Шановні клієнти!
Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ
Бережіть себе і своїх близьких! Будьмо сильними! Все буде Україна!

За 7 хвилин на будь-яку банківську картку

Процентна ставка по кредиту

Сума
Термін
Умови отримання
ВІК від 18 до 70 років
Особистий мобільний телефон
Банківська картка, будь-якого банку України

Вигідні відсоткові ставки

Якщо раніше люди відчували незручність, просячи гроші у родичів, друзів і сусідів, сьогодні вони віддають перевагу кредитам, зберігаючи за собою фінансову самостійність. Подібні послуги можуть виявитися корисними, якщо до зарплати потрібно чекати ще тиждень, а гроші на продукти та інші побутові потреби потрібні негайно. Нерідко трапляється, що на очі потрапляє цікава річ, яку при звичайних умовах довелося б купувати куди дорожче. Оформлення позики допоможе Вам скористатися акцією або знижкою і покривати витрати поступово.

Щоб вигідно взяти кредит, потрібно підібрати невисоку процентну ставку. Саме від неї залежить розмір суми, яку необхідно сплатити за користування коштами. Взявши кредит під невеликий відсоток, Ви зможете вирішити свої фінансові проблеми в довгостроковій або короткостроковій перспективі.

Умови оформлення позики

Фахівці Top Credit точно знають, які процентні ставки по кредиту є найбільш вигідними. Наша копання пропонує своїм клієнтам оформити позику від 3 до 15 тис.грн під 1,9% на добу. Після сплати відсотків угода буде автоматично пролонгована. При своєчасному виконанні всіх зобов'язань ми покращимо Вашу кредитну історію, подавши дані в УБКІ. Оформити угоду можна в будь-якому зручному місці, не простоюючи виснажливі черги в комерційному закладі. Досить з'єднання з інтернетом і наявності платіжної картки будь-якого банку. Покривши частину боргу, наші клієнти оплачують відсотки, прив'язані виключно до залишку, а дострокове погашення звільняє їх від комісії.

Сервіс Top Credit

Україна - країна, в якій кредит за вигідною ставкою буває необхідний великій кількості людей незалежно від віку, сфери діяльності і цілі позики. Ми зробили фінансову свободу реальної для кожного свого співвітчизника, створивши зручний сервіс мікрокредитування в мережі інтернет. Невисока ставка і ввічливе ставлення з боку менеджерів - ось секрети привабливості наших послуг.

Від клієнтів не потрібна довідка про доходи з офіційного місця роботи. Переважна кількість заявок затверджуються. Вам доведеться чекати всього 10 хвилин до прийняття рішення щодо відправленого запиту. У разі виникнення неясностей чуйний консультант допоможе розібратися з ними в будь-який час доби.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОП Кредит»

Юридична адреса:
04210,м. Київ, пр.-т Героїв Сталінграда, буд. 20А
ЄДРПОУ 39593165
Р / 26002056118802 в
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК", МФО 380775

Послуги
ТерміновоКредит на карту терміновоТерміново без довідок і поручителівТерміново без заставиТерміново без відмовиГроші до зарплатиКредит до зарплати на картуГотівкаГотівкою без довідокМікропозик і мікрокредит онлайнМоментальний кредит онлайн на картуВеликийРозстрочкаКредит під низький відсотокНизький відсоток готівкоюДовгостроковий кредитДовгостроковий кредит на картуКороткостроковий кредитМолодіжний кредитКредити з 18 роківДля пенсіонерівДля пенсіонерів готівкоюДля пенсіонерів без поручителівСпоживчийСпоживчий кредит під низький відсотокКредит на бізнесНа відкриття бізнесуНа розвиток бізнесуДля малого бізнесуКредит для бізнесу без заставиКредит в декретіДля військовослужбовцівНа лікуванняКредит з поганою кредитною історієюЗ поганої КІ терміновоПозики з простроченнямЗ простроченням терміновоКредит для погашення кредитівКредит без пропискиКредит онлайн без відмовиКредит на карту в УкраїніКредит без заставиКредит без поручителівКредит безробітнимКредит без довідки про доходиБез банкуБез роботиКредит без паспортаКредит онлайн без дзвінківШвидкий кредитКредит без перевірокГроші в борг на картуПозика онлайн
Більше послуг
У всіх містах
Більше міст

Відсоткова розстрочка - Відгуки

Загальний рейтинг
5

Иринка

Первый раз вместе было быстро ,повторный займ жду уже почти сутки. Но проценты более чем вменяемые,и выплачивать очень удобно.

Катерина

Хороші умови кредитування. Обов'язково скористуюся даною послугою

София Зараменская

Взяла позику в липні 2019 року. Заповнила заявку онлайн за 2 хвилини тільки паспортні дані, Сведінія про роботу не питали. Робот схвалив з 20000 можливих-9000 від 5 до 30 днів на мій вибір. Щоб підстраховатся взяла 4000 на 30 днів! До повернення вийшло 6400 ставка 2,2% в день! Багато не сперечаюся, але коли прежмет і немає інших варіантів діватися нікуди! Вказала дані карти, списали 1 рубль для перевірки і тут же повернули! Підтвердила дані і робот протягом хвилини перевів гроші мені на карту. Пізніше зайшла в Особистий кабінет що б перевірити суму яку віддати потрібно буде і свій ліміт, де була приємно здивована ! Позику можна повернути в будь-який день і причому возращяешь рівно стільки скільки набігло відсотків. Так само є можливість продовження терміну позики якщо не встиг погасити під час, є часткове погашення, для зміни процентної ставки. Так само при кожному повторному зверненні робот обіцяє знизити ставку за відсотками і збільшити ліміт грошових коштів. Виходить той же кредит в банку тільки менше термін видачі. І ще одне чим більше береш тим менше відсоток. 4000 я взяла під 2,2 в день а ось якби виводила 9000 які схвалили вже б під 1,8 в день. Чим більше сума менше відсоток навіть на першому позиці! Виходячи з мого досвіду, хочу сказати, що звичайна компанія. Процентна ставка практично не відрізняється від інших. Ну, а в цілому задоволена.

Більше відгуків
Довідка
Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти