На відкриття бізнесу

Умови отримання:

Вік від 18 до 70 років

Вік від 18 до 70 років

Особистий мобільний номер

Особистий мобільний номер

Карта, будь-якого банку України

Карта, будь-якого банку України

Кредит на відкриття бізнесу з нуля

Бізнес починається з вкладень в ту справу, яку любиш і хочеш розвивати. TOP Credit (Україна) надає можливість взяти кредит на короткий термін. Сума позики збільшується в залежності від, як послідовно і в термін Ви виплачуєте кредит. На першому етапі видається сума в розмірі 3 тисячі гривень. За кілька раз Ви зможете збільшити суму до 15 тисячі гривень. Традиційне кредитування передбачає багато ризиків, тому і банки так багато часу приділяють оформленню кредиту. З мікрокредитуванням трохи інша ситуація, оскільки всі ризики зведені до мінімуму. Вклавшись в якусь справу, Ви отримуєте грошовий фідбек. Повернувши гроші, Ви демонструєте ідеальну платіжну дисципліну, яка так важлива для людей, що мають справу з великим оборотом грошей. Одночасно Ви підвищуєте свій кредитний рейтинг в Українському бюро кредитних історій, куди TOP Credit передає інформацію про Ваш кредитному поведінці. Якщо в майбутньому буде потрібно звернутися в великий банк, щоб оформити позику для розвитку бізнесу, є ймовірність того, що саме Ви отримаєте велику суму грошей у борг. На даний момент TOP Credit пропонує досить прості рішення задач, без прогнозування або заглядання в майбутнє - простий алгоритм роботи.

Умови кредитування з TOP Credit

Перш за все, слід заповнити форму на сайті topcredit.ua і зайнятися реєстрацією особистого кабінету. Для того, щоб отримати кредит, потрібно надати копію документа, який засвідчує Вашу особу. Це може бути паспорт і номер ідентифікаційного коду. Обов'язково заповніть рядки з контактами. Саме так можна перевірити, отримали Ви грошові кошти на особистий рахунок. Особистий рахунок - це банківська картка, яку можна зробити в будь-якому банку України. Якщо у Вас є така, менше зусиль доведеться докласти, що взяти кредит на відкриття власного бізнесу. Верифікація карти займе якийсь час, так як з банківської карти буде знята символічна сума - 1 гривня. Її повернуть відразу, як тільки буде активована карта для подальшої роботи. Для проведення подібних операцій TOP Credit співпрацює зі всесвітньої платіжною системою Platon. Якщо верифікація пройшла успішно, гроші будуть нараховані протягом 20 хвилин, і Ви - власник власного рахунок на TOP Credit. Погасити кредит можна двома способами: частково або достроково. Процентна ставка становить близько 1,9% на добу. Ви можете виплатити відсотки за дні користування грошима і повернути суму позики в будь-який зручний для Вас час, навіть раніше зазначеного терміну. Цілком можливо зменшити суму позики, виплативши частину виділених коштів. Таким способом Ви зменшуєте суму подальших виплат.

Твоя кредитна історія з TOP Credit

Кредитна історія - це не просто Ваші дані про кредитну поведінці, але і переконливий спосіб продемонструвати Вашу платоспроможність, оскільки ви не надаєте довідки про доходи. TOP Credit не втручається в Ваші справи, а лише дає можливість отримати вкладення на розвиток власного бізнесу. Кредит на відкриття бізнесу стає доступним в Україні на привабливих умовах для всіх сторін умовного договору. Чи не залучаються юристи, які можуть документально завірити дотримання сторонами всіх домовленостей. Тому позичальник несе відповідальність за їх дотримання. Це величезне поле для дій, яке надає TOP Credit, інші компанії, що спеціалізуються на онлайн-кредитуванні. Якщо Вам потрібна допомога для успішного розвитку, TOP Credit надасть таку.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОП Кредит»

Юридична адреса:
04210,м. Київ, пр.-т Героїв Сталінграда, буд. 20А
ЄДРПОУ 39593165
Р / 26002056118802 в
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК", МФО 380775

На відкриття бізнесу відгуки

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Анатолій з Чернігова оплатив кредит на 2 100 грн в Top Credit
girl
Анна з Чернівців оплатила кредит на 7 500 грн в Top Credit
girl
Анатолій з Харкова отримав кредит на 4 700 грн в Top Credit
girl
Катерина з Сум оплатила кредит на 4 800 грн в Top Credit
girl
Максим з Кіровограда отримав кредит на 12 500 грн в Top Credit
girl
Людмила з Івано-Франківська подала заявку на 1 100 грн в Top Credit
girl
Сергій з Тернополя оплатив кредит на 2 800 грн в Top Credit
girl
Дмитро з Херсона отримав кредит на 15 000 грн в Top Credit
girl
Алла з Івано-Франківська подала заявку на 3 800 грн в Top Credit
girl
Світлана з Одеси подала заявку на 5 000 грн в Top Credit
girl
Гліб з Чернівців подав заявку на 8 500 грн в Top Credit
girl
Євген з Сум подав заявку на 500 грн в Top Credit
girl
Анна з Луцька отримала кредит на 4 000 грн в Top Credit
girl
Анна з Сум оплатила кредит на 3 200 грн в Top Credit
girl
Дмитро з Одеси оплатив кредит на 6 700 грн в Top Credit
girl
Олена з Ужгорода отримала кредит на 12 800 грн в Top Credit
girl
Наталя з Івано-Франківська отримала кредит на 5 600 грн в Top Credit
girl
Олег з Хмельницького отримав кредит на 8 400 грн в Top Credit
girl
Ксенія з Житомира оплатила кредит на 9 500 грн в Top Credit
girl
Вадим з Чернігова подав заявку на 5 500 грн в Top Credit