Кредит під низький відсоток

Умови отримання позики під низький відсоток:

Вік від 18 до 70 років

Вік від 18 до 70 років

Особистий мобільний номер

Особистий мобільний номер

Карта, будь-якого банку України

Карта, будь-якого банку України

Кредит з маленькою процентною ставкою

Позичати кошти в спеціальних сервісах в будь-який зручний момент, щоб вирішити поточні фінансові питання, досить зручно. Головне - взяти кредит під маленький відсоток. Тоді навіть при довгострокову позику ви не впадете в ступор, побачивши, що накопичилися відсотки. Вам вдасться придбати річ, про яку Ви давно мріяли, не доведеться сидіти на сухарях до зарплати або стипендії. Крім того вийде зробити терміновий ремонт побутової техніки, машини або оплатити медичні послуги для хворого родича. Можна до безкінечності продовжувати список ситуацій, в яких кредит з мінімальною процентною ставкою буде вигідний. Його швидке оформлення допоможе Вам витрачати час на приємні заняття, а не на роздуми про брак грошей.

На яких умовах можна взяти кредит під низький відсоток?

Компанія Top Credit надає своїм клієнтам можливість отримати кредит онлайн з низькою процентною ставкою 1,9% на добу. Позики оформляються на 21 день. Ви можете взяти в борг суму від 3-15 тис.гривень. При оформленні першої позики Вам нараховано мінімальна виплата в 3000 грн. Ми вибудовуємо з клієнтами довірчі відносини, тому з кожним кроком їм вдається отримувати суми більшого розміру, якщо всі попередні зобов'язання були виконані і вони своєчасно розбиралися з накопиченими відсотками. Взяти низько процентний кредит для будь-яких цілей можуть як офіційно, так і неофіційно працюючі громадяни. Вам вдасться подати заявку з будь-якого зручного місця, наприклад, з робочого комп'ютера під час обідньої перерви або з дому.

Кредит під низький відсоток онлайн від Top Credit

Фахівці Top Сredit створили такі умови, щоб взяти кредит під малий відсоток без будь-яких складнощів міг будь-який житель України. З 2016 року вся діяльність нашої компанії здійснюється в мережі інтернет, так що ми цілком реалізуємо можливості віртуального простору. Завдяки нашому сервісу взяти кредит під невеликий відсоток стало просто як ніколи. Ви можете зробити це з мінімальними витратами сил і миттєвостей дорогоцінного дозвілля. Немає необхідності відправлятися в банк і витрачати час на рутинне оформлення. Взяти кредит під мінімальний відсоток вдасться всього за 10 хвилин. Рівне цього часу достатньо, щоб Ваша заявка була розглянута.

Низька процентна ставка робить сервіс Top Сredit більш вигідним, ніж у багатьох інших компаній з аналогічними послугами. Наше лідерство обумовлено не тільки маленьким відсотком по кредиту, але і професіоналізмом трудової команди. Більшість співробітників працювали в організації ще з дня її заснування, коли ми тільки починали робити свій внесок в мікрокредитування України. Вони чуйні і завжди готові надати консультацію кожному, хто цього потребує.

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Щодня з 9:00-18:00