Шановні клієнти!
Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ
Бережіть себе і своїх близьких! Будьмо сильними! Все буде Україна!

За 7 хвилин на будь-яку банківську картку

Кредит на розвиток бізнесу

Сума
Термін
Умови отримання
ВІК від 18 до 70 років
Особистий мобільний телефон
Банківська картка, будь-якого банку України

Взяти кредит на розвиток бізнесу

Відкриваючи власний бізнес, завжди є мінімальні ризики, що щось піде не так, тому що існує людський фактор, ряд інших соціальних умов, що впливають на справу, розпочату Вами. Якщо є капітал, але необхідні фінансові кошти для поступового вливання, щоб підтримувати вже запущене справу, оформляйте перший займ в TOP Credit. Ми пропонуємо оформити мікро кредит на карту онлайн на короткий термін. Гроші можна отримати так швидко, як тільки це можливо: 20 хвилин - і фінансові кошти у Вас на рахунку. TOP Credit робить ставку на надійне партнерство. Саме завдяки співпраці з всесвітньою платіжною системою Platon компанія змогла скоротити термін верифікації банківської карти до мінімуму. Процедура дуже проста: з Вашої картки буде знята мінімальна сума - 1 гривня, але після того, як буде заповнена потрібна форма на сайті. Ця символічна сума буде повернута вже через кілька хвилин. Перша порада від TOP Credit для тих, хто відкриває свій бізнес: гарне партнерство - запорука успіху.

Умови по даному кредитування в TOP Credit

Друга порада від TOP Credit - прості і зрозумілі правила. Щоб отримати гроші на розвиток бізнесу на Вашу банківську картку, достатньо заповнити форму на сайті в онлайн-режимі. Потрібні Ваші контакти, контакти людей, з якими Ви спілкуєтеся, і документ, що підтверджує Вашу особу. Так як компанія працює в онлайн-просторі, потрібно залишити координати, за якими Вас можна знайти, номер банківської карти. Інформація, яку Ви залишаєте в анкеті, виступає гарантом того, що TOP Credit працює з реальною людиною, готового вчасно повернути гроші. Ви заповнюєте анкету, ми перевіряємо карту, нараховуємо гроші, перевіряємо, чи отримали ви їх, і на рахунку вже є грошові кошти для реалізації задуманого. Система, з якої працює TOP Credit, влаштована так, що ніхто не залишається в боржниках надовго. Процентна ставка встановлюється невелика - 1,9% в день, проте при тривалому користуванні грошима Ви можете випустити з уваги, що великий борг буде висіти у Вас на карті. Щоб уникнути подібних ситуацій, в тому числі негативного досвіду в області кредитування, TOP Credit встановлює тимчасові рамки: видається кредит на двадцять один день. Щоб відчувати себе вільно, повернути його Ви можете раніше зазначеного терміну. Можливо і часткове погашення кредиту.

На сайті TOP Credit можна залишати свої відгуки, щоб покращувати якість нашого сервісу.

Чому TOP Credit

Кредити на розвиток бізнесу в Україні можна взяти в будь-якому банку країни, проте потрібно запастися не тільки терпінням, але і величезною кількістю документів, які на офіційному рівні готові підтвердити Вашу платоспроможність. Цей захід існує не тільки для того, щоб зрозуміти, наскільки серйозний у своєму намірі розвинути бізнес позичальник, але і наскільки він дисциплінований. З TOP Credit Ви можете отримати кредит на розвиток бізнесу з нуля, дрібними кроками, поступово вивчаючи поле можливостей та інструментів втілення задуманого. Рухаючись повільно, Ви набираєте обороти прискорюючи крок - третій рада від TOP Credit. Таким чином влаштований і бізнес компанії: перший кредит оформляється на 3 тисячі гривень. Другий раз, після того як виплачений попередній кредит, Ви отримуєте суму трохи більше - 5 тисяч гривень на картку. Максимальна сума кредитування в TOP Credit - 15 т.грівен. Тим часом Ви створюєте позитивну кредитну історію, зарекомендувавши себе як хорошого позичальника. Інформація про Ваш кредитному поведінці передається в Українське бюро кредитних історій.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОП Кредит»

Юридична адреса:
04210,м. Київ, пр.-т Героїв Сталінграда, буд. 20А
ЄДРПОУ 39593165
Р / 26002056118802 в
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК", МФО 380775

Послуги
ТерміновоКредит на карту терміновоТерміново без довідок і поручителівТерміново без заставиТерміново без відмовиГроші до зарплатиКредит до зарплати на картуГотівкаГотівкою без довідокМікропозик і мікрокредит онлайнМоментальний кредит онлайн на картуВеликийРозстрочкаВідсоткова розстрочкаКредит під низький відсотокНизький відсоток готівкоюДовгостроковий кредитДовгостроковий кредит на картуКороткостроковий кредитМолодіжний кредитКредити з 18 роківДля пенсіонерівДля пенсіонерів готівкоюДля пенсіонерів без поручителівСпоживчийСпоживчий кредит під низький відсотокКредит на бізнесНа відкриття бізнесуДля малого бізнесуКредит для бізнесу без заставиКредит в декретіДля військовослужбовцівНа лікуванняКредит з поганою кредитною історієюЗ поганої КІ терміновоПозики з простроченнямЗ простроченням терміновоКредит для погашення кредитівКредит без пропискиКредит онлайн без відмовиКредит на карту в УкраїніКредит без заставиКредит без поручителівКредит безробітнимКредит без довідки про доходиБез банкуБез роботиКредит без паспортаКредит онлайн без дзвінківШвидкий кредитКредит без перевірокГроші в борг на картуПозика онлайн
Більше послуг
У всіх містах
Більше міст

На розвиток бізнесу - Відгуки

Загальний рейтинг
5

Иринка

Первый раз вместе было быстро ,повторный займ жду уже почти сутки. Но проценты более чем вменяемые,и выплачивать очень удобно.

Катерина

Хороші умови кредитування. Обов'язково скористуюся даною послугою

София Зараменская

Взяла позику в липні 2019 року. Заповнила заявку онлайн за 2 хвилини тільки паспортні дані, Сведінія про роботу не питали. Робот схвалив з 20000 можливих-9000 від 5 до 30 днів на мій вибір. Щоб підстраховатся взяла 4000 на 30 днів! До повернення вийшло 6400 ставка 2,2% в день! Багато не сперечаюся, але коли прежмет і немає інших варіантів діватися нікуди! Вказала дані карти, списали 1 рубль для перевірки і тут же повернули! Підтвердила дані і робот протягом хвилини перевів гроші мені на карту. Пізніше зайшла в Особистий кабінет що б перевірити суму яку віддати потрібно буде і свій ліміт, де була приємно здивована ! Позику можна повернути в будь-який день і причому возращяешь рівно стільки скільки набігло відсотків. Так само є можливість продовження терміну позики якщо не встиг погасити під час, є часткове погашення, для зміни процентної ставки. Так само при кожному повторному зверненні робот обіцяє знизити ставку за відсотками і збільшити ліміт грошових коштів. Виходить той же кредит в банку тільки менше термін видачі. І ще одне чим більше береш тим менше відсоток. 4000 я взяла під 2,2 в день а ось якби виводила 9000 які схвалили вже б під 1,8 в день. Чим більше сума менше відсоток навіть на першому позиці! Виходячи з мого досвіду, хочу сказати, що звичайна компанія. Процентна ставка практично не відрізняється від інших. Ну, а в цілому задоволена.

Більше відгуків
Довідка
Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти