Отримати гроші

Кредит для пенсіонерів

Онлайн кредити для пенсіонерів

Україна - країна, в якій рівень пенсій далекий від того, якого було б достатньо для щасливого і ситого життя. Грошей, що отримують літні люди, ледь вистачає на квартплату і їжу. З огляду на високу вартість ліків, без фінансової допомоги з боку родичів буває складно протягнути до пенсії. Багато людей принципово не беруть кошти у членів сім'ї, оскільки хочуть залишатися незалежними у фінансовому плані. Якщо пенсіонер не бажає створювати дітям незручностей або про нього нікому подбати, можна оформити кредит на вигідних умовах. Так Ви будете керувати своїми грошима, а не вони - Вами.

На яких умовах можна взяти пенсійний кредит?

Фахівці Top Credit попрацювали над тим, щоб кредит вдалося взяти кожному пенсіонеру або пенсіонерці в Україні. У Вас вийде отримати від 3000 до 15000 грн. Розмір суми залежить від того, наскільки своєчасно виконувалися попередні зобов'язання. Після оплати відсотків позика буде автоматично пролонгований. При частковому погашенні вони нараховуватися виключно на залишок. Погасивши заборгованість достроково, можна уникнути сплати комісії. Ми покращимо Вашу кредитну історію, оскільки інформація про наших клієнтів подається в УБКІ. У разі виникнення питань Ви завжди зможете зв'язатися з працівниками нашого колл-центру. Вони приймають дзвінки в будь-який час доби.

Переваги Top Credit

Багато людей, які шукали, де можна вигідно взяти кредит пенсіонерам, надовго зупинилися на сервісі Top Credit. Нам вдалося домогтися лідерства завдяки високому професіоналізму, багатому досвіду, перфекціонізму в кожній деталі. Після успішної роботи в Києві ми вирішили розширити свою діяльність до кредитування в мережі інтернет. Згодом Top Credit цілком перейшов у віртуальний простір. Завдяки використанню сучасних технологій отримати кредит може пенсіонер з будь-якого міста країни. Незважаючи на високі результати, ми не збираємося зупинятися на досягнутому і кожен день розробляємо нові способи забезпечити Вашу вигоду і комфорт.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОП Кредит»

Юридична адреса:
04210,м. Київ, пр.-т Героїв Сталінграда, буд. 20А
ЄДРПОУ 39593165
Р / 26002056118802 в
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК", МФО 380775

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ «ТОП Кредит» регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 16103108 від 09.04.2015 року, свідоцтво IK № 137, код фінансової установи: 16. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0800212171