Шановні клієнти!
Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ
Бережіть себе і своїх близьких! Будьмо сильними! Все буде Україна!

За 7 хвилин на будь-яку банківську картку

Мікропозики і мікрокредити онлайн на карту

Сума
Термін
Умови отримання мікропозик/мікрокредиту
ВІК від 18 до 70 років
Особистий мобільний телефон
Банківська картка, будь-якого банку України

Мікропозика онлайн на карту - це міні кредит в межах 3-5 тисяч гривень, яку видають на короткий термін. Зазвичай, цей період триває до одного місяця. Такий вид запозичення грошей поширений по всій території нашої країни. Такий попит на послуги мікрокредитування з'явився неспроста. Адже для оформлення мікропозики в компанії Топ Кредит (ТОВ ФК ДЖОБЕР, свідоцтво) потрібен тільки доступ до Інтернету і банківська карта (Правила надання коштів у позику). Ми видаємо мікропозики в Україні цілодобово, навіть під час святкових та вихідних днів. Мікрокредитування в Україні спростило систему видачі грошей по максимуму. Для оформлення онлайн кредиту на невелику суму грошей і на короткий період часу потрібен тільки паспорт і код. Взяти мікропозику на банківську карту може майже будь-який бажаючий.

Швидкі мікропозики від Топ Кредит мають ряд переваг в порівнянні з банківськими позиками.

Кредити у банку або онлайн мікрокредити на карту?

Мікрокредити - особливий вид позики і відрізняється від банківських позик. Найчастіше мікропозикою користуються тоді, коли гроші потрібні на пару днів. Наприклад, на роботі затримують зарплату, а просити в борг у друзів або родичів не хочеться. Мало хто з нас хоче присвячувати у свої фінансові проблеми своїх близьких. Міні позики надаються терміново і без зайвої бюрократичної тяганини. Банкам не вигідно давати кредити на такий короткий проміжок часу. І до того ж, для оформлення банківського кредиту знадобиться довідка про доходи з місця роботи.

Мікрокредити, які видаються в МФО Топ Кредит не відрізняються великими сумами кредитування. У нас позичальники отримують до 15 тис. гривень, але найбільшою популярністю користуються позики в межах 2-5 тис. гривень. Отримати кредит у Топ Кредит можна досить швидко - за 15 хвилин. Все, що потрібно зробити - це вибрати суму і термін позики, а потім заповнити просту онлайн заявку на нашому сайті. У Топ Кредит гроші видаються цілодобово 100% онлайн. На заповнення заявки знадобиться 5-10 хвилин.

Як і хто може отримати мікрокредит онлайн на карту в Україні?

90% бажаючих отримати кредит, його отримують. Рівень схвалення заявок - високий. Нашими клієнтами є громадяни України, яким від 18 до 70 років.

Варто відзначити, що при оформленні заявки на кредит не потрібно надавати довідку про доходи, заставу або поручителів. Тому нашими клієнтами стають:

 • пенсіонери,
 • студенти,
 • особи без офіційного працевлаштування,
 • фрілансери,
 • домогосподарки,
 • мами в декреті.

Для оформлення кредиту необхідно:

 • перейти на головну сторінку topcredit.ua і вибрати суму і термін кредитування. У нас клієнти отримують від 500 до 15000 гривень на термін від 1 до 29 днів з можливістю продовження строку дії кредитного договору на 10 днів. За кожну 1000 гривень позичальник платить 19 гривень в день.
 • Заповнити онлайн заявку, де потрібно вказати свої персональні дані.
 • Отримати гроші на банківську карту.

Зразок розрахунку річної відсоткової ставки:

 • При сумі позики = 1000 грн. плата за користування коштами складатиме 19 грн. в день, що відповідає % ставці, яка складає 1,9% в день. APR от 66% до 693,5%.

Приклад розрахунку загальної вартості кредиту:

 • 1000 грн. тіло + (1000 грн. тіло х 1,9% в день х 90 днів. приклад строку кредита) = 2710 грн.

Умови продовження договору позики:

 • Клієнт може користуватися позикою необмежений термін в рамках договору, за умови оплати відсотків за користування позикою кожні 10 днів.

Для подачі заявки на кредит потрібно всього два документи:

 • паспорт,
 • ідентифікаційний код.

Де отримати мікрокредит онлайн?

Ми видаємо гроші по всій території України, де є Інтернет. Наші позичальники отримують гроші у великих мегаполісах і в маленьких населених пунктах. У нас немає відділень, ми працюємо 100% онлайн. Наші клієнти навіть не їздять нікуди для того, щоб підписати кредитний договір. Він підписується за допомогою спеціального коду в режимі онлайн в особистому кабінеті на сайті Топ Кредит.

Як погасити?

Оплатити мікропозику можна за допомогою таких дій:

 • в особистому кабінеті, сплативши займ банківською картою. Оплатити так займ можна цілодобово, навіть не виходячи з дому.
 • в касі банку,
 • через платіжні термінали,
 • в Інтернет банкінгу.

Банківські реквізити: р / с 26501510000016 в АТ «Універсал Банк», ЄДРПОУ: 41939706, МФО 322001, IBAN-рахунок № UA823220010000026501510000016

У всіх містах
Більше міст

Мікропозик і мікрокредит онлайн - Відгуки

Загальний рейтинг
5

Иринка

Первый раз вместе было быстро ,повторный займ жду уже почти сутки. Но проценты более чем вменяемые,и выплачивать очень удобно.

Катерина

Хороші умови кредитування. Обов'язково скористуюся даною послугою

София Зараменская

Взяла позику в липні 2019 року. Заповнила заявку онлайн за 2 хвилини тільки паспортні дані, Сведінія про роботу не питали. Робот схвалив з 20000 можливих-9000 від 5 до 30 днів на мій вибір. Щоб підстраховатся взяла 4000 на 30 днів! До повернення вийшло 6400 ставка 2,2% в день! Багато не сперечаюся, але коли прежмет і немає інших варіантів діватися нікуди! Вказала дані карти, списали 1 рубль для перевірки і тут же повернули! Підтвердила дані і робот протягом хвилини перевів гроші мені на карту. Пізніше зайшла в Особистий кабінет що б перевірити суму яку віддати потрібно буде і свій ліміт, де була приємно здивована ! Позику можна повернути в будь-який день і причому возращяешь рівно стільки скільки набігло відсотків. Так само є можливість продовження терміну позики якщо не встиг погасити під час, є часткове погашення, для зміни процентної ставки. Так само при кожному повторному зверненні робот обіцяє знизити ставку за відсотками і збільшити ліміт грошових коштів. Виходить той же кредит в банку тільки менше термін видачі. І ще одне чим більше береш тим менше відсоток. 4000 я взяла під 2,2 в день а ось якби виводила 9000 які схвалили вже б під 1,8 в день. Чим більше сума менше відсоток навіть на першому позиці! Виходячи з мого досвіду, хочу сказати, що звичайна компанія. Процентна ставка практично не відрізняється від інших. Ну, а в цілому задоволена.

Більше відгуків
Довідка
Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти