Отримати гроші

Кредит до зарплати

Швидкий кредит до зарплати

Для деяких людей зберегти гроші до найближчої зарплати на кшталт надздібності, через що в кінці місяця їм доводиться терміново позичати готівку у знайомих, щоб сяк-так перетерпіти залишилися кілька днів. Щоб не відчувати незручностей, просячи кошти у друзів і родичів, можна взяти кредит до зарплати в компанії "Топ Кредит". Цією послугою часто користуються не тільки працівники різних організацій, але також пенсіонери і студенти, яким не вистачає державних виплат.

Взявши гроші в борг до зарплати, Ви знайдете повну фінансову свободу, не будете змушені рахувати кожну копійку. Така можливість як не можна до речі, коли раптово потрібно полагодити зламану побутову техніку, купити ліки, дати пару копійок дитині, яка хоче піти з друзями на певний свято і т.д.

На яких умовах можна взяти в кредит гроші до зарплати?

Україна - країна, в якій взяти гроші до зарплати час від часу доводиться більшості громадян, так що ми розробили сервіс, за допомогою якого це можна зробити онлайн. Ви отримаєте необхідну суму, не встаючи з-за монітора робочого або домашнього комп'ютера.

Максимальна сума позики грошей до зарплати становить 15 тис.грн. Вона надається на шостому кроці. До цього клієнти компанії повинні вчасно повернути суми в 3, 5, 7, 9 і 12 тис.грн. На це дається 21 день, за кожен з яких користувач платить 1,9% / добу. Ви можете пролонгувати позику на будь-який необхідний Вам термін. При достроковому погашенні не доведеться платити комісію. Ми не вимагаємо довідку про доходи з Вашого місця роботи, що не цікавимося тим, офіційно Ви оформлені чи ні. Кошти надаються для будь-яких цілей.

Швидкі кредити від компанії "Топ Кредит"

Вийшовши на ринок мікрокредитування в 2014 році, ми самостійно досліджували дану область, оскільки на той момент вона тільки розвивалася в нашій країні. Два роки по тому всі сервіси компанії Top Credit були цілком переведені в інтернет простір. Сьогодні кредит до зарплати може оформити онлайн будь-який громадянин України, будь його місцем проживання Київ, Одеса, Харків або інше місто.

Вам не доведеться стояти в утомливих чергах в банку, витрачаючи свій час і сили. Після оформлення заявки потрібно почекати лічені миті до її схвалення. Порядку 80-90% запитів приймаються, тому виконуючи всі умови, Ви легко зможете користуватися наданими засобами. Єдине, що від Вас потрібно - це наявність банківської карти і повнолітній вік. Всю іншу роботу зроблять чуйні співробітники нашої компанії. Більшість з них працюють в "Топ Кредит" з дня заснування, так що прекрасно розбираються у всіх тонкощах кредитування.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОП Кредит»

Юридична адреса:
04210,м. Київ, пр.-т Героїв Сталінграда, буд. 20А
ЄДРПОУ 39593165
Р / 26002056118802 в
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК", МФО 380775

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ «ТОП Кредит» регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 16103108 від 09.04.2015 року, свідоцтво IK № 137, код фінансової установи: 16. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0800212171