Отримати гроші

Кредит на карту в Україні

Оформити кредит онлайн на банківську карту

За кілька років існування на ринку споживчих кредитів України, компанія TOP CREDIT ще більше спростила і так прості умови мікрокредитування. Прості рішення - запорука справжнього успіху. Щоб взяти кредит з умовою нарахування грошових коштів на банківську карту, Вам не потрібно відкривати ще одну в TOP CREDIT або банку-партнері. Щоб взяти гроші в борг, досить ввести номер картки будь-якого банку України онлайн. Ви не витрачаєте свій час і зусилля на збір документів, оформлення додаткової банківської карти, щоб отримати довгостроковий кредит в Україні, все можна зробити в онлайн-режимі навіть за чашкою кави в будь-який кафешці. Зняти готівку Ви зможете вже протягом 15-20 хвилин після завершення процедури верифікації Ваших персональних даних.

Умови кредитування в TOP CREDIT

Перш за все Вам потрібно створити особистий обліковий запис. Потім від Вас буде потрібно заповнити форму в онлайн-режимі. Для того, щоб виконати ці прості дії, Вам потрібна натиснути на кнопку Отримати кредит на Головній сторінці, і продовжити процедуру нарахування грошей онлайн на банківську картку. Щоб взяти кредит готівкою на карту, потрібно надати наступні дані про себе: паспорт, номер ідентифікаційного коду, свідоцтво про реєстрацію приватного підприємства (якщо є), пенсійне посвідчення (якщо є). Зробити скан-копії і завантажити на сайт в особистий кабінет. Ввести номер мобільного телефону, номера людей, з якими Ви контактуєте. Після того, як Ви надасте в онлайн-режимі номер банківської карти, зробленої в Україні, Ви зможете взяти кредит. Platon, компанія-партнер TOP CREDIT, займається процедурою верифікації карти. Це інноваційний платіжний сервіс, що спрощує роботу в інтернеті для такого роду компаній.

Повернення кредитних коштів

Щоб отримати гроші онлайн на карту, потрібно виконати перелік простих і зрозумілих функцій. Якщо виникають додаткові питання, краще зв'язатися з офісом компанії. Коли оформляєте кредит на карту, сума позики мінятися не буде. Однак відсотки будуть нараховуватися відповідно до умов TOP CREDIT. Процентна ставка - 1,9% в день. Максимальний термін видачі кредиту становить 21 день. Але умови не такі жорсткі, якими можуть показати на перший погляд. Повернути кошти Ви можете в будь-який день після нарахування, виплативши відсотки лише за дні користування кредитом. В TOP CREDIT розглядають й інший варіант розвитку подій: якщо Ви не встигаєте повернути гроші, взяті в борг і нараховані онлайн в Україні на банківську карту, можна продовжити погашення кредиту на 10 днів. Це той випадок, коли TOP CREDIT намагається врахувати мінімальні ризики, що існують в цій справі. Ви завжди можете зменшити відсоток за позикою при частковому погашенні, повернувши частину суми грошей онлайн в Україні через банківську карту. При достроковому Ви повертаєте і кредитні кошти та нараховані відсотки одним махом.

Чому обирають TOP CREDIT (Україна)

Для кожної компанії, яка виходить на ринок, важлива історія. Створюється вона разом з її клієнтами. Історія TOP CREDIT починається в 2014 році. Два роки по тому компанія вирішила направити всі зусилля на розвиток бізнесу в області мікрокредитування через інтернет. Взявши кредит з умовою нарахування на картку коштів в Україні онлайн, людина створює не тільки унікальну кредитну історію, а й історію компанії, з якою працює. Уже понад 34 тисячі заявок були прийняті в онлайн-режимі на видачу кредиту на карту з різних міст країни (Дніпропетровськ, Харків, Львів, Запоріжжя, Луцьк і т.д.). Отримати позику без довідок про доходи, офіційного працевлаштування можна вже сьогодні. Попередньо вивчіть детальну інформацію про послугу, щоб задати правильні питання вчасно. Взяти кредит через інтернет просто з TOP CREDIT, якщо у Вас є банківська карта і трошки терпіння.

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ «ТОП Кредит» регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 16103108 від 09.04.2015 року, свідоцтво IK № 137, код фінансової установи: 16. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0800212171