Кредит Без довідок та поручителів

Умови отримання:

Вік від 18 до 70 років

Вік від 18 до 70 років

Особистий мобільний номер

Особистий мобільний номер

Карта, будь-якого банку України

Карта, будь-якого банку України

Кредит без довідки та поручителів

TOP Credit займається кредитуванням населення України з 2014 року, але тільки в 2016 році компанія вирішила зайняти досить вузьку і популярну останнім часом нішу на ринку споживчих кредитів - онлайн-мікрокредитування. Компанія зосередилася на онлайн-обслуговуванні людей у ​​віці від 18 до 70 років. Існування подібних вікових обмежень пов'язане з тим, що компанія намагається мінімізувати всілякі ризики. TOP Credit не вимагає пред'являти довідку про доходи і видає кредит без поручителів. При реєстрації на сайті TOP Credit, позичальник завантажує лише скан-копію документа, здатного підтвердити його особистість. Найчастіше рекомендується розміщувати інформацію з даними паспорта, так як саме цей документ практично завжди знаходиться при Вас. Пенсіонерам слід зробити копію пенсійного посвідчення. Ця інформація актуальна для фізичних осіб. Приватним підприємцям потрібно відсканувати свідоцтво про реєстрацію приватного підприємства. Потрібну анкету для оформлення кредиту Ви знайдете на сайті.

Терміново без довідок і поручителів відгуки

Умови мікрокредитування в TOP Credit

Щоб взяти кредит терміново без поручителів, потрібно бути досить дисциплінованим, потрібно повернути кредитні кошти вчасно, в зазначені терміни. Термін кредитування становить 21 день. За цей час позичальник повинен повернути кошти в повному обсязі, з урахуванням існуючої процентної ставки, яка становить на добу 1,9%. Дострокове погашення кредиту не передбачає виплати будь-якої комісії. При частковому погашенні кредиту, позичальника може істотно знизити подальші виплати, однак процентна ставка залишається незмінною. Якщо Ви розумієте, що повернути гроші, взяті в борг, Ви не зможете в зазначені терміни, можна продовжити їх на 10 днів. Такі умови будуть зручні для тих, хто з яких-небудь причин не може повернути кредитні кошти. TOP Credit готова піти на поступки, тому що сама послуга актуальна для клієнтів, що опинилися в скрутному становищі.

Чому TOP Credit

В сучасному світі цінується швидкість і оперативність реагування. Особливо важливі ці якості в бізнесі, де рішення приймаються швидко. TOP Credit надає кредит протягом 20 хвилин після підтвердження його видачі з боку клієнта. Реєстрація займає кілька хвилин. Заповнити анкету Ви можете в будь-якій точці України з Вашого девайса. Досить знайти точку доступу до інтернету, і гроші будуть зараховані на Ваш банківський рахунок. Вибираючи компанію, яка може дати гроші в борг, позичальник звертає пильну увагу і на додаткову перевагу співпраці з нею. TOP Credit не тільки дає гроші в борг на привабливих умовах, але і передає інформацію про кредитний поведінці в Українське бюро кредитних історій. Якщо у Вас була негативна кредіт.історія, вона перетворюється в позитивну. Це можливо, якщо Ви повертаєте TOP Credit видані кошти вчасно. TOP Credit розпорядженні невеликим капіталом, якщо порівняти з великими банками, які надають кредити на території України. Сума позики в TOP Credit не перевищує 15 000 гривень (це максимальна сума, яку Ви можете отримати в компанії). Сума першого кредиту складає 3 тис.гривень. Повернути такі суми набагато простіше, оперувати витратами набагато зручніше. Щоб швидко взяти кредит без довідки про доходи, потрібно мати копію документа, який підтверджує Вашу особу, банківську картку і 20 мін.свободного часу.

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Георгій з Чернівців оплатив кредит на 5 100 грн в Top Credit
girl
Антон з Житомира отримав кредит на 4 300 грн в Top Credit
girl
Денис з Луцька подав заявку на 6 500 грн в Top Credit
girl
Наталя з Вінниці отримала кредит на 5 100 грн в Top Credit
girl
Катерина з Луцька подала заявку на 12 200 грн в Top Credit
girl
Дар'я з Тернополя оплатила кредит на 5 800 грн в Top Credit
girl
Ніна з Херсона отримала кредит на 7 100 грн в Top Credit
girl
Олександр з Києва оплатив кредит на 1 500 грн в Top Credit
girl
Тарас з Миколаєва отримав кредит на 2 000 грн в Top Credit
girl
Георгій з Тернополя отримав кредит на 600 грн в Top Credit
girl
Марія з Харкова подала заявку на 8 900 грн в Top Credit
girl
Ксенія з Харкова отримала кредит на 14 100 грн в Top Credit
girl
Оксана з Хмельницького подала заявку на 3 900 грн в Top Credit
girl
Микола з Ужгорода подав заявку на 7 600 грн в Top Credit
girl
Інеса з Рівного оплатила кредит на 6 900 грн в Top Credit
girl
Олександр з Ужгорода подав заявку на 5 300 грн в Top Credit
girl
Павло з Чернівців отримав кредит на 9 200 грн в Top Credit
girl
Вадим з Херсона подав заявку на 10 200 грн в Top Credit
girl
Тетяна з Херсона подала заявку на 6 700 грн в Top Credit
girl
Тарас з Хмельницького отримав кредит на 4 700 грн в Top Credit