Шановні клієнти!
Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ
Бережіть себе і своїх близьких! Будьмо сильними! Все буде Україна!

За 7 хвилин на будь-яку банківську картку

Кредит онлайн на карту з поганою кредитною історією

Сума
Термін
Умови отримання позик з поганою історією
ВІК від 18 до 70 років
Особистий мобільний телефон
Банківська картка, будь-якого банку України

У Вас склалися так життєві обставини, що потрібно взяти онлайн займ з поганою кредитною історією? У компанії Топ Кредит кожен повнолітній громадянин України може отримати мікропозику онлайн з поганою КІ. Топ Кредит (ТОВ ФК "Джобер", свідоцтво про реєстрацію) надає послуги з видачі кредитів на невеликий термін на невеликі суми грошей. Тут Ви можете отримати кредит з поганою кредитною історією за 15 хвилин.

Отримати гроші в борг можна по всій території України 24/7.

У кожного повнолітнього громадянина України є кредитне досьє. Цю інформацію збирає і систематизує Українське бюро кредитних історій.

Кредитна історія - це звід даних про всі відкриті і закриті позики кожного громадянина України, якому виповнилося 18 років. КІ буває трьох видів:

 • нульова,
 • хороша,
 • негативна.

Нульова кредитна історія буває у тих осіб, які жодного разу не користувалися кредитними продуктами. Позичальники з такою КІ - «темні конячки» для кредиторів, тому що невідомо наскільки сумлінно і своєчасно позичальник буде платити за взятими на себе зобов'язаннями. Нульова кредитна історія не залежить від статі, сімейного стану, рівня доходів, вона існує, але вона порожня.

Гарна кредитна історія буває у тих позичальників, які своєчасно оплачують кредити, відповідно до взятих на себе зобов'язань. Зіпсувати своє кредитне досьє досить просто. Для цього потрібно несвоєчасно сплачувати обов'язкові платежі, платежі з простроченням або найгірше - довести справу за кредитом до суду.

Неоплачені вчасно позики впливають найгірше на КІ кожного позичальника. Це загрожує надалі відмовою у видачі позики майже всіма кредиторами, особливо - банківськими установами. Єдина фінансова організація, яка допомагає реабілітуватися позичальникам після зіпсованої кредитної історії - це МФО. У Топ Кредит видають кредити з поганою КІ. У нашій компанії до кредитної історії ставляться лояльно, а вимоги до клієнтів - мінімальні (правила про надання коштів у позику).

Як взяти кредит з поганою кредитною історією?

Терміново оформити кредит з негативним кредитним досьє в Топ Кредит можуть українці у віці від 18 до 70 років. У кожного кредитора є свої вимоги до своїх клієнтів, у нас вони теж є, але вони мінімальні (Як отримати кредит):

 • наявність паспорта та ідентифікаційного коду,
 • наявність активної банківської карти,
 • наявність мобільного номера телефону і електронної адреси,
 • доступ до мережі Інтернет,
 • 15 хвилин вільного часу.

Для початку роботи з сервісом потрібно визначитися з сумою і терміном кредитування. Це можна зробити легко і просто за допомогою кредитного калькулятора, який розміщений на головній сторінці сайту. У нас можна отримати позику на термін від 1 до 29 днів з можливістю продовження на 10 днів на суму від 500 до 15000 гривень.

Далі потрібно заповнити невелику онлайн анкету, де обов'язково вказати правдиву інформацію про себе. Максимально достовірна інформація збільшує шанси на отримання позики. Потім заявка відправляється на перевірку. При позитивному рішенні гроші швидко зараховуються на карту. Зазвичай це займає 2-3 хвилини.

Де отримати кредит з поганою кредитною історією?

Top Credit працює в режимі онлайн по всій території України, де є доступ до мережі Інтернет. Ми працюємо цілодобово 365 днів на рік. Неважливо, в якому населеному пункті знаходиться клієнт нашої компанії, головне, щоб у нього при собі були паспорт, код, банківська карта і доступ до Інтернету.

Як погасити борг?

Оплатити взятий кредит можна 4 зручними способами:

 • в особистому кабінеті на сайті Top Credit, не виходячи з дому. Кредит погашається миттєво.
 • Також можна скористатися Інтернет банкінгом або піти в банк і заплатити через касу,
 • І ще один варіант - платіжні термінали (Банківські реквізити: р/с 26501510000016 в АТ «Універсал Банк», ЄДРПОУ: 41939706, МФО 322001, IBAN-рахунок № UA823220010000026501510000016).

Важливо розуміти, що оплачуючи вчасно взяті кредити, позичальник покращує свою кредитну історію.

Послуги
ТерміновоКредит на карту терміновоТерміново без довідок і поручителівТерміново без заставиТерміново без відмовиГроші до зарплатиКредит до зарплати на картуГотівкаГотівкою без довідокМікропозик і мікрокредит онлайнМоментальний кредит онлайн на картуВеликийРозстрочкаВідсоткова розстрочкаКредит під низький відсотокНизький відсоток готівкоюДовгостроковий кредитДовгостроковий кредит на картуКороткостроковий кредитМолодіжний кредитКредити з 18 роківДля пенсіонерівДля пенсіонерів готівкоюДля пенсіонерів без поручителівСпоживчийСпоживчий кредит під низький відсотокКредит на бізнесНа відкриття бізнесуНа розвиток бізнесуДля малого бізнесуКредит для бізнесу без заставиКредит в декретіДля військовослужбовцівНа лікуванняЗ поганої КІ терміновоПозики з простроченнямЗ простроченням терміновоКредит для погашення кредитівКредит без пропискиКредит онлайн без відмовиКредит на карту в УкраїніКредит без заставиКредит без поручителівКредит безробітнимКредит без довідки про доходиБез банкуБез роботиКредит без паспортаКредит онлайн без дзвінківШвидкий кредитКредит без перевірокГроші в борг на картуПозика онлайн
Більше послуг
У всіх містах
Більше міст

Кредит з поганою кредитною історією - Відгуки

Загальний рейтинг
5

Иринка

Первый раз вместе было быстро ,повторный займ жду уже почти сутки. Но проценты более чем вменяемые,и выплачивать очень удобно.

Катерина

Хороші умови кредитування. Обов'язково скористуюся даною послугою

София Зараменская

Взяла позику в липні 2019 року. Заповнила заявку онлайн за 2 хвилини тільки паспортні дані, Сведінія про роботу не питали. Робот схвалив з 20000 можливих-9000 від 5 до 30 днів на мій вибір. Щоб підстраховатся взяла 4000 на 30 днів! До повернення вийшло 6400 ставка 2,2% в день! Багато не сперечаюся, але коли прежмет і немає інших варіантів діватися нікуди! Вказала дані карти, списали 1 рубль для перевірки і тут же повернули! Підтвердила дані і робот протягом хвилини перевів гроші мені на карту. Пізніше зайшла в Особистий кабінет що б перевірити суму яку віддати потрібно буде і свій ліміт, де була приємно здивована ! Позику можна повернути в будь-який день і причому возращяешь рівно стільки скільки набігло відсотків. Так само є можливість продовження терміну позики якщо не встиг погасити під час, є часткове погашення, для зміни процентної ставки. Так само при кожному повторному зверненні робот обіцяє знизити ставку за відсотками і збільшити ліміт грошових коштів. Виходить той же кредит в банку тільки менше термін видачі. І ще одне чим більше береш тим менше відсоток. 4000 я взяла під 2,2 в день а ось якби виводила 9000 які схвалили вже б під 1,8 в день. Чим більше сума менше відсоток навіть на першому позиці! Виходячи з мого досвіду, хочу сказати, що звичайна компанія. Процентна ставка практично не відрізняється від інших. Ну, а в цілому задоволена.

Більше відгуків
Довідка
Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти