Отримати гроші

Терміновий кредит на карту в Україні

Мікро кредит онлайн

Якщо Ви вирішили взяти мікро кредит онлайн в Україні, то з TOP Credit гроші будуть перераховані на рахунок миттєво - всього за 20 хвилин, відразу після підтвердження проведення операції з Вашого боку. Це дійсно прогрес для кредитування. Тепер, щоб отримати потрібні гроші, Вам не потрібно звертатися до найближчого відділення банку. Немає потреби виділяти час, щоб зібрати довідки про доходи та інші, чекати кілька днів рішення банку. Реєструйтеся на topcredit.ua і отримуйте грошові кошти на Вашу банківську картку.

Умови мікрокредитування в TOP Credit

В TOP Credit прості правила, зрозумілі для різних поколінь, соціальних і вікових груп. Зареєструвалися - отримуйте гроші і вирішуйте свої проблеми. Вперше звернувся в компанію позичальник може розраховувати на суму позики, що не перевищує 3 000 гривень. Ці умови актуальні для всіх. Винятків немає. Якщо Ваш кредитний рейтинг зростає, то TOP Credit, покладаючись на реальні підтвердження Вашої платоспроможності у вигляді повернень кредитних коштів, готова надати більшу суму - до 15 000 гривень. Це найвищий займ, який видається на сайті topcredit.ua. Відсоткова добова ставка - 1,9. Ви оформляєте кредит на 21 день (три тижні) з умовою повернення при найменшій можливості, тобто, повертати можна частинами і всю суму до закінчення тритижневого терміну. Для того, щоб Ви не поспішали з поверненням грошей, узятих в борг, можна продовжити погашення кредиту на 10 днів. В цьому випадку, відсотки все одно продовжують нараховуватися на Ваш рахунок. Якщо такі умови Вам підходять, раді вітати в мережі TOP Credit.

Чому TOP Credit

За кілька років розвитку бізнесу на ринку споживчих кредитів, TOP Credit (Україна) встигла провести ребрендинг. З'явилася компанія на локальному фінансовому ринку в 2014 року. На сайті наші клієнти залишають відгуки про якість сервісу, саму послугу і швидкості перерахування грошей на їх рахунок. Читайте і залишайте власні. З TOP Credit Ви платите за фактичний час користування грошима. Інформація про Вашу кредитну історію передається в Українське бюро кредитних історій, відкриваючи перед Вами ширші можливості отримання солідних фінансових позик у великих банках.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОП Кредит»

Юридична адреса:
04210,м. Київ, пр.-т Героїв Сталінграда, буд. 20А
ЄДРПОУ 39593165
Р / 26002056118802 в
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК", МФО 380775

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ «ТОП Кредит» регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 16103108 від 09.04.2015 року, свідоцтво IK № 137, код фінансової установи: 16. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0800212171