Шановні клієнти!
Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ
Бережіть себе і своїх близьких! Будьмо сильними! Все буде Україна!

За 7 хвилин на будь-яку банківську картку

Швидкий онлайн кредит

Сума
Термін
Умови отримання миттєвого кредиту на карту
ВІК від 18 до 70 років
Особистий мобільний телефон
Банківська картка, будь-якого банку України

Сучасний світ диктує нам правила швидкого вирішення проблем і прийняття рішень. На жаль, від фінансових труднощів ніхто з нас не застрахований. Кредит може знадобитися швидко і без зайвої бюрократичний тяганини. Чим швидше Ви отримуєте гроші, тим швидше Ви можете вирішити свої грошові проблеми. Банки рідко підходять для цієї мети.

По-перше, для звернення до банківської установи необхідно зібрати пакет документів для подачі заявки.

По-друге, банки не дають миттєвого рішення щодо видачі кредиту. Часом потрібно чекати від декількох годин до декількох днів. Варто відзначити, що банки працюють тільки в денний час і в робочі дні. Якщо гроші потрібні тут і зараз, то банк не стане помічником у цій ситуації.

Відмінний варіант рішення тимчасової грошової проблеми - це оформити кредит онлайн на карту в Україні за допомогою компанії ТОПКредіт (ТОВ ФК "Джобер", ліцензія).

Такий вид позики в нашій країні надають мікрофінансові організації. Однією з таких організацій є мікрокредитна компанія Топ Кредит Код території за КОАТУУ: 8038000000 Код ЄДРПОУ: 41939706. У нас можна взяти кредит на карту швидко і без зайвої бюрократичної тяганини. Топ Кредит видає миттєвий кредит онлайн на банківську картку у всіх регіонах України 24/7, навіть у вихідні та святкові дні. Всього 15 хвилин Вашого часу та гроші у Вас на банківській картці.

Взяти експрес кредит можна навіть вдома, сидячи на улюбленому дивані. Для оформлення такої позики потрібен мінімальний пакет документів, банківська карта і доступ до мережі Інтернет. Мікрокредитування стирає територіальні межі. Тепер кожен отримує швидкий кредит онлайн, якщо у нього є доступ до Інтернету.

Як відбувається миттєве оформлення швидкого кредиту?

Онлайн кредитування має ряд переваг у порівнянні з банківським кредитом:

  • швидке оформлення,
  • рішення приймається за 5 хвилин,
  • мінімальний пакет документів,
  • доступ в особистий кабінет цілодобово,
  • можливість отримати гроші, не виходячи з дому 24/7,
  • доступно по всій території України.

Вимоги до позичальників

У мікрокредитних компаній набагато менше вимог до своїх клієнтів, ніж у банків. У компанії Топ Кредит також не передбачені особливі вимоги (Внутрішні правила щодо надання коштів у позику), але все ж вони є:

  • громадянство України,
  • вік від 18 до 70 років,
  • наявність діючої банківської карти, українського паспорта та ідентифікаційного коду,
  • наявність мобільного телефону і електронної адреси.

Що зробити, щоб отримати гроші за 15 хвилин від Top Credit?

Для початку клієнту Топ Кредит потрібно визначитися з сумою і терміном кредитування. Потрібно прийняти рішення: скільки грошей потрібно для оплати тієї чи іншої послуги або товару і через який час позичальник зможе повернути гроші кредитору.

У нас клієнти беруть кредити на невеликий термін і на невелику суму грошей. Кожен з них бере від 500 до 15000 гривень і користується від 1 до 29 днів. Ми завжди йдемо на зустріч своїм позичальникам. Тому якщо хтось із наших клієнтів не може вчасно заплатити за кредит, він завжди може скористатися послугою пролонгації кредитного договору. Пролонгація дозволяє продовжити користування кредитними коштами без нарахування штрафів і пені. Для активації цієї послуги потрібно сплатити відсотки, що були нараховані за період користування позиковими коштами.

Після того, як клієнт визначився з терміном і сумою кредитування, йому потрібно заповнити онлайн швидка заявка на кредит. У заявці потрібно вказати персональні дані, паспортні дані, номер ідентифікаційного коду і інформацію банківської карти. Заявка після заповнення відправляється на перевірку. Після перевірки приходить підтвердження по кредиту. Коли позика схвалена, потрібно підписати в режимі онлайн кредитний договір. Після підписання гроші миттєво зараховуються на банківську карту позичальника.

Процентна ставка

У кожного кредитора є відсотки, які він нараховує за користування кредитними коштами. Банки нараховують відсотки щомісяця, а МФО - щодня. Відсоткова ставка в Топ Кредит = 1,9% в день, річна процентна ставка = від 66% до 693,5%.

У всіх містах
Більше міст

Швидкий кредит - Відгуки

Загальний рейтинг
5

Иринка

Первый раз вместе было быстро ,повторный займ жду уже почти сутки. Но проценты более чем вменяемые,и выплачивать очень удобно.

Катерина

Хороші умови кредитування. Обов'язково скористуюся даною послугою

София Зараменская

Взяла позику в липні 2019 року. Заповнила заявку онлайн за 2 хвилини тільки паспортні дані, Сведінія про роботу не питали. Робот схвалив з 20000 можливих-9000 від 5 до 30 днів на мій вибір. Щоб підстраховатся взяла 4000 на 30 днів! До повернення вийшло 6400 ставка 2,2% в день! Багато не сперечаюся, але коли прежмет і немає інших варіантів діватися нікуди! Вказала дані карти, списали 1 рубль для перевірки і тут же повернули! Підтвердила дані і робот протягом хвилини перевів гроші мені на карту. Пізніше зайшла в Особистий кабінет що б перевірити суму яку віддати потрібно буде і свій ліміт, де була приємно здивована ! Позику можна повернути в будь-який день і причому возращяешь рівно стільки скільки набігло відсотків. Так само є можливість продовження терміну позики якщо не встиг погасити під час, є часткове погашення, для зміни процентної ставки. Так само при кожному повторному зверненні робот обіцяє знизити ставку за відсотками і збільшити ліміт грошових коштів. Виходить той же кредит в банку тільки менше термін видачі. І ще одне чим більше береш тим менше відсоток. 4000 я взяла під 2,2 в день а ось якби виводила 9000 які схвалили вже б під 1,8 в день. Чим більше сума менше відсоток навіть на першому позиці! Виходячи з мого досвіду, хочу сказати, що звичайна компанія. Процентна ставка практично не відрізняється від інших. Ну, а в цілому задоволена.

Більше відгуків
Довідка
Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти