Швидкий онлайн кредит

Умови отримання миттєвого кредиту на карту:

Вік від 18 до 70 років

Вік від 18 до 70 років

Особистий мобільний номер

Особистий мобільний номер

Карта, будь-якого банку України

Карта, будь-якого банку України

Сучасний світ диктує нам правила швидкого вирішення проблем і прийняття рішень. На жаль, від фінансових труднощів ніхто з нас не застрахований. Кредит може знадобитися швидко і без зайвої бюрократичний тяганини. Чим швидше Ви отримуєте гроші, тим швидше Ви можете вирішити свої грошові проблеми. Банки рідко підходять для цієї мети.

По-перше, для звернення до банківської установи необхідно зібрати пакет документів для подачі заявки.

По-друге, банки не дають миттєвого рішення щодо видачі кредиту. Часом потрібно чекати від декількох годин до декількох днів. Варто відзначити, що банки працюють тільки в денний час і в робочі дні. Якщо гроші потрібні тут і зараз, то банк не стане помічником у цій ситуації.

Відмінний варіант рішення тимчасової грошової проблеми - це оформити кредит онлайн на карту в Україні за допомогою компанії ТОПКредіт (ТОВ ФК "Джобер", ліцензія).

Швидкий кредит відгуки

Такий вид позики в нашій країні надають мікрофінансові організації. Однією з таких організацій є мікрокредитна компанія Топ Кредит Код території за КОАТУУ: 8038000000 Код ЄДРПОУ: 41939706. У нас можна взяти кредит на карту швидко і без зайвої бюрократичної тяганини. Топ Кредит видає миттєвий кредит онлайн на банківську картку у всіх регіонах України 24/7, навіть у вихідні та святкові дні. Всього 15 хвилин Вашого часу та гроші у Вас на банківській картці.

Взяти експрес кредит можна навіть вдома, сидячи на улюбленому дивані. Для оформлення такої позики потрібен мінімальний пакет документів, банківська карта і доступ до мережі Інтернет. Мікрокредитування стирає територіальні межі. Тепер кожен отримує швидкий кредит онлайн, якщо у нього є доступ до Інтернету.

Як відбувається миттєве оформлення швидкого кредиту?

Онлайн кредитування має ряд переваг у порівнянні з банківським кредитом:

  • швидке оформлення,
  • рішення приймається за 5 хвилин,
  • мінімальний пакет документів,
  • доступ в особистий кабінет цілодобово,
  • можливість отримати гроші, не виходячи з дому 24/7,
  • доступно по всій території України.

Вимоги до позичальників

У мікрокредитних компаній набагато менше вимог до своїх клієнтів, ніж у банків. У компанії Топ Кредит також не передбачені особливі вимоги (Внутрішні правила щодо надання коштів у позику), але все ж вони є:

  • громадянство України,
  • вік від 18 до 70 років,
  • наявність діючої банківської карти, українського паспорта та ідентифікаційного коду,
  • наявність мобільного телефону і електронної адреси.

Що зробити, щоб отримати гроші за 15 хвилин від Top Credit?

Для початку клієнту Топ Кредит потрібно визначитися з сумою і терміном кредитування. Потрібно прийняти рішення: скільки грошей потрібно для оплати тієї чи іншої послуги або товару і через який час позичальник зможе повернути гроші кредитору.

У нас клієнти беруть кредити на невеликий термін і на невелику суму грошей. Кожен з них бере від 500 до 15000 гривень і користується від 1 до 29 днів. Ми завжди йдемо на зустріч своїм позичальникам. Тому якщо хтось із наших клієнтів не може вчасно заплатити за кредит, він завжди може скористатися послугою пролонгації кредитного договору. Пролонгація дозволяє продовжити користування кредитними коштами без нарахування штрафів і пені. Для активації цієї послуги потрібно сплатити відсотки, що були нараховані за період користування позиковими коштами.

Після того, як клієнт визначився з терміном і сумою кредитування, йому потрібно заповнити онлайн швидка заявка на кредит. У заявці потрібно вказати персональні дані, паспортні дані, номер ідентифікаційного коду і інформацію банківської карти. Заявка після заповнення відправляється на перевірку. Після перевірки приходить підтвердження по кредиту. Коли позика схвалена, потрібно підписати в режимі онлайн кредитний договір. Після підписання гроші миттєво зараховуються на банківську карту позичальника.

Процентна ставка

У кожного кредитора є відсотки, які він нараховує за користування кредитними коштами. Банки нараховують відсотки щомісяця, а МФО - щодня. Відсоткова ставка в Топ Кредит = 1,9% в день, річна процентна ставка = від 66% до 693,5%.

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Денис з Вінниці подав заявку на 14 600 грн в Top Credit
girl
Ніна з Луцька подала заявку на 5 600 грн в Top Credit
girl
Софія з Хмельницького отримала кредит на 2 300 грн в Top Credit
girl
Михайло з Львова отримав кредит на 10 700 грн в Top Credit
girl
Анна з Полтави оплатила кредит на 5 000 грн в Top Credit
girl
Гліб з Житомира отримав кредит на 2 100 грн в Top Credit
girl
Марія з Херсона отримала кредит на 13 900 грн в Top Credit
girl
Антон з Хмельницького отримав кредит на 12 600 грн в Top Credit
girl
Анатолій з Тернополя отримав кредит на 14 800 грн в Top Credit
girl
Петро з Києва оплатив кредит на 13 400 грн в Top Credit
girl
Вадим з Полтави подав заявку на 5 800 грн в Top Credit
girl
Тарас з Житомира подав заявку на 8 800 грн в Top Credit
girl
Микола з Кіровограда отримав кредит на 1 600 грн в Top Credit
girl
Віталій з Сум подав заявку на 7 100 грн в Top Credit
girl
Оксана з Тернополя отримала кредит на 14 800 грн в Top Credit
girl
Денис з Дніпропетровська оплатив кредит на 10 400 грн в Top Credit
girl
Семен з Вінниці оплатив кредит на 11 200 грн в Top Credit
girl
Софія з Чернігова подала заявку на 12 800 грн в Top Credit
girl
Людмила з Луцька отримала кредит на 2 300 грн в Top Credit
girl
Михайло з Чернігова отримав кредит на 7 200 грн в Top Credit