Умови отримання:

Вік від 18 до 70 років

Вік від 18 до 70 років

Особистий мобільний номер

Особистий мобільний номер

Карта, будь-якого банку України

Карта, будь-якого банку України

МайКредит

МайКредит

1-30 днів
Термін
до 12 000 грн
Сума
1.60%
Ставка
20 хвилин
Розгляд

Зміст статті:

 1. Май Кредит - кредит онлайн по всій Україні
 2. Умови кредитування
 3. Документи для отримання кредиту в Май Кредит
 4. Як отримати кредит онлайн в Май Кредит
 5. Як погасити позику в Май Кредит
 6. Як продовжити мікрокредит в Май Кредит
 7. Плюси і мінуси Май Кредит
 8. промокодом Май Кредит
 9. Май Кредит або Топ Кредит?

Майкредит - кредит онлайн по всій Україні

Мікрофінансова компанія «Май Кредит» спеціалізується на видачі позик до 12 тис.грн. терміном на 30 днів. Працює сервіс в режимі 24/7. Можна отримати кредит онлайн на карту цілодобово в Україні, не відвідуючи офіс організації, без черг і бюрократичної тяганини. Досить мати карту банку Visa/MasterCard, трохи особистого часу і доступ до мережі Internet.

Умови кредитування Майкредит

На головній сторінці сайту є зручний калькулятор, де можна розрахувати переплату, вставивши свої значення терміну і суми позики:

 • Сума кредиту - від 100 грн. до 12 тис. грн.
 • Видають новим позичальникам не більше 6 тис. грн.
 • Відсоток на добу - від 0,01% (перша позика) до 1,6%.
 • Термін розгляду заявки - не більше 15 хвилин. Постійні клієнти отримують позики протягом 5 хвилин.

При регулярному зверненні в MyCredit, позичальники можуть скористатися промокодом або бонусною програмою, яка допомагає отримати гроші за зниженою процентною ставкою.

Необхідні документи для отримання кредиту

Щоб взяти кредит в МФО «Майкредит», не потрібно їхати до відділення кредитної компанії, збирати спеціальний пакет документів. Все, що знадобиться - це ІПН, карта будь-якого українського банку і паспорт громадянина України.

Видають кошти жителям нашої країни без прив'язки до прописки. Подати запит на кредит можна в будь-якому населеному пункті, де є доступ до мережі Інтернет. Вся робота по заповненню заявки, очікування відповіді займають не більше 20 хв.

Як отримати кредит онлайн Майкредит

Для збільшення шансів оформлення позики, потрібно уважно проходити процедуру реєстрації, вказувати свої повні дані. Обов'язково перед подачею заявки, перевірте інформацію на наявність помилок. Вони призводять до відмов системи. Справа в тому, що всі запити від позичальників система перевіряє автоматично за допомогою скорингу. Тому такі неточності вона прирівнює до шахрайських дій.

Процедура отримання позики складається з декількох етапів:

 • Вибираємо термін і суму кредиту на головній сторінці сайту. Далі тиснемо кнопку «Отримати гроші».
 • У розділі «Контактні дані» даємо свій номер мобільного телефону. Система автоматично відправить на номер код, який потрібно вставити у відповідне поле заявки. У майбутньому Ваш номер стане логіном до особистого аккаунту.
 • Реєстрація та створення особистого кабінету. Потрібно придумати пароль.
 • Заповнюємо заявку на отримання позики. Там потрібно вписати ПІБ, дату народження, дані з паспорта і свій ІПН. Обов'язково додайте мету кредитування, тип зайнятості.
 • Вводимо дані своєї картки. Потрібно надати ПІБ англійською мовою і 16 цифр на лицьовій частині пластика. Не варто давати в анкеті чужу карту, інакше отримаєте відмову. MyCredit обов'язково перевірить ці дані.
 • Не бійтеся прив'язувати банківську карту в особистому кабінеті кредитора, так як вся інформація шифрується, що підтверджується сертифікатом PCI DSS. Його розробляли системи VISA і MasterCard.

 • Перевірка карти. Для цього кредитор заблокує на час суму в розмірі 1 гривні. Після цього Ви отримаєте код, який потрібно ввести в перевірочне вікно. Ця процедура дозволить переконатися, що позику намагається взяти власник картки, а не шахрай. Заблоковану одну гривню сервіс поверне назад протягом доби.
 • Вивчаємо договір і отримуємо позику. Після схвалення позики, Ви отримаєте підтвердження на пошту або смс на телефон. Необхідно зайти в особистий кабінет, уважно прочитати всі умови договору (особливо, пункт про обов'язки сторін і неустойку), а після погодитися з ними. Для цього клікайте на опцію «Ознайомлений». Через хвилину гроші з'являться на Вашій карті.

Якщо виникли труднощі із заповненням анкети, то клієнтська підтримка МФО My Credit готова допомогти в будь-який час доби. Для цього можна скористатися онлайн-чатом або зателефонувати за безкоштовним номером телефоном 0 800 214 111 (по Україні).

Як погасити позику Майкредит

Закривати борг можна частинами, на свій розсуд. Головне, оплатити суму з відсотками до дати погашення, зазначеної в договорі. У разі часткового погашення, відсотки будуть нараховуватися на залишок позики.

Мікрофінансова організація «Майкредит» пропонує кілька варіантів погашення боргу:

 • В особистому кабінеті на офіційному сайті mycredit.ua.
 • Через інтернет-банкінг Вашого банку.
 • У касі банку, вказавши повні реквізити. Їх можна знайти в розділі «Питання та відповіді» - «Де я можу оплатити кредит?».
 • У терміналах самообслуговування (тобто майже у всіх супермаркетах України) Ibox, Easy Pay, City 24, Банку Фамільний, 2click, 24nonStop.
 • По мобільному телефону для клієнтів Приватбанку. Просто наберіть службу підтримки 3700, а далі вкажіть свої реквізити для погашення боргу.

Намагайтеся закривати позику вчасно, інакше прострочення негативно вплине на Вашу кредитну історію. У підсумку, Вам більше не видадуть позику в банку та інших МФО. Усі дані про прострочення клієнтів компанія передає в Українське бюро кредитних історій.

Як продовжити мікрокредит Майкредит?

На наступний день після закінчення терміну договору у клієнтів MyCredit настає грейс-період. Його термін - 3 дні. У цей час є можливість закрити суму боргу без наслідків для кредитної історії. Штрафи у цей момент не нараховуються. При бажанні можна скористатися послугою пролонгації позики, тобто фактично продовжити термін оплати заборгованості. На 4-й день діє неустойка - 2,7% від суми боргу за кожну добу прострочення. Через 90 днів прострочення компанія передає Вашу кредитну справу колекторам.

Продовжити термін користування кредитом можна в особистому кабінеті на той самий строк, на який він оформлялася. Для цього погасіть тільки відсотки за весь термін користування позиченими грошима. Дізнатися точну суму можна по телефону через колл-центр або прямо на сайті. Послуга діє необмежену кількість разів.

Плюси і мінуси Майкредит

До плюсів отримання позики в MyCredit можна віднести:

 • Видачу безпроцентної позики для нових клієнтів на суму до 6000 грн.
 • Тривалий термін оплати - до 30 днів.
 • Оформлення позики за 15 хвилин.
 • Погашення позики достроково з автоматичним перерахунком відсотків.
 • Наявність 3-х денного грейс-періоду.
 • Діють програми лояльності, промокодом, акції для нових та існуючих клієнтів.
 • Захист персональних даних за сучасною технологією 3D Secure і Secure Socket Layer (SSL).
 • Офіційна ліцензія на надання послуг мікрокредитування в Україні.

До мінусів виділяють високу процентну ставку, у порівнянні з банківськими кредитами. Але при невеликому терміні позики переплата невелика.

