Кредит на лікування

Умови отримання:

Вік від 18 до 70 років

Вік від 18 до 70 років

Особистий мобільний номер

Особистий мобільний номер

Карта, будь-якого банку України

Карта, будь-якого банку України

Взяти кредит на лікування

Терапія різних захворювань ґрунтується на комплексному підході. Кожен випадок індивідуальний, навіть якщо є схожі симптоми. Витрати на лікування часто можуть перевищити Ваші очікування. Якщо ще кілька днів до зарплати, або пацієнт повинен заплатити за надані мед.услугі днями, тоді TOP Credit готова надати терміновий кредит. Сама процедура стає все простіше і простіше: досить створити особистий обліковий запис і надати дані для перерахування грошей. При заповненні форми на сайті Вам не потрібно вказувати, для чого конкретно знадобилися гроші, використовувати їх Ви можете у власних цілях. TOP Credit дає гроші в борг без зайвих питань. Досить внести дані для того, щоб процедура перерахування грошей пройшла успішно. З Вами можуть зв'язатися, щоб упевнитися в тому, що Ви реально існуюча людина, і отримали гроші на особистий рахунок. Для співпраці з TOP Credit не потрібно пред'являти паспорт, прописку, довідку про доходи, інформацію про офіційне працевлаштування. Однак в анкеті потрібно залишити копію документа, що підтверджує Вашу особу. Подібні заходи прийняті для успішного проведення операції у віртуальному просторі.

На лікування відгуки

Умови кредитування в TOP Credit

Для того, щоб перейти до заповнення анкети, відкрийте розділ "Отримати кредит" на Головній сторінці. Перш за все слід завантажити копію відсканованого документа. Підприємцям необхідно відправити свідоцтво про реєстрацію ПП. Оскільки бізнес-процес TOP Credit в області мікрокредитування постійно вдосконалюються, в майбутньому для цієї групи людей можуть бути свої особливі преференції. Кожен крок при проведенні онлайн-процедури записується і обробляється, а також передається у відповідні організації. TOP Credit співпрацює з бюро кредитних історій України, організацією, яка комплектує базу даних з інформацією про кредитну поведінці позичальників. Для пенсіонерів досить завантажити копію посвідчення про досягнення пенсійного віку. Обов'язково вказуються особисті контакти і контакти людей, які можуть підтвердити Вашу особу. Подібні кроки націлені на те, щоб захистити клієнтів TOP Credit від шахрайства. Умови кредитування дуже прості: видається мінімальна сума позики в розмірі три тисячі гривень на три тижні. Уже наступний день Ви можете отримати 5 тисяч гривень, якщо повернете видані кредитні кошти в повному обсязі, з урахуванням процентної ставки 1,9% на добу. Максимальна сума кредитування - п'ятнадцять тисяч гривень. Продовжити термін повернення кред.средств можна на 10 днів.

Чому TOP Credit

Взяти кредит на операцію і курс лікування можна вже сьогодні, попередньо заповнивши анкету на сайті. Якщо Ви вже реєструвалися раніше, дана процедура займе набагато менше часу. Безпосередньо нарахування грошових коштів на банківську картку триває близько 20 хвилин. Потрібно попередньо перевірити карту.

Не так давно, в 2016 році TOP Credit вирішила повністю перейти на онлайн-обслуговування в області мікрокредитування, компанія намагається поліпшити якість і можливості, що надаються, надаючи їх в мережі інтернет. Акцентує увагу на швидкості перерахування грошей, простоті рішень, які приймаються для поліпшення обслуговування. Якщо у Вас виникають додаткові питання, зв'язуйтеся з офісом компанії, де Вас уважно вислухають і допоможуть.

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Жанна з Черкас отримала кредит на 4 700 грн в Top Credit
girl
Гліб з Черкас подав заявку на 3 500 грн в Top Credit
girl
Ксенія з Чернігова отримала кредит на 1 300 грн в Top Credit
girl
Жанна з Херсона оплатила кредит на 8 600 грн в Top Credit
girl
Олег з Луцька оплатив кредит на 9 700 грн в Top Credit
girl
Поліна з Одеси подала заявку на 14 400 грн в Top Credit
girl
Олег з Миколаєва подав заявку на 9 500 грн в Top Credit
girl
Павло з Тернополя подав заявку на 13 100 грн в Top Credit
girl
Гліб з Кіровограда оплатив кредит на 2 900 грн в Top Credit
girl
Вероніка з Миколаєва отримала кредит на 6 900 грн в Top Credit
girl
Ірина з Житомира подала заявку на 1 500 грн в Top Credit
girl
Дмитро з Одеси отримав кредит на 7 000 грн в Top Credit
girl
Федір з Миколаєва подав заявку на 5 500 грн в Top Credit
girl
Євген з Києва оплатив кредит на 13 100 грн в Top Credit
girl
Олексій з Черкас подав заявку на 5 900 грн в Top Credit
girl
Ніна з Миколаєва оплатила кредит на 1 900 грн в Top Credit
girl
Олександр з Ужгорода оплатив кредит на 12 300 грн в Top Credit
girl
Анатолій з Чернівців подав заявку на 4 800 грн в Top Credit
girl
Георгій з Дніпропетровська оплатив кредит на 4 600 грн в Top Credit
girl
Євген з Одеси подав заявку на 4 800 грн в Top Credit