Позика під маленький відсоток

Умови отримання:

Вік від 18 до 70 років

Вік від 18 до 70 років

Особистий мобільний номер

Особистий мобільний номер

Карта, будь-якого банку України

Карта, будь-якого банку України

Кредит готівкою під низьку ставку відсотка

TOP Credit займається розвитком бізнесу в області споживчих кредитів з 2014 року. Вивчивши потреби ринку, компанія в 2016 році перейшла повністю на онлайн-обслуговування, спростивши умови кредитування. Максимальна сума позики в TOP Credit - 15 000 гривень. Отримати таку суму Ви зможете тільки після того, як підтвердите свою платоспроможність на різних етапах кредитування. Сума першого кредиту - 3 000 гривень. Другий видається в розмірі 5 000. Потім Ви отримуєте 7 000, 9 000, 12 000 гривень, відповідно. Кожен раз Ви повертаєте повну суму позики під 1,9% в день. Це досить низький відсоток для компаній, що розвивають бізнес в цьому сегменті. Банками видаються суми побільше, однак потрібне підтвердження доходів на офіційному рівні - з поручителями і довідками про доходи. За умовами кредитування в TOP Credit, гроші в борг видаються терміном на 21-н день. Повернути їх Ви можете у будь-який день, до закінчення терміну кредитування. Щоб виявити ще більшу лояльність до клієнтів, які звертаються до нас, компанія може продовжити повернення кредитних коштів строком на 10 день. Однак умови залишаються незмінними.

Низький відсоток готівкою відгуки

Умови даного виду кредитування

Кредит з низькою процентною ставкою отримати дуже просто, після завершення реєстрації на сайті TOP Credit, ще раз підтверджуєте нарахування грошей на Вашу особисту банківську картку, і Ви - власник карти з готівкою на рахунку. Обов'язково зробіть скан-копію документа, які може підтвердити особистість. Підприємцям слід підготувати копію свідоцтва про реєстрацію приватного підприємства, пенсіонерам - посвідчення (пенсійне). Для того, щоб оформити кредит в TOP Credit, можна використовувати банківську картку будь-якого банку України. Послуга доступна в інтернеті, без прив'язки з фізично існуючим відділенням і персонального менеджера, який веде Ваше кредитну справу, TOP Credit вирішила не прив'язуватися і до картки або відділенню банку на іншому кінці міста. Інтернет доступний зараз навіть в найвіддаленіших місцях України. Тому TOP Credit використовує універсальні інструменти для надання послуги з видачі мікрокредиту.

Чому TOP Credit

TOP Credit пропонує привабливі умови кредитування. Процентна ставка становить всього 1,9% / добу. З урахуванням максимальної суми, яка видається позичальникові, строку дії кредитного договору, Ви отримуєте кредит готівкою під маленький відсоток. Всі умови TOP Credit були введені з метою поліпшити кредитну поведінку позичальників, підвищити їх кредитний рейтинг в базі даних Українського бюро кредитних історій. Саме туди передається інформація про кредитному поведінку користувача. Між кредитною історією, поведінкою і поверненням кредиту є дуже чіткий зв'язок: повертаючи видані кредитні кошти в зазначені терміни, Ви автоматично стаєте власником позитивної кредитної історії.

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Євгенія з Сум оплатила кредит на 7 700 грн в Top Credit
girl
Оксана з Чернівців оплатила кредит на 3 500 грн в Top Credit
girl
Жанна з Хмельницького подала заявку на 5 600 грн в Top Credit
girl
Тетяна з Кіровограда подала заявку на 4 800 грн в Top Credit
girl
Вероніка з Полтави оплатила кредит на 10 000 грн в Top Credit
girl
Михайло з Сум отримав кредит на 14 000 грн в Top Credit
girl
Анна з Вінниці оплатила кредит на 9 400 грн в Top Credit
girl
Інеса з Кіровограда оплатила кредит на 9 800 грн в Top Credit
girl
Руслан з Вінниці подав заявку на 13 100 грн в Top Credit
girl
Наталя з Сум подала заявку на 10 700 грн в Top Credit
girl
Юлія з Хмельницького оплатила кредит на 11 000 грн в Top Credit
girl
Ірина з Харкова оплатила кредит на 3 700 грн в Top Credit
girl
Руслан з Рівного оплатив кредит на 13 400 грн в Top Credit
girl
Іван з Сум подав заявку на 7 100 грн в Top Credit
girl
Тетяна з Тернополя подала заявку на 10 000 грн в Top Credit
girl
Петро з Харкова отримав кредит на 3 800 грн в Top Credit
girl
Поліна з Чернігова оплатила кредит на 3 200 грн в Top Credit
girl
Павло з Хмельницького подав заявку на 9 500 грн в Top Credit
girl
Ольга з Ужгорода оплатила кредит на 9 000 грн в Top Credit
girl
Юлія з Львова подала заявку на 15 000 грн в Top Credit