Споживчий кредит під низький відсоток

Умови отримання споживчого кредиту під низький відсоток:

Вік від 18 до 70 років

Вік від 18 до 70 років

Особистий мобільний номер

Особистий мобільний номер

Карта, будь-якого банку України

Карта, будь-якого банку України

Споживчий кредит під низький відсоток

Іноді важко передбачити витрати на місяць. В TOP Credit Ви можете отримати гроші в борг, не чекаючи зарплати і надходження грошових коштів на банківську картку. Так як ми живемо в споживчому товаристві, а потреби сучасної людини не тільки змінюються, але і збільшуються, TOP Credit адаптується під умови сучасності, надаючи послуги в області мікрокредитування онлайн. Таким чином, компанія займається важливу нішу на українському ринку. Щоб швидко отримати гроші на рахунок під досить низький відсоток і на короткий термін (до трьох тижнів), досить зареєструватися на сайті і почекати 15-20 хвилин, поки гроші будуть зараховані на рахунок.

Споживчий кредит під низький відсоток відгуки

Умови кредитування

Бізнес TOP Credit відрізняється від традиційного банкінгу більш привабливими умовами кредитування: не потрібно надавати документи, що підтверджують Вашу платоспроможність. Компанія видає невеликі кредити, які реально повернути в короткі терміни. Видаються гроші в борг під 1,9 добових відсотка. В TOP Credit Ви можете отримати гроші в борг від 3 тис.до 15 тис.гривень. Сума позики зростає в залежності від того, як часто Ви користуєтеся послугою, повертаєте чи кредитні кошти вчасно. Самодісціплінірованность позичальника дуже важлива для компанії, так як ніхто не стежить за Вами, за тим, куди Ви вкладаєте видані фінансові кошти. Погасити кредит можна раніше терміну, без комісії. Повертати кредит можна частинами до моменту, коли закінчується термін кредитування. Якщо Ви розумієте, що повернути гроші в строк буде складніше, ніж припускали, слід продовжити термін кредитування на 10 днів.

Чому обирають TOP Credit

TOP Credit впровадила просту схему кредитування. Для того, щоб послуга була дійсно швидкої, верифікація карти проводиться Platon - платіжною системою. Завдяки цьому TOP Credit гарантує нарахування грошових коштів протягом 15-20 хвилин після підтвердження оформлення кредиту. Для оформлення кредиту не потрібно ніяка додаткова особиста інформація. Звичайно, приватним підприємцям слід підготувати копію свідоцтва про реєстрацію приватного підприємства, а пенсіонерам - пенсійне посвідчення. Інформація про кредитний поведінці позичальника зберігається в базі даних Українського бюро кредитних історій. При сприятливому співпраці з TOP Credit, Ви можете стати власником позитивної кредитної історії, що дуже важливо для банків та інших фінансових структур. У банку Ви можете отримати відмову, тоді як в TOP Credit ймовірність відмови зведена до мінімуму.

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Антон з Івано-Франківська подав заявку на 6 100 грн в Top Credit
girl
Сергій з Харкова отримав кредит на 4 800 грн в Top Credit
girl
Алла з Рівного отримала кредит на 4 100 грн в Top Credit
girl
Світлана з Запоріжжя отримала кредит на 14 600 грн в Top Credit
girl
Анна з Полтави отримала кредит на 4 800 грн в Top Credit
girl
Семен з Києва отримав кредит на 2 400 грн в Top Credit
girl
Софія з Києва подала заявку на 8 700 грн в Top Credit
girl
Наталя з Ужгорода оплатила кредит на 9 300 грн в Top Credit
girl
Поліна з Житомира оплатила кредит на 10 200 грн в Top Credit
girl
Євген з Житомира подав заявку на 8 800 грн в Top Credit
girl
Леонід з Луцька оплатив кредит на 5 300 грн в Top Credit
girl
Світлана з Києва подала заявку на 2 500 грн в Top Credit
girl
Євгенія з Кіровограда отримала кредит на 1 700 грн в Top Credit
girl
Федір з Кіровограда отримав кредит на 7 300 грн в Top Credit
girl
Євгенія з Ужгорода оплатила кредит на 3 800 грн в Top Credit
girl
Алла з Кіровограда отримала кредит на 500 грн в Top Credit
girl
Дар'я з Хмельницького оплатила кредит на 12 300 грн в Top Credit
girl
Олександр з Житомира отримав кредит на 1 600 грн в Top Credit
girl
Іван з Житомира оплатив кредит на 6 500 грн в Top Credit
girl
Оксана з Чернігова подала заявку на 10 800 грн в Top Credit