Шановні клієнти!
Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ
Бережіть себе і своїх близьких! Будьмо сильними! Все буде Україна!

За 7 хвилин на будь-яку банківську картку

Кредит з 18 років в Україні без роботи

Сума
Термін
Умови отримання позик на карту з 18 років
ВІК від 18 до 70 років
Особистий мобільний телефон
Банківська картка, будь-якого банку України

Часом складаються життєві обставини, що студентам не вистачає пару сотень або пару тисяч гривень до отримання зарплати і стипендії. Але ж так хочеться відвідати крутий концерт, купити рвані джинси або новий смартфон. Якщо Ви вчитеся в одному з українських ВУЗів, і Вам терміново знадобилися гроші, Ви можете взяти кредит онлайн на карту з 18 років без роботи в Україні. Студенти отримують швидкі позики на карту онлайн з 18 років по всій Україні в режимі онлайн. Для оформлення позики в Топ Кредит (ТОВ ФК "ДЖОБЕР", реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво Фk №1108, код фінансової установи: 13). Вам знадобиться всього 2 документа: паспорт і код (внутрішні правила щодо надання коштів у позику).

Документи, необхідні для отримання кредиту в Топ Кредит

У мікрофінансових організацій немає особливих вимог до своїх клієнтів. Ми ставимося лояльно до кожного позичальника, тому для оформлення позики в Top Credit не потрібна довідка про доходи з місця роботи. Новим клієнтам знадобиться з документів:

  • паспорт або ID карта,
  • ідентифікаційний код,
  • особиста банківська картка.

Найважливіше при заповненні анкети вказувати лише правдиву і достовірну інформацію про себе. Також потрібно буде вказати свою електронну адресу та свій мобільний номер телефону. На заповнення заявки знадобиться приблизно 15 хвилин. Все залежить від того, на скільки швидко позичальник вводить свої дані.

Як взяти мікропозику онлайн студентам з 18 років без роботи?

Перед тим, як заповнити анкету на видачу кредиту потрібно визначитися з сумою і терміном кредитування. У Топ Кредит можна отримати:

  • кредит на суму від 500 до 15000 гривень,
  • на термін від 1 до 29 днів.

При оформленні позики велику роль відіграє процентна ставка. У будь-якій мікрофінансовій організації відсотки вище, ніж у банківських установах. За кожну 1000 гривень позичальник платить всього 19 гривень в день. Якщо клієнт бере 1000 гривень на 10 днів, то йому потрібно заплатити по закінченню періоду кредитного договору 1190 гривень. Переплата - незначна тоді, коли гроші потрібні терміново і потрібно взяти кредит онлайн без відмови з 18 років.

Після того, як позичальник вибрав термін і період кредитування, потрібно заповнити заявку і прикріпити свою банківську карту. Рівень схвалення заявок на кредит в Топ Кредит значно вище, ніж в банку, і становить 90%. Коли клієнти відправляють анкети на розгляд, вони чекають лише кілька хвилин рішення про видачу кредиту. Заявки розглядаються автоматично за допомогою кредитного скорингу. Після того, як рішення було прийнято, на пошту і на телефон надсилається відповідне повідомлення. Далі потрібно підписати кредитний договір в режимі онлайн. Наші позики видаються 100% онлайн. Не потрібно нікуди їздити навіть для підписання договору. Після підписання контракту, гроші миттєво зараховуються на банківську карту, яка була вказана при оформленні заявки на кредит.

Де взяти кредит на карту з 18 років?

Оскільки банківські установи воліють видавати гроші з 21 року і при наявності поручителів, не всі студенти готові співпрацювати з даними фінансовими організаціями. Звертаючись до Топ Кредит за позикою, студенти отримують позику грошей онлайн з 18 років без поручителів і без застави.

Наша компанія працює в режимі онлайн цілодобово. Кожен може оформити термінову позику для студентів по всій території України, де є доступ до Інтернету. Такий кредит легко оформити, як за допомогою комп'ютера, так і за допомогою смартфона.

Як погасити?

Оплатити кредит можна чотирма зручними способами:

  • за допомогою банківської карти на сайті Топ Кредит в особистому кабінеті,
  • за допомогою платіжних терміналів,
  • за допомогою Інтернет банкінгу,
  • у касі будь-якого банку України (Банківські реквізити: р/с 26501510000016 в АТ «Універсал Банк», ЄДРПОУ: 41939706, МФО 322001, IBAN-рахунок № UA823220010000026501510000016.

Найшвидший спосіб оплати позики - в особистому кабінеті Топ Кредит. Банківський переказ може йти 3 робочих дня. Це потрібно враховувати під час погашення кредиту, щоб уникнути штрафів.

У всіх містах
Більше міст

Кредити з 18 років - Відгуки

Загальний рейтинг
5

Иринка

Первый раз вместе было быстро ,повторный займ жду уже почти сутки. Но проценты более чем вменяемые,и выплачивать очень удобно.

Катерина

Хороші умови кредитування. Обов'язково скористуюся даною послугою

София Зараменская

Взяла позику в липні 2019 року. Заповнила заявку онлайн за 2 хвилини тільки паспортні дані, Сведінія про роботу не питали. Робот схвалив з 20000 можливих-9000 від 5 до 30 днів на мій вибір. Щоб підстраховатся взяла 4000 на 30 днів! До повернення вийшло 6400 ставка 2,2% в день! Багато не сперечаюся, але коли прежмет і немає інших варіантів діватися нікуди! Вказала дані карти, списали 1 рубль для перевірки і тут же повернули! Підтвердила дані і робот протягом хвилини перевів гроші мені на карту. Пізніше зайшла в Особистий кабінет що б перевірити суму яку віддати потрібно буде і свій ліміт, де була приємно здивована ! Позику можна повернути в будь-який день і причому возращяешь рівно стільки скільки набігло відсотків. Так само є можливість продовження терміну позики якщо не встиг погасити під час, є часткове погашення, для зміни процентної ставки. Так само при кожному повторному зверненні робот обіцяє знизити ставку за відсотками і збільшити ліміт грошових коштів. Виходить той же кредит в банку тільки менше термін видачі. І ще одне чим більше береш тим менше відсоток. 4000 я взяла під 2,2 в день а ось якби виводила 9000 які схвалили вже б під 1,8 в день. Чим більше сума менше відсоток навіть на першому позиці! Виходячи з мого досвіду, хочу сказати, що звичайна компанія. Процентна ставка практично не відрізняється від інших. Ну, а в цілому задоволена.

Більше відгуків
Довідка
Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти