Шановні клієнти!
Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ
Бережіть себе і своїх близьких! Будьмо сильними! Все буде Україна!

За 7 хвилин на будь-яку банківську картку

Кредит Без довідок та поручителів

Сума
Термін
Умови отримання
ВІК від 18 до 70 років
Особистий мобільний телефон
Банківська картка, будь-якого банку України

Кредит без довідки та поручителів

TOP Credit займається кредитуванням населення України з 2014 року, але тільки в 2016 році компанія вирішила зайняти досить вузьку і популярну останнім часом нішу на ринку споживчих кредитів - онлайн-мікрокредитування. Компанія зосередилася на онлайн-обслуговуванні людей у ​​віці від 18 до 70 років. Існування подібних вікових обмежень пов'язане з тим, що компанія намагається мінімізувати всілякі ризики. TOP Credit не вимагає пред'являти довідку про доходи і видає кредит без поручителів. При реєстрації на сайті TOP Credit, позичальник завантажує лише скан-копію документа, здатного підтвердити його особистість. Найчастіше рекомендується розміщувати інформацію з даними паспорта, так як саме цей документ практично завжди знаходиться при Вас. Пенсіонерам слід зробити копію пенсійного посвідчення. Ця інформація актуальна для фізичних осіб. Приватним підприємцям потрібно відсканувати свідоцтво про реєстрацію приватного підприємства. Потрібну анкету для оформлення кредиту Ви знайдете на сайті.

Умови мікрокредитування в TOP Credit

Щоб взяти кредит терміново без поручителів, потрібно бути досить дисциплінованим, потрібно повернути кредитні кошти вчасно, в зазначені терміни. Термін кредитування становить 21 день. За цей час позичальник повинен повернути кошти в повному обсязі, з урахуванням існуючої процентної ставки, яка становить на добу 1,9%. Дострокове погашення кредиту не передбачає виплати будь-якої комісії. При частковому погашенні кредиту, позичальника може істотно знизити подальші виплати, однак процентна ставка залишається незмінною. Якщо Ви розумієте, що повернути гроші, взяті в борг, Ви не зможете в зазначені терміни, можна продовжити їх на 10 днів. Такі умови будуть зручні для тих, хто з яких-небудь причин не може повернути кредитні кошти. TOP Credit готова піти на поступки, тому що сама послуга актуальна для клієнтів, що опинилися в скрутному становищі.

Чому TOP Credit

В сучасному світі цінується швидкість і оперативність реагування. Особливо важливі ці якості в бізнесі, де рішення приймаються швидко. TOP Credit надає кредит протягом 20 хвилин після підтвердження його видачі з боку клієнта. Реєстрація займає кілька хвилин. Заповнити анкету Ви можете в будь-якій точці України з Вашого девайса. Досить знайти точку доступу до інтернету, і гроші будуть зараховані на Ваш банківський рахунок. Вибираючи компанію, яка може дати гроші в борг, позичальник звертає пильну увагу і на додаткову перевагу співпраці з нею. TOP Credit не тільки дає гроші в борг на привабливих умовах, але і передає інформацію про кредитний поведінці в Українське бюро кредитних історій. Якщо у Вас була негативна кредіт.історія, вона перетворюється в позитивну. Це можливо, якщо Ви повертаєте TOP Credit видані кошти вчасно. TOP Credit розпорядженні невеликим капіталом, якщо порівняти з великими банками, які надають кредити на території України. Сума позики в TOP Credit не перевищує 15 000 гривень (це максимальна сума, яку Ви можете отримати в компанії). Сума першого кредиту складає 3 тис.гривень. Повернути такі суми набагато простіше, оперувати витратами набагато зручніше. Щоб швидко взяти кредит без довідки про доходи, потрібно мати копію документа, який підтверджує Вашу особу, банківську картку і 20 мін.свободного часу.

Послуги
ТерміновоКредит на карту терміновоТерміново без заставиТерміново без відмовиГроші до зарплатиКредит до зарплати на картуГотівкаГотівкою без довідокМікропозик і мікрокредит онлайнМоментальний кредит онлайн на картуВеликийРозстрочкаВідсоткова розстрочкаКредит під низький відсотокНизький відсоток готівкоюДовгостроковий кредитДовгостроковий кредит на картуКороткостроковий кредитМолодіжний кредитКредити з 18 роківДля пенсіонерівДля пенсіонерів готівкоюДля пенсіонерів без поручителівСпоживчийСпоживчий кредит під низький відсотокКредит на бізнесНа відкриття бізнесуНа розвиток бізнесуДля малого бізнесуКредит для бізнесу без заставиКредит в декретіДля військовослужбовцівНа лікуванняКредит з поганою кредитною історієюЗ поганої КІ терміновоПозики з простроченнямЗ простроченням терміновоКредит для погашення кредитівКредит без пропискиКредит онлайн без відмовиКредит на карту в УкраїніКредит без заставиКредит без поручителівКредит безробітнимКредит без довідки про доходиБез банкуБез роботиКредит без паспортаКредит онлайн без дзвінківШвидкий кредитКредит без перевірокГроші в борг на картуПозика онлайн
Більше послуг
У всіх містах
Більше міст

Терміново без довідок і поручителів - Відгуки

Загальний рейтинг
5

Иринка

Первый раз вместе было быстро ,повторный займ жду уже почти сутки. Но проценты более чем вменяемые,и выплачивать очень удобно.

Катерина

Хороші умови кредитування. Обов'язково скористуюся даною послугою

София Зараменская

Взяла позику в липні 2019 року. Заповнила заявку онлайн за 2 хвилини тільки паспортні дані, Сведінія про роботу не питали. Робот схвалив з 20000 можливих-9000 від 5 до 30 днів на мій вибір. Щоб підстраховатся взяла 4000 на 30 днів! До повернення вийшло 6400 ставка 2,2% в день! Багато не сперечаюся, але коли прежмет і немає інших варіантів діватися нікуди! Вказала дані карти, списали 1 рубль для перевірки і тут же повернули! Підтвердила дані і робот протягом хвилини перевів гроші мені на карту. Пізніше зайшла в Особистий кабінет що б перевірити суму яку віддати потрібно буде і свій ліміт, де була приємно здивована ! Позику можна повернути в будь-який день і причому возращяешь рівно стільки скільки набігло відсотків. Так само є можливість продовження терміну позики якщо не встиг погасити під час, є часткове погашення, для зміни процентної ставки. Так само при кожному повторному зверненні робот обіцяє знизити ставку за відсотками і збільшити ліміт грошових коштів. Виходить той же кредит в банку тільки менше термін видачі. І ще одне чим більше береш тим менше відсоток. 4000 я взяла під 2,2 в день а ось якби виводила 9000 які схвалили вже б під 1,8 в день. Чим більше сума менше відсоток навіть на першому позиці! Виходячи з мого досвіду, хочу сказати, що звичайна компанія. Процентна ставка практично не відрізняється від інших. Ну, а в цілому задоволена.

Більше відгуків
Довідка
Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти