Отримати гроші

Кредит безробітним

Отримати кредит без офіційного працевлаштування

Мікрокредитування - це досить новий сегмент на ринку споживчих кредитів. Тепер і в Україні можна взяти кредит тим людям, які є офіційно безробітними, але зі стабільним щомісячним доходом. При отриманні мікрокредиту всі ризики зводяться до мінімуму. Видається він на привабливих умовах для учасників двох сторін - кредитору і позичальнику. Позичальникові не потрібно переконувати компанію в своїй платоспроможності, а компанії - зайвий раз демонструвати бездоганну репутацію на ринку.

В TOP CREDIT є 80-90% ймовірності того, що саме Ви станете тією людиною, яка отримає гроші в борг на короткий термін. Видача онлайн кредитів безробітним не є чимось новим, однак в цьому випадку Ви створюєте особисту кредитну історію, яка в подальшому є підтвердженням платоспроможності. Позичальник, який є офіційно безробітним, але терміново подає заявку на отримання кредиту, повинен продемонструвати ідеальну платіжну дисципліну з першого разу. TOP CREDIT робить акцент на терміновості. Не важливо, чому Вам терміново потрібні були гроші. Важливо тільки те, що Ви усвідомлюєте відповідальність, яку берете на себе.

Умови мікрокредитування для безробітних

Реєстрація на сайті TOP CREDIT займе лічені хвилини. Щоб заповнити анкету в особистому акаунті, досить завантажити документи, що засвідчують особу, а саме паспорт і ідентифікаційний код. Потрібні копії цих документів. Свідоцтво про реєстрацію приватного підприємства або пенсійного посвідчення будуть потрібні в тому випадку, якщо позичальник є власником ПП або досяг пенсійного віку, відповідно. Для перерахування грошових коштів підійде банківська картка будь-якого банку України. Для того, щоб отримати кредит офіційно безробітним без доходів, буде потрібно близько 15-20 хвилин. Безглуздо чекати в банківському відділенні, щоб взяти кредит без довідки про доходи з роботи. Ви отримуєте щомісячний дохід, однак у Вас немає часу збирати документи для отримання грошей в борг? Вам терміново потрібно взяти кредит без офіційного працевлаштування? В TOP CREDIT є можливість отримати кредитні кошти на & nbsp; 21 день за умови можливої ​​пролонгації повернення грошей на 10 днів. Розмір відсотків за користування позикою становить близько 1,9% в день.

Чому TOP CREDIT

Хоча TOP CREDIT займається розвитком даного виду бізнесу на ринку споживчих кредитів з 2014 року, тільки в 2016 році компанія вирішила повністю перейти в онлайн для надання тих же послуг, що і надавала раніше, тільки з більш привабливими умовами. Це пов'язано зі специфікою роботи бізнесу. Щоб терміново отримати кредит безробітному, не потрібно шукати офіс компанії і чекати в черзі, щоб потрапити на консультацію до менеджера. Досить завантажити потрібну інформацію для підтвердження особи на сторінці компанії. TOP CREDIT пропонує просту схему, прості рішення для роботи. Якщо Ви вже погодилися з умовами цієї співпраці, Ви несете відповідальність за власні дії. TOP CREDIT лише підтверджує те, що Вам дійсно можна довіряти. TOP CREDIT допомагає, а не заважає завершити розпочаті справи.

Отримати гроші

Діяльність компанії ТОВ «ТОП Кредит» регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 16103108 від 09.04.2015 року, свідоцтво IK № 137, код фінансової установи: 16. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0800212171