Умови отримання:

Вік від 18 до 70 років

Вік від 18 до 70 років

Особистий мобільний номер

Особистий мобільний номер

Карта, будь-якого банку України

Карта, будь-якого банку України

ЕкспресФінанс (express finance)

ЕкспресФінанс (express finance)

60-365 днів
Термін
до 50 000 грн
Сума
2.03%
Ставка
30 хвилин
Розгляд

Зміст статті:

 1. Про компанію
 2. Умови кредитування
 3. Необхідні документи
 4. Як отримати кредит онлайн
 5. Як погасити кредит
 6. Як продовжити позику
 7. Плюси і мінуси кредитора
 8. Промокод Експрес Фінанс
 9. ЕкспрессФінанс відгуки
 10. Контакти Expressfinance

Експрес Фінанс - швидкі кредити для всіх!

Фінансові проблеми можуть виникнути у кожної людини. Банки не видають швидко гроші. Щоб не позичати гроші у знайомих, можна звернутися в мікрофінансову компанію. «Експрес Фінанс» пропонує оформлення онлайн кредиту на карту протягом 15 хвилин. Організація працює офіційно на підставі ліцензії, яка надає право видавати мікрокредити громадянам України.

Умови кредитування Експрес Фінанс

Перш ніж отримати схвалення по кредиту в Expressfinance, слід зіставити свої можливості з вимогами установи. Оцініть відсоток, доступні суми і терміни кредиту. Вік позичальника, який може запросити позику в МФО - від 18 до 75 років.

Видають кредити в цій компанії під різний відсоток і терміни. Перед подачею заявки на кредит потрібно вибрати тарифний план:

 1. «Лояльний». Можна отримати від 1000 до 50 000 гривень. Погасити заборгованість потрібно протягом 2-12 місяців. Відсоток буде від 200 до 650% в рік. Вносити оплату за мікрокредит можна раз в 7, 14 днів або один раз на місяць.
 2. "Перше знайомство". Термін оплати - від 6 до 12 місяців, доступна сума кредитування становить від 5000 до 25 000 гривень. Оплату потрібно проводити раз на місяць. Ставка становить 182% на рік.
 3. «Стандарт». У цьому випадку можна отримати від 1000 до 15000 гривень на термін до 26 тижнів. Ставка - від 220% до 680% в рік. Оплачувати потрібно кожні 7-14 днів.
 4. «Пенсійний». Видають від 1 000 до 15 000 гривень на термін від 2 до 12 місяців. Ставка становить 250-300% річних. Оплачувати борг потрібно раз на місяць.

На головній сторінці є позначка, що максимальна ставка в рік з усіма відсотками і витратами при оформленні кредиту в Expressfinance онлайн становить 730% в рік, тобто 2,03% в день.

Це високий відсоток. У TOPCredit фіксована процентна ставка незалежно від терміну і суми кредитування, яка становить 1,9% в день. Позичальники чітко розуміють, скільки їм доведеться платити на момент оформлення заявки. У Expressfinance така інформація, як і сума кредиту, є приблизними. Позичальник дізнається параметри кредиту тільки після отримання відповіді по заявці. У TOPCredit умови кредитування - прозорі. Позичальники знають, що сума кредиту зростає з кожним погашеним кредитом. Погасивши третій кредит на будь-яку суму, четвертий можна взяти на суму 9000 гривень.

документи для отримання кредиту в Expressfinance

Щоб отримати кредит в «Експрес Фінанс», необхідно мати при собі:

 • Паспорт або ID-карту.
 • ІПН.

У заявці обов'язково вказуємо номер мобільного телефону та адресу електронної пошти.

Як отримати кредит в Express finance

На головній сторінці вивчіть умови кредитування. Потім вибираємо тарифний план і тиснемо кнопку «оформити кредит Express Finance».

Далі:

 1. Перед вами з'явиться віконце для заповнення, де потрібно вказати ПІБ та номер свого телефону.
 2. Через 5 хвилин перезвонить представник компанії. Він підкаже, що робити далі.
 3. Заповнювати самостійно заявку не потрібно. Ви просто відповідаєте на питання співробітника МФО, який відразу з ваших слів заповнює заявку на кредит.
 4. Потрібно дочекатися відповідь від кредитора.
 5. Далі є 2 варіанти. Перший - представник від компанії приїде до вас додому. Другий - можна самостійно прийти до відділення.
 6. При особистій зустрічі менеджер МФО зробить копії необхідних документів, підписуєте договір, видають кредит.

Зазначена вище процедура не зовсім зручна для клієнтів. Набагато простіше було б здійснити вхід в особистий кабінет «Експрес Фінанс», а після самостійно заповнити анкету і отримати гроші на карту. Так працює мікрофінансова організація TOPCredit. У будь-який час доби можна запросити потрібну суму. Система автоматично перевіряє всі заявки і надсилає відповідь по ній. Після підписання електронного договору гроші переводяться миттєво на карту позичальника.

Як погасити позику в Експрес Фінанс

Оплатити кредит онлайн Express Finance можна різними способами:

 • Використовуючи платіжні термінали EasyPay, «ПриватБанк»
 • Через онлайн-банкінг «Приват24».
 • У касі будь-якого банку. Реквізити для оплати можна знайти на сайті. Потрібно тільки в призначенні платежу вказати ПІБ, свій ІПН і номер договору.
 • За допомогою карти банку. Перейдіть на сторінку оплати, вкажіть номер кредитного договору та заповніть дані банківської картки.

Як продовжити мікрокредит в ЕкспресФінанс

Продовження кредитного договору - зручна послуга. Мало того, що МФО дає безкоштовну відстрочку по оплаті платежу терміном на 5 років, але і дозволяє отримати пролонгацію договору. Для цього потрібно погасити всі нараховані відсотки. Дізнатися про послугу можна в офісі компанії або в колл-центрі.

Якщо вчасно не закрити заборгованість, то Express Finance нараховує штраф у розмірі 150 гривень та пеню - 15 гривень за кожен день прострочення (починаючи з 6-го дня від дати повного погашення кредиту за графіком платежів). Розмір неустойки не перевищуватиме суми мікропозики. Це велика переплата для клієнтів. Набагато вигідніше підписати пролонгацію кредитного договору.

Розмір прострочення в TOPCredit нижче, ніж в Express Finance. У Топ Кредит нараховується пеня в розмірі одного відсотка в день від суми боргу.

Плюси і мінуси Експрес Фінанс

Відгуки про роботу МФО «Експрес Фінанс» у мережі позитивні. Клієнти пишуть, що немає прихованих комісій і додаткових платежів.

Головні переваги співпраці з МФО:

 • Графік оплати можна побудувати зручним для себе способом. Погашати кредит рекомендується кожні 7, 14 або 30 днів.
 • Видають мікропозики без збору великого пакета документів.
 • Низький відсоток відмов.
 • Проста реєстрація на сайті.
 • Відповідь по заявці дають протягом 30 хвилин.
 • Працює щодня гаряча лінія. Легко отримати відповіді на свої питання та отримати консультацію.
 • Представник МФО сам може приїхати до позичальника, видати йому гроші готівкою.

Недоліки мікрокредитної компанії Експрес Фінанс:

Гроші видають не онлайн. Доводиться зустрічатися з представниками фірми. Можна отримати кредит тільки в дні роботи МФО. Вночі компанія закрита. Якщо з'явиться прострочення, то служба безпеки організації буде часто дзвонити позичальникам, нагадувати про погашення заборгованості.

Акції, промокоди, розіграші Експрес Фінанс

Компанія «Експрес Фінанс» не роздає в мережі промокоди, але часто проводять акції. Є вигідні пропозиції для новачків. Не забудьте підписатися на розсилку новин, частіше заходьте на сайт кредитора. Це дозволить не пропустити цікаві акції.

Відгуки про Експрес Фінанс

Відгуки про Експрес Фінанс на ТОП Кредит

Контакти ЕкспресФінанс


Адрес:01103, м. Київ, вул. Вишгородська, 12
Телефон:0443376229
Email:office@expressfinance.com.ua
Графік:пн. - пт. с 08:00 до 20:00,  сб.-вс.  9.00 - 18.00


Як запросити договір?
Всі клієнти нашої компанії можуть завантажити договір при його підписанні. Якщо Ви цього не зробили, ми надамо його за запитом на юридичну адресу компанії: 04073, м. Київ, ін. Степана Бендери, 8 корпус 6
Протягом якого часу надходять кредитні кошти на карту?
Після позитивного рішення Вам необхідно підписати договір в особистому кабінеті, грошові кошти зараховуються на рахунок від 2 хвилин.
Як сплатити пролонгацію?
Оплатити пролонгацію можливо через: 1) Через особистий кабінет: для входу в аккаунт Вам необхідно натиснути на кнопку "Увійти" https://secure.topcredit.ua/login перейти у вкладку «Мої кредити» і вибрати опцію «Оплатити». 2) В касі будь-якого банку України за банківськими реквізитами: Одержувач: ТОВ «ФК«ДЖОБЕР» Код ЄДРПОУ: 41939706, IBAN-рахунок № UA823220010000026501510000016 в АТ" Універсал Банк "Код банку 322001 вказати номер договору. 3) У терміналах самообслуговування за банківськими реквізитами: Одержувач: ТОВ «ФК«ДЖОБЕР» Код ЄДРПОУ: 41939706, IBAN-рахунок № UA823220010000026501510000016 в АТ" Універсал Банк "Код банку 322001 вказати номер договору. Після оплати відсотка за термін користування кредитом, штрафних санкцій (якщо такі є) кредит пролонгується автоматично на 10 днів без штрафних санкцій, суму для пролонгації договору Ви можете побачити в особистому кабінеті.
girl
Олександр з Миколаєва оплатив кредит на 5 300 грн в Top Credit
girl
Оксана з Вінниці подала заявку на 6 800 грн в Top Credit
girl
Павло з Хмельницького отримав кредит на 2 200 грн в Top Credit
girl
Максим з Дніпропетровська оплатив кредит на 9 700 грн в Top Credit
girl
Світлана з Тернополя оплатила кредит на 8 700 грн в Top Credit
girl
Олег з Ужгорода подав заявку на 6 100 грн в Top Credit
girl
Федір з Черкас отримав кредит на 700 грн в Top Credit
girl
Ніна з Хмельницького оплатила кредит на 9 200 грн в Top Credit
girl
Дмитро з Полтави отримав кредит на 13 400 грн в Top Credit
girl
Катерина з Житомира отримала кредит на 9 600 грн в Top Credit
girl
Іван з Житомира оплатив кредит на 4 400 грн в Top Credit
girl
Наталя з Запоріжжя подала заявку на 10 200 грн в Top Credit
girl
Алла з Миколаєва подала заявку на 13 800 грн в Top Credit
girl
Максим з Херсона подав заявку на 3 700 грн в Top Credit
girl
Олена з Запоріжжя оплатила кредит на 11 000 грн в Top Credit
girl
Ольга з Полтави оплатила кредит на 9 400 грн в Top Credit
girl
Жанна з Кіровограда отримала кредит на 7 100 грн в Top Credit
girl
Олена з Одеси оплатила кредит на 10 200 грн в Top Credit
girl
Софія з Рівного оплатила кредит на 11 600 грн в Top Credit
girl
Ніна з Херсона подала заявку на 8 700 грн в Top Credit