Отримати гроші

Молодіжний кредит безробітним

Кредит для студентів без роботи

Часто витрати можуть перевищувати наші реальні фінансові можливості. Це пов'язано не стільки з непомірними запитами, як з умовами, які виникають незалежно від нас. TOP Credit надає кредитні кошти без довідки про доходи, офіційного працевлаштування, поручителів, без застави на майно. Вам не потрібно підтверджувати Вашу платоспроможність. Однак в такому бізнесі як кредитування є і певні обмеження. Видаються кредити тим, хто вже досяг повноліття. Якщо Вам виповнилося 18 років, Ви вже встигли стати студентом, до стипендії залишилося кілька днів, але терміново потрібні гроші, сміливо звертайтеся в TOP Credit. Щоб зареєструватися, досить підтвердити, що Ви цілком реальна людина: заповнити анкету і вказати номер банківської картки. Якщо Ви ще не встигли зробити таку, тоді отримати карту Ви можете в будь-якому банку України. Головне, щоб умови співпраці з банком Вам підходили. Гроші будуть нараховані на Ваш особистий рахунок протягом 20 хвилин. Мінімальна сума, яку можна взяти в борг, складе 3 000 гривень.

Умови кредитування клієнтів

TOP Credit поліпшила існуючий сервіс по онлайн-кредитування за рахунок співпраці з всесвітньою платіжною системою Platon (системою прийому онлайн-платежів, яка дозволяє перевірити, чи активована Ваша карта для подальшої роботи). Щоб процедура верифікації була запущена, потрібно, щоб на карті була мінімальна сума в розмірі 1 гривня. Ця символічна сума буде знята з Вашої картки, а потім на неї і повернена. Подібна операція дозволить підтвердити безперешкодне нарахування грошових коштів на Ваш рахунок. Незважаючи на це, TOP Credit може ще раз з Вами зв'язатися, щоб переконатися, що гроші надійшли. Максимальна сума, яка може бути зарахована на рахунок, складе 15 000 гривень. Однак для отримання таких коштів потрібно підтвердити Вашу платоспроможність гарною кредитною історією, створеної разом з TOP Credit. Навіть негативна кредитна історія в інших банках не є перешкодою для отримання кредиту в TOP Credit. Студентам, які беруть кредит вперше, слід знати, що інформація про Ваш кредитному поведінці направляється в Українське бюро кредитних історій. Закінчивши навчальний заклад, Ви будете мати хороші відгуки і репутацію на УБКІ.

Чому TOP Credit

TOP Credit з'явилася на українському ринку споживчих кредитів в 2014 році. Через два роки керівництво компанії прийняло рішення провести комплексний ребрендинг і зайняти нову нішу в області кредитування - онлайн-мікрокредитування. Щоб взяти кредит студентам, які досягли 18-річного віку, які в даний момент або цілий рік сидять без роботи, достатньо заповнити дані анкети на сайті topcredit.ua через інноваційний девайс. Однак слід пам'ятати про те, що погасити кредит Ви повинні протягом 21 дня. Повернути взяті гроші в борг можна і на 10 днів пізніше зазначеного терміну, якщо Ви готові і далі виплачувати кредит під відсоток 1,9 / добу. Пролонгація кредиту - одна з опцій онлайн-мікрокредитування. Самодісціплінірованность - ось, що дійсно важливо для TOP Credit. Ви несете відповідальність за власні дії. Залишайте свої відгуки про якість послуги на сайті.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОП Кредит»

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ «ТОП Кредит» регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 16103108 від 09.04.2015 року, свідоцтво IK № 137, код фінансової установи: 16. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0800212171