Готівка

Умови отримання позики готівкою:

Вік від 18 до 70 років

Вік від 18 до 70 років

Особистий мобільний номер

Особистий мобільний номер

Карта, будь-якого банку України

Карта, будь-якого банку України

Кредити готівкою

Взяти кредит готівкою часто доводиться багатьом людям, які проживають в Чернігові, Харкові, Полтаві, Дніпропетровську, Кривому Розі, Кіровограді, Кременчуці, Запоріжжі та інших містах України. Це досить зручна послуга, що дозволяє людині знайти необхідний ступінь фінансової свободи. Сьогодні жителям нашої країни надається можливість взяти кредит готівкою через інтернет. В такому випадку доведеться витратити мінімум часу і сил на оформлення заявки. Якщо в звичайному випадку доводилося витрачати час особистого дозвілля або чекати обідньої перерви, щоб вийти з офісу і простоювати в черзі в банку, фахівці Top Credit подбали про Ваш комфорт і надали своїм клієнтам можливість взяти в кредит готівку онлайн.

Готівка відгуки

На яких умовах можна взяти кредит готівкою?

Якщо Ви вирішите взяти у нас готівковий кредит, ми не будемо витрачати Ваш час на тяжку паперову тяганину, вимагати довідку про доходи з офіційного місця роботи і дізнаватися, для якої мети потрібні гроші. Команда фахівців Top Credit намагається вибудувати зі своїми клієнтами довгострокові довірчі відносини, тому, звертаючись в нашу компанію кожен новий раз, Ви зможете взяти кредит готівкою на велику суму. Всього передбачено 6 кроків від 3 до 15 тис.грн.

Виконуючи нескладні умови, Вам вдасться вирішити всі свої фінансові питання в найкоротші терміни. Кошти видаються на 21 день. За кожен день користування ними передбачається комісія в розмірі 1,9%. У разі необхідності займ завжди вдасться продовжити на необхідний період часу. Для цього надається термін від 1 дня до виконання зобов'язань, прописаних у договорі, обома сторонами.

Послуги компанії Top Credit

Україна - країна, де терміново отримувати гроші готівкою іноді стає необхідно переважної частини громадян. Ми використовували можливості мережі інтернет, щоб створити для своїх клієнтів умови максимальної вигоди і комфорту. Ви можете взяти кредит готівкою в таких містах як Одеса, Вінниця, Житомир, Київ, Кривий Ріг, Дніпропетровськ, Харків, Черкаси і т.д., зробивши всього кілька кліків мишкою.

Оскільки наша компанія одна з перших в країні почала займатися мікрокредитуванням, ми є лідерами в цій галузі. Ви завжди можете звернутися за порадою до чуйним менеджерам. Більшість заявок, що надходять до нас, приймаються, оскільки ми хочемо забезпечити фінансову свободу кожного українця. Взяти гроші в кредит готівкою і отримати їх в найкоротші терміни цілком реально, якщо довіритися професіоналам.

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Павло з Полтави подав заявку на 4 900 грн в Top Credit
girl
Євген з Ужгорода подав заявку на 3 700 грн в Top Credit
girl
Анастасія з Івано-Франківська отримала кредит на 1 900 грн в Top Credit
girl
Іван з Рівного оплатив кредит на 9 100 грн в Top Credit
girl
Олена з Харкова подала заявку на 1 200 грн в Top Credit
girl
Олена з Одеси оплатила кредит на 3 000 грн в Top Credit
girl
Ірина з Хмельницького подала заявку на 8 800 грн в Top Credit
girl
Федір з Одеси оплатив кредит на 13 700 грн в Top Credit
girl
Олег з Харкова отримав кредит на 3 400 грн в Top Credit
girl
Євген з Львова оплатив кредит на 9 000 грн в Top Credit
girl
Леонід з Кіровограда отримав кредит на 2 900 грн в Top Credit
girl
Юлія з Вінниці подала заявку на 2 800 грн в Top Credit
girl
Ірина з Миколаєва подала заявку на 6 800 грн в Top Credit
girl
Людмила з Кіровограда оплатила кредит на 9 200 грн в Top Credit
girl
Олександр з Одеси подав заявку на 500 грн в Top Credit
girl
Руслан з Києва отримав кредит на 6 500 грн в Top Credit
girl
Максим з Чернівців оплатив кредит на 6 000 грн в Top Credit
girl
Наталя з Дніпропетровська отримала кредит на 14 500 грн в Top Credit
girl
Віталій з Чернігова отримав кредит на 11 600 грн в Top Credit
girl
Гліб з Рівного подав заявку на 3 400 грн в Top Credit