Кредит готівкою без довідки про доходи

Умови отримання:

Вік від 18 до 70 років

Вік від 18 до 70 років

Особистий мобільний номер

Особистий мобільний номер

Карта, будь-якого банку України

Карта, будь-якого банку України

Мікрокредит без довідки про доходи

З приходом інноваційних технологій почав трансформуватися і банкінг. На ринку споживчих кредитів відбулися якісні зміни, здатні в корені змінити підхід до кредитування. Щоб взяти кредит готівкою без довідок про доходи та поручителів, досить мати при собі мобільний пристрій або будь-який інший девайс, підключений до інтернету, документ (скан-копія), який може підтвердити Вашу особу. Всі ці дані потрібно завантажити в особистому кабінеті, який створюється при реєстрації на TOP Credit. Заповнюючи анкету, Ви не тільки завантажуєте потрібні документи, але і вказуєте Ваші контактні дані. Перераховуються кошти на будь-яку банківську картку України протягом 20 хвилин після підтвердження оформлення кредиту з Вашого боку. Тепер Вам не потрібно нікому пояснювати, на що будуть витрачені ці гроші. Головне, щоб Ви дотримувалися умови кредитування TOP Credit і повернули взяті гроші в борг вчасно. Платіжна дисципліна є запорукою побудови довгострокових відносин з компанією. Сума першого кредиту - 3 тисячі гривень. Максимальна сума позики становить 15 тисяч гривень, яку можна отримати в TOP Credit.

Готівкою без довідок відгуки

Умови мікрокредитування в TOP Credit

У своїй роботі TOP Credit орієнтується на прості рішення, які дозволяють багатьом людям оформити кредит навіть без зайвих рухів. TOP Credit пропонує простий алгоритм: компанія отримує відсоток від суми позики в розмірі 1,9% на добу. Ви можете поступово повертати суму кредиту - частинами, зменшуючи процентну ставку до мінімуму, або ж віддати все відразу. Всі операції Ви проводяться в особистому кабінеті, де розміщується потрібна інформація про проведені операції. Ви самі відстежуєте, скільки потрібно повернути і в які терміни. Коли Ви взяли кредит готівкою без довідок про доходи та поручителів, TOP Credit стає Вашим партнером і союзником. Поступово Ви створюєте кредитну історію. Переходячи від одного маленького кредиту до більшого, регулярно повертаючи кошти і зарекомендував себе, як надійного позичальника, Ви маєте всі шанси на велике кредитування в банках України. TOP Credit відрізняється від подібних фінансових структур специфікою роботи і набагато меншими сумами позики, які реально повернути в короткі терміни.

Чому TOP Credit

З 2014 року компанія займається наданням послуг в області кредитування. І тільки в 2016 році TOP Credit вирішила направити всі зусилля на онлайн-кредитування. На ринку вже є багато компаній, які розвивають подібні послуги. Насправді конкуренція дозволяє поліпшувати сервіс в правильному напрямку: привабливі умови, швидкість проведення операцій, хороша репутація на ринку. Ми ще молода компанія і розвиваємося разом з нашими клієнтами. На кожному з етапів кредитування Ви можете зв'язатися з офісом і уточнити потрібні питання. Уже понад 34 тисяч анкет було схвалено в TOP Credit. Відгуки про інноваційний сервісі Ви можете залишати на сайті.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОП Кредит»

Юридична адреса:
04210,м. Київ, пр.-т Героїв Сталінграда, буд. 20А
ЄДРПОУ 39593165
Р / 26002056118802 в
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК", МФО 380775

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Щодня з 9:00-18:00
girl
Анастасія з Івано-Франківська подала заявку на 3 500 грн в Top Credit
girl
Леонід з Вінниці подав заявку на 7 800 грн в Top Credit
girl
Ірина з Кіровограда подала заявку на 15 000 грн в Top Credit
girl
Денис з Полтави подав заявку на 14 300 грн в Top Credit
girl
Олексій з Тернополя подав заявку на 7 100 грн в Top Credit
girl
Світлана з Ужгорода отримала кредит на 1 600 грн в Top Credit
girl
Інеса з Києва оплатила кредит на 5 700 грн в Top Credit
girl
Тарас з Полтави оплатив кредит на 8 300 грн в Top Credit
girl
Дмитро з Тернополя оплатив кредит на 13 100 грн в Top Credit
girl
Анатолій з Рівного оплатив кредит на 14 300 грн в Top Credit
girl
Ольга з Одеси оплатила кредит на 13 300 грн в Top Credit
girl
Алла з Тернополя отримала кредит на 14 600 грн в Top Credit
girl
Максим з Києва оплатив кредит на 6 500 грн в Top Credit
girl
Євген з Львова отримав кредит на 12 900 грн в Top Credit
girl
Марія з Полтави подала заявку на 14 500 грн в Top Credit
girl
Антон з Харкова оплатив кредит на 1 500 грн в Top Credit
girl
Леонід з Києва отримав кредит на 10 300 грн в Top Credit
girl
Богдан з Запоріжжя отримав кредит на 7 900 грн в Top Credit
girl
Тетяна з Чернівців отримала кредит на 4 800 грн в Top Credit
girl
Гліб з Житомира оплатив кредит на 14 400 грн в Top Credit