшла в Особистий кабінет що б перевірити суму яку віддати потрібно буде і свій ліміт, де була приємно здивована ! Позику можна повернути в будь-який день і причому возращяешь рівно стільки скільки набігло відсотків. Так само є можливість продовження терміну позики якщо не встиг погасити під час, є часткове погашення, для зміни процентної ставки. Так само при кожному повторному зверненні робот обіцяє знизити ставку за відсотками і збільшити ліміт грошових коштів. Виходить той же кредит в банку тільки менше термін видачі. І ще одне чим більше береш тим менше відсоток. 4000 я взяла під 2,2 в день а ось якби виводила 9000 які схвалили вже б під 1,8 в день. Чим більше сума менше відсоток навіть на першому позиці! Виходячи з мого досвіду, хочу сказати, що звичайна компанія. Процентна ставка практично не відрізняється від інших. Ну, а в цілому задоволена.

Більше відгуків
Довідка
Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти