Кредит онлайн з поганою КІ

Умови отримання кредиту з поганою КІ:

Вік від 18 до 70 років

Вік від 18 до 70 років

Особистий мобільний номер

Особистий мобільний номер

Карта, будь-якого банку України

Карта, будь-якого банку України

Погана КІ - не перешкода для TOP Credit

Якщо Вам терміново потрібні гроші в борг, але зупиняє погана кредитна історія (КІ) в одному з банків України, TOP Credit видає кредити навіть на таких умовах. Компанія, яка надає послуги на ринку споживчих кредитів з 2014 року, в 2016 році почала видавати мікропозики без довідок і відмови. Сервіс TOP Credit пропонує якісне обслуговування тим, хто потребує грошової підтримки. Якщо у Вас є стабільний дохід, але не вистачає грошей для вкладень в важливі справи, а до зарплати ще кілька днів, сміливо заходите на сайт topcredit.ua. Реєстрація займе кілька хвилин, так як для заповнення анкети потрібно сама загальна особиста інформація. TOP Credit не заглиблюється в Ваші кредитні історії і не вивчає причини, які спонукали Вас звернутися до нас, а лише намагається надавати послуги з кредитування на професійному рівні. TOP Credit оперує невеликими сумами, видає позику під низькі відсотки на короткий термін. Якщо Вам потрібні гроші терміново, ми Вам перерахуємо їх на Вашу банківську картку за 20 хвилин. Будьте готові витрачати вже Ваші заощадження!

З поганої КІ терміново відгуки

Умови кредитування

Після того, як Ви вдало зайшли в особистий аккаунт, створений автоматично після реєстрації на сайті, внесіть в потрібний рядок номер банківської картки. Сума кредиту, яка видається позичальникові перший раз, невисока - 3 000 гривень. Якщо Ви не перший раз звертаєтеся в TOP Credit, то суми, які видаються Вам в кредит, починають рости до 15 тисяч. Завжди повертайте гроші, коли Вам зручно. Однак погасити кредит потрібно протягом 21 дня з моменту його видачі. Навіть з поганою кредитною історією в інших банках України, TOP Credit може продовжити термін кредитування на 10 днів. Однак слід пам'ятати, що процентна ставка за весь час користування кредитними кошти не буде змінюватися - 1,9 відсотків добових.

Чому TOP Credit

TOP Credit вважається досить молодою компанією на ринку споживчих кредитів. Поява нових компаній в індустрії є підтвердженням того, що настають якісні зміни в наданні послуг в сфері видачі грошових позик населенню. Тепер, щоб отримати кредит навіть з поганою кредитною історією, не потрібно шукати виправдань ні для себе, ні для банку, з яким Ви співпрацювали. Досить зайти на сторінку TOP Credit і взяти потрібну суму. Є одна істотна перевага роботи з TOP Credit: інформація про Ваш кредитному поведінці передається в Українське бюро кредитних історій. Якщо у Вас негативна кредитна історія, є шанс зробити її іншою - позитивної.

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Олена з Запоріжжя подала заявку на 1 700 грн в Top Credit
girl
Наталя з Луцька отримала кредит на 4 500 грн в Top Credit
girl
Ірина з Вінниці оплатила кредит на 800 грн в Top Credit
girl
Денис з Львова оплатив кредит на 3 000 грн в Top Credit
girl
Дмитро з Рівного подав заявку на 2 200 грн в Top Credit
girl
Гліб з Києва отримав кредит на 3 600 грн в Top Credit
girl
Денис з Хмельницького отримав кредит на 14 100 грн в Top Credit
girl
Вероніка з Рівного отримала кредит на 3 600 грн в Top Credit
girl
Алла з Рівного оплатила кредит на 6 800 грн в Top Credit
girl
Марія з Чернігова подала заявку на 14 300 грн в Top Credit
girl
Максим з Тернополя отримав кредит на 5 600 грн в Top Credit
girl
Інеса з Житомира подала заявку на 5 200 грн в Top Credit
girl
Віталій з Миколаєва оплатив кредит на 10 400 грн в Top Credit
girl
Олександр з Тернополя подав заявку на 12 900 грн в Top Credit
girl
Євген з Запоріжжя оплатив кредит на 11 600 грн в Top Credit
girl
Леонід з Хмельницького оплатив кредит на 7 800 грн в Top Credit
girl
Олександр з Хмельницького подав заявку на 2 400 грн в Top Credit
girl
Світлана з Херсона подала заявку на 7 200 грн в Top Credit
girl
Ірина з Дніпропетровська отримала кредит на 9 500 грн в Top Credit
girl
Євгенія з Вінниці отримала кредит на 12 400 грн в Top Credit