Шановні клієнти!
Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ
Бережіть себе і своїх близьких! Будьмо сильними! Все буде Україна!

За 7 хвилин на будь-яку банківську картку

Терміново потрібні гроші?

Сума
Термін
Умови отримання
ВІК від 18 до 70 років
Особистий мобільний телефон
Банківська картка, будь-якого банку України

Кредит без застави

Якщо Вам терміново потрібні гроші без застави майна, автомобілів або бізнесу, заходите на сайт topcredit.ua для реєстрації та створення особистого облікового запису. За допомогою персоніфікованої сторінки можна з легкістю здійснювати фінансові операції через TOP Credit - оформляти і повертати кредитні кошти в зазначені терміни. З TOP Credit не потрібно попереднє узгодження зустрічі з менеджером банку, очікування в черзі в банківському відділенні. І це ще за умови, що потрібні для проведення повноцінної процедури документи, що підтверджують Вашу платоспроможність, будуть у Вас на руках.

TOP Credit оформляє кредити онлайн. Для заповнення анкети на сайті потрібен ІІН. Пред'явити скан-копію можна будь-якого посвідчення:

  • паспорта, оскільки наші клієнти його мають при собі практично завжди;
  • свідоцтва про реєстрацію приватного підприємства - для підприємців;
  • пенсійного посвідчення - для старшої вікової категорії наших клієнтів, які не досягли 70-ти річного віку.

Умови кредитування

Перший раз звертаючись в TOP Credit, Ви отримаєте терміново гроші в борг на суму до 3 000 гривень. Це перші вкладення в побудову довгострокових відносин з Вами, як з позичальником. Компанія видає короткострокові кредити, які реально повернути вже протягом місяця. Умови кредитування в компанії припускають користування грошима не більше 21 дня. Однак позичальник може відкласти термін повернення кредитних коштів і повернути потрібні кошти через 10 днів після закінчення основного строку дії кредитного договору. Спочатку компанією встановлюється стабільний добовий відсоток від суми позики - 1,9. Повернути кошти Ви можете поетапно або частинами. Це вже залежить тільки від Вас і ситуації, яка склалася.

Чому TOP Credit

TOP Credit представляє групу досить нових на фінансовому ринку компаній, які успішно займаються розвитком мікрокредитування в Україні. На цьому етапі гравці можуть впроваджувати інноваційні технології, пробувати працювати з різними схемами кредитування. TOP Credit в 2016 році вирішила повністю перейти в онлайн-режим на ринку споживчих кредитів, тим самим, спростивши завдання для багатьох людей, які бажають оформити позику в найкоротші терміни.

Дозволяючи людині стежити самостійно за своїми кредитними поведінкою, TOP Credit перетворює саму послугу і ставлення до неї. Компанія застосовує в роботі простий алгоритм: достатньо оформити кредит і повернути його вчасно. Якщо Ви хороший дисциплінований платник, то максимальна сума, яку Ви зможете отримати в TOP Credit, складе 15 000 гривень.

Послуги
ТерміновоКредит на карту терміновоТерміново без довідок і поручителівТерміново без відмовиГроші до зарплатиКредит до зарплати на картуГотівкаГотівкою без довідокМікропозик і мікрокредит онлайнМоментальний кредит онлайн на картуВеликийРозстрочкаВідсоткова розстрочкаКредит під низький відсотокНизький відсоток готівкоюДовгостроковий кредитДовгостроковий кредит на картуКороткостроковий кредитМолодіжний кредитКредити з 18 роківДля пенсіонерівДля пенсіонерів готівкоюДля пенсіонерів без поручителівСпоживчийСпоживчий кредит під низький відсотокКредит на бізнесНа відкриття бізнесуНа розвиток бізнесуДля малого бізнесуКредит для бізнесу без заставиКредит в декретіДля військовослужбовцівНа лікуванняКредит з поганою кредитною історієюЗ поганої КІ терміновоПозики з простроченнямЗ простроченням терміновоКредит для погашення кредитівКредит без пропискиКредит онлайн без відмовиКредит на карту в УкраїніКредит без заставиКредит без поручителівКредит безробітнимКредит без довідки про доходиБез банкуБез роботиКредит без паспортаКредит онлайн без дзвінківШвидкий кредитКредит без перевірокГроші в борг на картуПозика онлайн
Більше послуг
У всіх містах
Більше міст

Терміново без застави - Відгуки

Загальний рейтинг
5

Иринка

Первый раз вместе было быстро ,повторный займ жду уже почти сутки. Но проценты более чем вменяемые,и выплачивать очень удобно.

Катерина

Хороші умови кредитування. Обов'язково скористуюся даною послугою

София Зараменская

Взяла позику в липні 2019 року. Заповнила заявку онлайн за 2 хвилини тільки паспортні дані, Сведінія про роботу не питали. Робот схвалив з 20000 можливих-9000 від 5 до 30 днів на мій вибір. Щоб підстраховатся взяла 4000 на 30 днів! До повернення вийшло 6400 ставка 2,2% в день! Багато не сперечаюся, але коли прежмет і немає інших варіантів діватися нікуди! Вказала дані карти, списали 1 рубль для перевірки і тут же повернули! Підтвердила дані і робот протягом хвилини перевів гроші мені на карту. Пізніше зайшла в Особистий кабінет що б перевірити суму яку віддати потрібно буде і свій ліміт, де була приємно здивована ! Позику можна повернути в будь-який день і причому возращяешь рівно стільки скільки набігло відсотків. Так само є можливість продовження терміну позики якщо не встиг погасити під час, є часткове погашення, для зміни процентної ставки. Так само при кожному повторному зверненні робот обіцяє знизити ставку за відсотками і збільшити ліміт грошових коштів. Виходить той же кредит в банку тільки менше термін видачі. І ще одне чим більше береш тим менше відсоток. 4000 я взяла під 2,2 в день а ось якби виводила 9000 які схвалили вже б під 1,8 в день. Чим більше сума менше відсоток навіть на першому позиці! Виходячи з мого досвіду, хочу сказати, що звичайна компанія. Процентна ставка практично не відрізняється від інших. Ну, а в цілому задоволена.

Більше відгуків
Довідка
Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти