Кредит на розвиток бізнесу

Умови отримання:

Вік від 18 до 70 років

Вік від 18 до 70 років

Особистий мобільний номер

Особистий мобільний номер

Карта, будь-якого банку України

Карта, будь-якого банку України

Взяти кредит на розвиток бізнесу

Відкриваючи власний бізнес, завжди є мінімальні ризики, що щось піде не так, тому що існує людський фактор, ряд інших соціальних умов, що впливають на справу, розпочату Вами. Якщо є капітал, але необхідні фінансові кошти для поступового вливання, щоб підтримувати вже запущене справу, оформляйте перший займ в TOP Credit. Ми пропонуємо оформити мікро кредит на карту онлайн на короткий термін. Гроші можна отримати так швидко, як тільки це можливо: 20 хвилин - і фінансові кошти у Вас на рахунку. TOP Credit робить ставку на надійне партнерство. Саме завдяки співпраці з всесвітньою платіжною системою Platon компанія змогла скоротити термін верифікації банківської карти до мінімуму. Процедура дуже проста: з Вашої картки буде знята мінімальна сума - 1 гривня, але після того, як буде заповнена потрібна форма на сайті. Ця символічна сума буде повернута вже через кілька хвилин. Перша порада від TOP Credit для тих, хто відкриває свій бізнес: гарне партнерство - запорука успіху.

Умови по даному кредитування в TOP Credit

Друга порада від TOP Credit - прості і зрозумілі правила. Щоб отримати гроші на розвиток бізнесу на Вашу банківську картку, достатньо заповнити форму на сайті в онлайн-режимі. Потрібні Ваші контакти, контакти людей, з якими Ви спілкуєтеся, і документ, що підтверджує Вашу особу. Так як компанія працює в онлайн-просторі, потрібно залишити координати, за якими Вас можна знайти, номер банківської карти. Інформація, яку Ви залишаєте в анкеті, виступає гарантом того, що TOP Credit працює з реальною людиною, готового вчасно повернути гроші. Ви заповнюєте анкету, ми перевіряємо карту, нараховуємо гроші, перевіряємо, чи отримали ви їх, і на рахунку вже є грошові кошти для реалізації задуманого. Система, з якої працює TOP Credit, влаштована так, що ніхто не залишається в боржниках надовго. Процентна ставка встановлюється невелика - 1,9% в день, проте при тривалому користуванні грошима Ви можете випустити з уваги, що великий борг буде висіти у Вас на карті. Щоб уникнути подібних ситуацій, в тому числі негативного досвіду в області кредитування, TOP Credit встановлює тимчасові рамки: видається кредит на двадцять один день. Щоб відчувати себе вільно, повернути його Ви можете раніше зазначеного терміну. Можливо і часткове погашення кредиту.

На сайті TOP Credit можна залишати свої відгуки, щоб покращувати якість нашого сервісу.

Чому TOP Credit

Кредити на розвиток бізнесу в Україні можна взяти в будь-якому банку країни, проте потрібно запастися не тільки терпінням, але і величезною кількістю документів, які на офіційному рівні готові підтвердити Вашу платоспроможність. Цей захід існує не тільки для того, щоб зрозуміти, наскільки серйозний у своєму намірі розвинути бізнес позичальник, але і наскільки він дисциплінований. З TOP Credit Ви можете отримати кредит на розвиток бізнесу з нуля, дрібними кроками, поступово вивчаючи поле можливостей та інструментів втілення задуманого. Рухаючись повільно, Ви набираєте обороти прискорюючи крок - третій рада від TOP Credit. Таким чином влаштований і бізнес компанії: перший кредит оформляється на 3 тисячі гривень. Другий раз, після того як виплачений попередній кредит, Ви отримуєте суму трохи більше - 5 тисяч гривень на картку. Максимальна сума кредитування в TOP Credit - 15 т.грівен. Тим часом Ви створюєте позитивну кредитну історію, зарекомендувавши себе як хорошого позичальника. Інформація про Ваш кредитному поведінці передається в Українське бюро кредитних історій.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОП Кредит»

Юридична адреса:
04210,м. Київ, пр.-т Героїв Сталінграда, буд. 20А
ЄДРПОУ 39593165
Р / 26002056118802 в
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК", МФО 380775

На розвиток бізнесу відгуки

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Поліна з Полтави оплатила кредит на 11 600 грн в Top Credit
girl
Олена з Херсона отримала кредит на 2 500 грн в Top Credit
girl
Андрій з Києва отримав кредит на 7 900 грн в Top Credit
girl
Тарас з Дніпропетровська подав заявку на 4 200 грн в Top Credit
girl
Людмила з Черкас подала заявку на 700 грн в Top Credit
girl
Марія з Сум отримала кредит на 3 100 грн в Top Credit
girl
Денис з Львова оплатив кредит на 5 200 грн в Top Credit
girl
Жанна з Львова отримала кредит на 3 200 грн в Top Credit
girl
Олег з Івано-Франківська отримав кредит на 4 000 грн в Top Credit
girl
Тетяна з Луцька подала заявку на 11 400 грн в Top Credit
girl
Світлана з Хмельницького оплатила кредит на 9 100 грн в Top Credit
girl
Оксана з Харкова оплатила кредит на 10 500 грн в Top Credit
girl
Марія з Тернополя оплатила кредит на 8 100 грн в Top Credit
girl
Семен з Чернігова отримав кредит на 12 200 грн в Top Credit
girl
Гліб з Кіровограда отримав кредит на 4 800 грн в Top Credit
girl
Поліна з Кіровограда оплатила кредит на 12 500 грн в Top Credit
girl
Алла з Луцька отримала кредит на 3 500 грн в Top Credit
girl
Катерина з Кіровограда отримала кредит на 7 600 грн в Top Credit
girl
Петро з Дніпропетровська подав заявку на 800 грн в Top Credit
girl
Ірина з Житомира подала заявку на 5 400 грн в Top Credit