Акції, промокоди Майкредит, розіграші

Учасники програми лояльності від MyCredit можуть отримати 20% надбавки на оформлення кредитів за бонусною програмою «Улюблений клієнт», знижений відсоток при використанні промокода. Додатково діє партнерська програма «Приведи друга», де за кожного клієнта дають 250 грн. Усі позичальники автоматично беруть участь в Кешбек-програмі «Ділимо витрати навпіл», коли компанія погашає половину відсотків, накопичених за поточною позикою.

Послугами сервісу MyCredit користуються десятки клієнтів. Аналізуючи відгуки роботи кредитної компанії, можна сказати, що клієнти на 95% задоволені обслуговуванням і умовами співпраці з МФО.

Майкредит або Топ Кредит?

Кожна людина, якій терміново потрібна фінансова допомога сама вибирає кредитора, який йому підходить. Вище ми розглянули умови кредитування в МФО Май Кредит. Нижче покажемо, на яких умовах видає позики компанія Топ Кредит:

 • для Вас працюємо цілодобово 365 днів у році,
 • видаємо позики без довідки про доходи, без застави та поручителів, без дзвінків,
 • для оформлення позики потрібен паспорт і код, а також банківська карта Visa/MasterCard,
 • працюємо в режимі онлайн по всій Україні,
 • видаємо гроші громадянам нашої країни від 18 до 70 років,
 • сума кредиту - від 500 до 15 000 гривень,
 • термін кредитування - від 1 до 29 днів,
 • процентна ставка - 1,9% на добу,
 • наявність промокодів, акцій, бонусів,
 • наявність пролонгації і можливість дострокового погашення,
 • без прихованих комісій та платежів.
Як змінити дані в особистому кабінеті?
Кожен клієнт може вносити певні зміни до даних свого профілю. Для цього необхідно увійти до особистого кабінету у вкладку "мій профайл" і змінити необхідні дані.
Як зробити скріншот сторінки?
Щоб зробити скріншот екрану користувачеві Windows 7.8.10, на клавіатурі знадобиться натискувати клавішу Print Screen, після відкрити будь-який графічний редактор (наприклад, Paint) і натискувати одночасно клавіші Ctrl+v і зберегти скріншот на ПК.
Програма лояльності для клієнтів?
Промо-код діє у випадку проведення акційних пропозицій, за акціями, що діють, - Ви можете завжди відстежувати інформацію у нас на сайті https://topcredit.ua/, так само промо-код можна отримати у вигляді смс повідомлення, реклама на транспорті і так далі.
girl
Марія з Києва подала заявку на 14 600 грн в Top Credit
girl
Ольга з Чернігова оплатила кредит на 2 800 грн в Top Credit
girl
Тетяна з Одеси отримала кредит на 14 700 грн в Top Credit
girl
Петро з Харкова отримав кредит на 3 600 грн в Top Credit
girl
Олена з Вінниці подала заявку на 7 100 грн в Top Credit
girl
Алла з Дніпропетровська подала заявку на 2 300 грн в Top Credit
girl
Іван з Луцька оплатив кредит на 7 600 грн в Top Credit
girl
Наталя з Чернігова подала заявку на 11 600 грн в Top Credit
girl
Леонід з Луцька отримав кредит на 2 000 грн в Top Credit
girl
Андрій з Івано-Франківська подав заявку на 13 000 грн в Top Credit
girl
Петро з Сум отримав кредит на 1 500 грн в Top Credit
girl
Вероніка з Чернівців оплатила кредит на 4 000 грн в Top Credit
girl
Тетяна з Луцька подала заявку на 9 500 грн в Top Credit
girl
Людмила з Чернігова подала заявку на 3 600 грн в Top Credit
girl
Георгій з Херсона подав заявку на 3 200 грн в Top Credit
girl
Олексій з Києва подав заявку на 10 200 грн в Top Credit
girl
Дар'я з Івано-Франківська подала заявку на 8 000 грн в Top Credit
girl
Олександр з Ужгорода оплатив кредит на 7 000 грн в Top Credit
girl
Людмила з Чернігова оплатила кредит на 4 400 грн в Top Credit
girl
Денис з Дніпропетровська отримав кредит на 14 900 грн в Top Credit