Умови отримання:

Вік від 18 до 70 років

Вік від 18 до 70 років

Особистий мобільний номер

Особистий мобільний номер

Карта, будь-якого банку України

Карта, будь-якого банку України

Кредит Маркет

Кредит Маркет

180-1800 днів
Термін
до 200 000 грн
Сума
3.00%
Ставка
60 хвилин
Розгляд

Зміст статті:

 1. КредитМаркет - кредит для населення до 200 000 гривен
 2. Умови кредитування
 3. Документи для отримання кредиту
 4. Як оформити кредит онлайн
 5. Як погасити позику
 6. Як продовжити мікрокредит
 7. Плюси і мінуси КредитМаркет
 8. промокодом КредитМаркет
 9. КредитМаркет або Топ Кредит?
 10. КредитМаркет контакти

КредитМаркет - кредит для населення до 200 000 гривен

Фінансова компанія «КредитМаркет» видає позики в Україні з 2012 року. Сервіс надає кредити до 200 тис. гривень на будь-які потреби. МФО відкрила в Україні близько 500 відділень.

Умови кредитування в Кредит Маркет

Гроші мікрофінансова компанія пропонує різним категоріям населення:

 • Кредит готівкою без застави. Можна використовувати кошти на свій розсуд. Не потрібно звітувати перед кредитними менеджерами.
 • Споживчі кредити. На придбання побутової техніки, електроніки в магазинах-партнерах.
 • Позики для підприємців. Позики видаються на розвиток бізнесу, поповнення оборотного капіталу за мінімальним пакетом документів. Оцінка фінансової діяльності проводиться за спрощеною системою.
 • Автокредити. Власники машин можуть взяти гроші під заставу особистого транспорту. При цьому «Кредит Маркет» дозволяє користуватися авто далі. Ставити на стоянку транспорт на час кредитування не доведеться.

Умови отримання позики без поручителів і застави наступні:

 • Сума від 1000 до 200 тис.грн.
 • Термін оплати боргу від півроку до 5 років.
 • Відсотки на оплату боргу - 0,01% для новачків, реальна процентна ставка для існуючих клієнтів - 38,5%.
 • Вік позичальника - від 21 до 70 років.

Остаточні умови позики будуть запропоновані в індивідуальному порядку. Відсоток залежить від форми працевлаштування, цілі кредиту. Якщо потрібна велика сума позики, то від суми доходу на місяць, якості застави та наявності поручителів. При повторному зверненні МФО гарантує видачу грошей на лояльних умовах.

Виберіть для себе найбільш підходящий кредитний продукт - «Для сім'ї», «Готівка», «Для підприємців», «Легко!» Або «Під заставу машини», «На онлайн покупки», «На покупку б/у авто». Ви витратите мінімум часу на збір потрібних документів.

Необхідні документи для отримання кредиту в Кредит Маркет

Стандартний пакет документів для кредитування в МФО «КредитМаркет» необхідний в будь-якому випадку. До нього відноситься паспорт, ідентифікаційний номер, довідка про нараховані доходи або звіти про підприємницьку діяльність за останні півроку. За прискореною програмою оформлення кредиту без поруки або застави потрібні будуть додаткові документи. Їх список Ви знайдете в умовах кожного кредитного продукту.

Судячи з відгуків позичальників, до переліку додаткових документів, увійшли:

 • Свідоцтво про держреєстрацію ФОП.
 • Довідка з пенсійного фонду про розмір пенсій, щоб враховувати ці нарахування, як додаткове джерело доходу.
 • Довідки про доходи, паспорта поручителів.
 • Пенсійне посвідчення.
 • Технічний паспорт на машину, страховка.

Розраховувати на позику можуть клієнти навіть з негативною кредитною історією. Умова тільки одна - потрібно пояснити причину прострочення. Якщо борг в минулому був погашений, то є шанс взяти кредит. У розрахунок менеджери візьмуть пом'якшувальні обставини - звільнення з роботи, тривале лікування, зниження доходу. Як варіант, фахівці можуть запропонувати знайти позичальнику хорошого поручителя, у якого з кредитною історією проблем ніколи не було.

