Шановні клієнти!
Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ
Бережіть себе і своїх близьких! Будьмо сильними! Все буде Україна!

За 7 хвилин на будь-яку банківську картку

Кредит на картку онлайн

Сума
Термін
Умови отримання
ВІК від 18 до 70 років
Особистий мобільний телефон
Банківська картка, будь-якого банку України

Кредит на відкриття бізнесу з нуля

Бізнес починається з вкладень в ту справу, яку любиш і хочеш розвивати. TOP Credit (Україна) надає можливість взяти кредит на короткий термін. Сума позики збільшується в залежності від, як послідовно і в термін Ви виплачуєте кредит. На першому етапі видається сума в розмірі 3 тисячі гривень. За кілька раз Ви зможете збільшити суму до 15 тисячі гривень. Традиційне кредитування передбачає багато ризиків, тому і банки так багато часу приділяють оформленню кредиту. З мікрокредитуванням трохи інша ситуація, оскільки всі ризики зведені до мінімуму. Вклавшись в якусь справу, Ви отримуєте грошовий фідбек. Повернувши гроші, Ви демонструєте ідеальну платіжну дисципліну, яка так важлива для людей, що мають справу з великим оборотом грошей. Одночасно Ви підвищуєте свій кредитний рейтинг в Українському бюро кредитних історій, куди TOP Credit передає інформацію про Ваш кредитному поведінці. Якщо в майбутньому буде потрібно звернутися в великий банк, щоб оформити позику для розвитку бізнесу, є ймовірність того, що саме Ви отримаєте велику суму грошей у борг. На даний момент TOP Credit пропонує досить прості рішення задач, без прогнозування або заглядання в майбутнє - простий алгоритм роботи.

Умови кредитування з TOP Credit

Перш за все, слід заповнити форму на сайті topcredit.ua і зайнятися реєстрацією особистого кабінету. Для того, щоб отримати кредит, потрібно надати копію документа, який засвідчує Вашу особу. Це може бути паспорт і номер ідентифікаційного коду. Обов'язково заповніть рядки з контактами. Саме так можна перевірити, отримали Ви грошові кошти на особистий рахунок. Особистий рахунок - це банківська картка, яку можна зробити в будь-якому банку України. Якщо у Вас є така, менше зусиль доведеться докласти, що взяти кредит на відкриття власного бізнесу. Верифікація карти займе якийсь час, так як з банківської карти буде знята символічна сума - 1 гривня. Її повернуть відразу, як тільки буде активована карта для подальшої роботи. Для проведення подібних операцій TOP Credit співпрацює зі всесвітньої платіжною системою Platon. Якщо верифікація пройшла успішно, гроші будуть нараховані протягом 20 хвилин, і Ви - власник власного рахунок на TOP Credit. Погасити кредит можна двома способами: частково або достроково. Процентна ставка становить близько 1,9% на добу. Ви можете виплатити відсотки за дні користування грошима і повернути суму позики в будь-який зручний для Вас час, навіть раніше зазначеного терміну. Цілком можливо зменшити суму позики, виплативши частину виділених коштів. Таким способом Ви зменшуєте суму подальших виплат.

Твоя кредитна історія з TOP Credit

Кредитна історія - це не просто Ваші дані про кредитну поведінці, але і переконливий спосіб продемонструвати Вашу платоспроможність, оскільки ви не надаєте довідки про доходи. TOP Credit не втручається в Ваші справи, а лише дає можливість отримати вкладення на розвиток власного бізнесу. Кредит на відкриття бізнесу стає доступним в Україні на привабливих умовах для всіх сторін умовного договору. Чи не залучаються юристи, які можуть документально завірити дотримання сторонами всіх домовленостей. Тому позичальник несе відповідальність за їх дотримання. Це величезне поле для дій, яке надає TOP Credit, інші компанії, що спеціалізуються на онлайн-кредитуванні. Якщо Вам потрібна допомога для успішного розвитку, TOP Credit надасть таку.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОП Кредит»

Юридична адреса:
04210,м. Київ, пр.-т Героїв Сталінграда, буд. 20А
ЄДРПОУ 39593165
Р / 26002056118802 в
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК", МФО 380775

Послуги
ТерміновоКредит на карту терміновоТерміново без довідок і поручителівТерміново без заставиТерміново без відмовиГроші до зарплатиКредит до зарплати на картуГотівкаГотівкою без довідокМікропозик і мікрокредит онлайнМоментальний кредит онлайн на картуВеликийРозстрочкаВідсоткова розстрочкаКредит під низький відсотокНизький відсоток готівкоюДовгостроковий кредитДовгостроковий кредит на картуКороткостроковий кредитМолодіжний кредитКредити з 18 роківДля пенсіонерівДля пенсіонерів готівкоюДля пенсіонерів без поручителівСпоживчийСпоживчий кредит під низький відсотокКредит на бізнесНа розвиток бізнесуДля малого бізнесуКредит для бізнесу без заставиКредит в декретіДля військовослужбовцівНа лікуванняКредит з поганою кредитною історієюЗ поганої КІ терміновоПозики з простроченнямЗ простроченням терміновоКредит для погашення кредитівКредит без пропискиКредит онлайн без відмовиКредит на карту в УкраїніКредит без заставиКредит без поручителівКредит безробітнимКредит без довідки про доходиБез банкуБез роботиКредит без паспортаКредит онлайн без дзвінківШвидкий кредитКредит без перевірокГроші в борг на картуПозика онлайн
Більше послуг
У всіх містах
Більше міст

На відкриття бізнесу - Відгуки

Загальний рейтинг
5

Иринка

Первый раз вместе было быстро ,повторный займ жду уже почти сутки. Но проценты более чем вменяемые,и выплачивать очень удобно.

Катерина

Хороші умови кредитування. Обов'язково скористуюся даною послугою

София Зараменская

Взяла позику в липні 2019 року. Заповнила заявку онлайн за 2 хвилини тільки паспортні дані, Сведінія про роботу не питали. Робот схвалив з 20000 можливих-9000 від 5 до 30 днів на мій вибір. Щоб підстраховатся взяла 4000 на 30 днів! До повернення вийшло 6400 ставка 2,2% в день! Багато не сперечаюся, але коли прежмет і немає інших варіантів діватися нікуди! Вказала дані карти, списали 1 рубль для перевірки і тут же повернули! Підтвердила дані і робот протягом хвилини перевів гроші мені на карту. Пізніше зайшла в Особистий кабінет що б перевірити суму яку віддати потрібно буде і свій ліміт, де була приємно здивована ! Позику можна повернути в будь-який день і причому возращяешь рівно стільки скільки набігло відсотків. Так само є можливість продовження терміну позики якщо не встиг погасити під час, є часткове погашення, для зміни процентної ставки. Так само при кожному повторному зверненні робот обіцяє знизити ставку за відсотками і збільшити ліміт грошових коштів. Виходить той же кредит в банку тільки менше термін видачі. І ще одне чим більше береш тим менше відсоток. 4000 я взяла під 2,2 в день а ось якби виводила 9000 які схвалили вже б під 1,8 в день. Чим більше сума менше відсоток навіть на першому позиці! Виходячи з мого досвіду, хочу сказати, що звичайна компанія. Процентна ставка практично не відрізняється від інших. Ну, а в цілому задоволена.

Більше відгуків
Довідка
Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти