Мікропозики онлайн

Умови отримання:

Вік від 18 до 70 років

Особистий мобільний номер

Карта, будь-якого банку України

Мікропозики на карту онлайн в Україні видають мікрофінансові організації, які з'явилися відносно недавно на ринку фін послуг України.

Мікропозик онлайн на карту можна отримати завдяки сервісу онлайн кредитування у всіх населених пунктах країни, де є доступ до мережі Інтернет.

Що таке мікропозики на карту?

Мікропозика онлайн на карту в Україні - це кредит, який видається на простих умовах, на невелику суму грошей на короткий термін часу до 1 місяця.

Мікропозики отримати можуть ті люди, яким зазвичай відмовляють в банку при подачі заявки на отримання кредиту. До таких людей належать:

Мікропозики в Україні стали настільки популярними, тому що для їх оформлення потрібен мінімальний пакет документів.

Мікропозики - це зручна опція для тих, кому гроші потрібні швидко і терміново, тут і зараз.

Як взяти мікропозику?

Отримати мікропозику можуть громадяни України у віковому діапазоні від 18 до 70 років. Термінові мікропозики онлайн на карту оформляються в режимі онлайн. Отримання мікропозики на карту терміново без відмов можливо в мікрофінансовій компанії «Топ Кредит».

Отримати термінову мікропозику можна за 15 хвилин в «Топ Кредит». Для цього позичальнику знадобитися:

  • вільний час (15 хв. для правильності оформлення заявки),
  • вихід в Інтернет з планшета, комп'ютера, ноутбука, смартфона,
  • паспорт,
  • банківська картка,
  • ідентифікаційний код (ІПН).

Моментальну мікропозику онлайн можуть отримати ті, у кого погана кредитна історія, немає офіційного місця роботи. Оформити мікропозику в Інтернеті - легко і просто. Для цього потрібно заповнити онлайн заявку на сайті: topcredit.ua і відправити її на розгляд. Мікропозика на карту цілодобово видається в «Топ Кредит» за 15 хвилин.

Умови отримання мікропозики в «Топ Кредит»

Мікропозики в "Top Credit" видаються на простих і прозорих умовах. Отримати мікропозику онлайн можна на наступних умовах:

  • термін кредитування - 1-29 днів,
  • сума кредитування - 500-15000 гривень,
  • процентна ставка - 1,9% в день.

"Top Credit" видає кошти в режимі онлайн. Позика перераховується на банківську карту, при позитивному рішенні менеджера компанії після розгляду заявки. Отримати позику може майже кожен. Відсоток схвалюваних заявок в "Top Credit" становить 90%.

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 16103108 від 09.04.2015 року, свідоцтво IK № 137, код фінансової установи: 16. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0800212171