Як отримати кредит онлайн в Кредит Маркет

Офіси КредитМаркет є у всіх великих містах України. При цьому можна оформити позику, не виходячи з дому.

Варіанти такі:
 • Звернутися відразу в відділення. Зібрати документи, заповнити заявку, а після отримання відповіді - підписати договір. Схема нагадує отримання кредиту в банку.
 • На сайті. Для цього потрібно розрахувати суму і термін позики за допомогою кредитного калькулятора. Заповнити поля заявки, відправити запит в обробку.

Останній вид кредиту можна оформити відразу з особистого кабінету на сайті мікрофінансової організації. Це зручно і безпечно. Для цього зареєструйтеся на порталі, вказавши свої персональні дані, пошту, номер телефону і пароль. Далі вибирайте варіант позики, суму і термін.

Точні дані будуть представлені в договорі або фахівцем компанії після особистої консультації. Менеджер може подзвонити позичальнику по телефону або зв'язатися в чаті. Рекомендуємо звернутися в будь-яке відділення кредитної установи, якщо потрібна велика сума під заставу.

Як погасити позику в Кредит Маркет

Оплату боргу потрібно проводити щомісяця в зазначену дату за графіком платежів. Kredit market рекомендує робити погашення на 5 днів раніше, ніж це зазначено в договорі.

Закрити кредит можна декількома способами:

 • Через термінали у відділенні компанії.
 • Через термінали самообслуговування EasyPay, I-BOX, Regual pay або City24 у будь-якому супермаркеті.
 • Оплата по карті через особистий кабінет або у системі EasyPay.
 • Погашення боргу в відділеннях рекомендованих банків. Тоді є можливість внести платежі без комісій або за зниженими тарифами. Звертайтеся в АТ «ТАСкомбанк», АТ «ОЩАДБАНК», АТ «РБА».

Уточнити суму боргу можна за графіком платежів, якщо не оплачувати борг достроково. Можна ще дізнатися суму боргу в особистому кабінеті або по телефону 0800308707.

Як продовжити мікрокредит в Кредит Маркет

Якщо вчасно не закрити кредит, то позичальник буде оштрафований. Через прострочення нараховується пеня в розмірі 0,3% від загальної суми боргу. Можна отримати відстрочку по кредиту без стягнення штрафів (пролонгацію). Це можливо в тому випадку, якщо трапилися непередбачені обставини, які можна підтвердити документально.

Для цього підійдіть до відділення і напишіть заяву на реструктуризацію. Принести заповнений бланк може хтось із рідних. Усі запити будуть розглядатися індивідуально. Після менеджер передзвонить і озвучить рішення. Всі зміни по позиці будуть оформлені 2-х стороннім підписанням додаткової угоди до основного кредитного договору. Так можна уникнути штрафних санкцій, зіпсованої кредитної історії, спілкування з колекторами.

Плюси і мінуси Кредит Маркет

До переваг співпраці з Kreditmarket можна виділити:

 • Велику мережу кредитних точок продажів по Україні.
 • Великий вибір заставних і беззаставних програм кредитування.
 • Мінімальний пакет документів.
 • Прозорі та вигідні умови позик.
 • Можливість відстрочки оплати кредиту через непередбачені обставини.

До мінусів сервісу з видачі кредитів виділяють мінімальний віковий поріг - від 23-25 років ​​для різних категорій позичальників. Старше 70 років люди не зможуть взяти позику. При отриманні заставних кредитів є свої вимоги. Якщо потрібно взяти беззаставну позику на більшу суму, то потрібні додаткові документи.

Акції, Кредит Маркет промокоди, розіграші

Компанія активно співпрацює з великими брендами побутової техніки. Зараз діють акції на покупку товарів LG, KIVI, Philips, Candy і ERGO. Для існуючих клієнтів запущений розіграш 3 (трьох) смартфонів Apple iPhone 11 або Samsung Galaxy S10. Переможець сам вибирає одну з моделей на свій розсуд.

Топ Кредит або Кредит Маркет?

