Гроші в розстрочку

Умови отримання грошей в розстрочку:

Вік від 18 до 70 років

Вік від 18 до 70 років

Особистий мобільний номер

Особистий мобільний номер

Карта, будь-якого банку України

Карта, будь-якого банку України

Взяти гроші в розстрочку

Швидкість надання послуг в області кредитування - це далеко вже не фантастика. Завдяки розвитку сегмента мікрокредитування отримати гроші в борг можна протягом 20 хвилин без зайвих зусиль. Уявляєте, не потрібно займати чергу в банку, планувати візит до банківського відділення, збирати купу документів для оформлення процедури і переконувати менеджерів банку в своїй платоспроможності. Онлайн-обслуговування дозволяє вирішити безліч короткострокових справ по клацанню пальця. Звичайно, візит до банківського відділення має свої переваги, і TOP Credit не зможе видати дуже великі і довготривалі позики своїм клієнтам. Однак в цьому і принадність оформлення мікрокредитів на сайті topcredit.ua - інноваційність, швидкість і самодисципліна. TOP Credit використовує сучасні девайси для отримання кредиту - підключайтеся до інтернету, реєструйтеся на сайті компанії, розпоряджайтесь позикою.

Розстрочка відгуки

Умови кредитування

Кредит оформляється на суму від 3 000 до 15 000 гривень. TOP Credit надає кредити, починаючи від невеликих сум до більших. Якщо Ви демонструєте високий рівень дисципліни, так як повертаєте кредитні кошти вчасно, підвищується і сума кредиту. Насправді, співпрацюючи з TOP Credit, позичальник утримує себе ж від тривалих боргів, які накопичуються роками. Позика оформляється на досить нетривалий термін - 21 день, але передбачається можливість пролонгації кредиту на 10 днів. Взяти кредит в розстрочку можна під 1,9 відсотка в день.

Чому TOP Credit

З 2014 року TOP Credit на ринку споживчих кредитів. Через два роки компанія сконцентрувалася на онлайн-обслуговуванні своїх клієнтів. Таким чином, компанії вдалося вийти на новий рівень розвитку сервісу, який стрімко розширюється. Мікрокредити дуже доречні в тих ринкових умовах, які склалися на сьогоднішній день. Щоб погасити кредит, досить зайти в особистий аккаунт і внести потрібну суму. Щоб взяти гроші в борг, достатньо заповнити анкету і використовувати гроші, які перераховуються на банківську картку буквально протягом півгодини, в особистих цілях. Важлива і самодисципліна позичальника, так як тільки від нього залежить, якою буде його кредитна історія. Саме це є найкращим підтвердженням його платоспроможності під час співпраці з TOP Credit.

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Щодня з 9:00-18:00
girl
Дар'я з Миколаєва оплатила кредит на 12 500 грн в Top Credit
girl
Алла з Сум подала заявку на 1 700 грн в Top Credit
girl
Тарас з Вінниці оплатив кредит на 13 800 грн в Top Credit
girl
Оксана з Житомира отримала кредит на 5 600 грн в Top Credit
girl
Людмила з Миколаєва оплатила кредит на 9 100 грн в Top Credit
girl
Сергій з Києва оплатив кредит на 600 грн в Top Credit
girl
Євген з Чернівців отримав кредит на 11 700 грн в Top Credit
girl
Руслан з Житомира подав заявку на 14 000 грн в Top Credit
girl
Алла з Вінниці оплатила кредит на 14 100 грн в Top Credit
girl
Максим з Дніпропетровська оплатив кредит на 11 200 грн в Top Credit
girl
Олена з Одеси оплатила кредит на 4 200 грн в Top Credit
girl
Олег з Рівного оплатив кредит на 10 000 грн в Top Credit
girl
Ольга з Ужгорода оплатила кредит на 14 400 грн в Top Credit
girl
Жанна з Херсона подала заявку на 10 800 грн в Top Credit
girl
Інеса з Чернігова подала заявку на 11 100 грн в Top Credit
girl
Олег з Полтави подав заявку на 8 600 грн в Top Credit
girl
Павло з Луцька оплатив кредит на 14 700 грн в Top Credit
girl
Богдан з Сум оплатив кредит на 2 700 грн в Top Credit
girl
Катерина з Ужгорода подала заявку на 8 900 грн в Top Credit
girl
Світлана з Львова подала заявку на 11 600 грн в Top Credit