Кожен, кому потрібні гроші тут і зараз вибирає компанію, з якою йому комфортно працювати. Якщо потрібні великі суми грошей, більше 15 000 гривень, то тоді краще звернутися в КредитМаркет. Якщо потрібна сума до 15 000 гривень терміново, не виходячи з дому, то тоді краще звернутися в Топ Кредит. Top Credit видає кредит онлайн цілодобово за 15 хвилин. Вище ми розглянули умови кредитування в компанії Кредит Маркет. Нижче розповімо про переваги співпраці з фінансовим партнером Топ Кредит:

 • Термін кредитування від 1 до 29 днів з можливістю продовження використання кредитних грошей необмежену кількість разів,
 • Сума кредитування від 500 до 15 000 гривень,
 • Гроші отримують позичальники цілодобово 365 днів на рік,
 • Умови кредитування прості і прозорі, без прихованих комісій та платежів,
 • Процентна ставка - 1,9% в день,
 • Наявність промокодів, акцій, розіграшів у соціальних мережах,
 • Видають кредити громадянам України віком від 18 до 70 років,
 • Позика оформляється без довідок, без дзвінків, без поручителів і без застави. Для оформлення експрес кредиту знадобляться: паспорт, код, банківська карта.

Контакти Кредит Маркет


Телефон: 
0-800 308-707
Адреса:
03150, Україна, Київ, вул. Велика Васильківська, 72, 9 пов., Оф.4.


ВЕРИФІКАЦІЯ КАРТИ
Це процес коли в особистому кабінеті Ви додаєте платіжну карту, на яку ми переведемо Вам грошові кошти. Для її верифікації або іншими словами перевірки перед перерахуванням, всесвітня платіжна система Platon, яка є нашим партнером просить банк перерахувати 1 гривню з Вашої картки, коли операція успішна, вона повертає 1 гривню назад Вам на карту. Це абсолютно відкрита процедура, якою користується весь світ. Якщо з цим виникнуть, будь-які питання телефонуйте до нас!
Як змінити дані в особистому кабінеті?
Кожен клієнт може вносити певні зміни до даних свого профілю. Для цього необхідно увійти до особистого кабінету у вкладку "мій профайл" і змінити необхідні дані.
Рішення приймається більше 15 хвилин
Процес розгляду заявок в компанії займає, як правило, до 1 хвилини. Рішення по заявці поступить смс повідомленням на номер який був вказаний в анкеті.
girl
Юлія з Ужгорода оплатила кредит на 8 400 грн в Top Credit
girl
Руслан з Черкас отримав кредит на 14 900 грн в Top Credit
girl
Євген з Рівного подав заявку на 7 300 грн в Top Credit
girl
Юлія з Києва оплатила кредит на 8 800 грн в Top Credit
girl
Павло з Житомира отримав кредит на 3 900 грн в Top Credit
girl
Софія з Чернівців подала заявку на 12 000 грн в Top Credit
girl
Микола з Кіровограда подав заявку на 6 400 грн в Top Credit
girl
Тарас з Вінниці подав заявку на 2 200 грн в Top Credit
girl
Інеса з Вінниці оплатила кредит на 12 200 грн в Top Credit
girl
Інеса з Харкова отримала кредит на 1 000 грн в Top Credit
girl
Поліна з Тернополя подала заявку на 4 700 грн в Top Credit
girl
Антон з Житомира отримав кредит на 3 000 грн в Top Credit
girl
Богдан з Дніпропетровська подав заявку на 11 000 грн в Top Credit
girl
Анатолій з Дніпропетровська подав заявку на 7 600 грн в Top Credit
girl
Світлана з Сум подала заявку на 4 600 грн в Top Credit
girl
Антон з Одеси подав заявку на 12 100 грн в Top Credit
girl
Тетяна з Хмельницького подала заявку на 10 800 грн в Top Credit
girl
Гліб з Івано-Франківська оплатив кредит на 11 000 грн в Top Credit
girl
Петро з Львова подав заявку на 5 700 грн в Top Credit
girl
Олена з Миколаєва отримала кредит на 10 700 грн в Top Credit