Умови отримання:

Вік від 18 до 70 років

Вік від 18 до 70 років

Особистий мобільний номер

Особистий мобільний номер

Карта, будь-якого банку України

Карта, будь-якого банку України

Credit365 (Кредит365)

Credit365 (Кредит365)

7-30 днів
Термін
до 20 000 грн
Сума
0.70%
Ставка
15 хвилин
Розгляд

Зміст статті:

 1. Credit365 (Кредит365)
 2. Умови кредитування
 3. Необхідні документи для отримання кредиту
 4. Як оформити кредит онлайн
 5. Як погасити позику
 6. Як продовжити мікрокредит
 7. Плюси і мінуси
 8. Акції, промокодом, розіграші Credit365

Credit365 (Кредит365)

Credit365 надає фінансову допомогу українцям з 2013 року незалежно від місця їх проживання. Офіційно компанія зареєстрована в Києві як ТОВ «Айя ФІНАНС ГРУП». Невелику позику можна взяти на карту за 15 хвилин. Завдяки гнучким умовам кредитування відгуки про роботу Credit365 в мережі в більшості позитивні.

Умови кредитування

 • Сума кредитування - від 500 до 20 000 гривень.
 • Вік позичальника - від 18 до 75 років.
 • Перший кредит видають на суму - від 500 до 5 000 грн.
 • Ставка на перший та наступні кредити - від 0,7%.
 • Видають гроші на термін - від 7 до 30 днів.
 • Відсутність активних прострочень по кредитах у позичальника.
 • Новим клієнтам надають знижку для оплати відсотків - 30%.

За фактом виходить, що якщо позичальник оформляє позичку в Credit365 на 7 днів (мінімальний термін в системі), то йому доведеться оплачувати 1,4% за добу. Максимальний термін отримання мікропозики - до 30 днів. Якщо гроші потрібні на цей термін, відсоток становитиме 1,06% в день. З кожним новим днем ​​до мінімального терміну кредиту, ставка падає. Про ці тонкощі знають не всі позичальники в Credit365.

Необхідні документи для отримання кредиту

Сервіс мікрокредитування Credit365 пропонує простий перелік документів для отримання кредиту:

 • Паспорт.
 • ІПН.

Обов'язково потрібна банківська карта будь-якого українського банку, перевіряють українське громадянство. Як бачите, вимоги мінімальні, стандартні для МФО в Україні. На сайті можна отримати позику пенсіонерам, студентам, фрілансерам і офіційно безробітним людям.

Не має значення, де проживає позичальник. Компанія працює по всій Україні. Кредитор видає кошти без поручителів, довідок і застави. Немає особливих вимог до кредитної історії. Кредит оформляється через інтернет, гроші перераховуються на карту.

Як отримати кредит онлайн?

Щоб отримати позику в компанії Credit365, слід виконати такі дії:

 1. Вибрати термін і суму позики, а після натиснути кнопку «Оформити кредит».
 2. Виконати вхід в особистий кабінет в системі Credit365. Для цього потрібно вказати адресу електронної пошти і номер мобільного телефону. Після на них надійдуть повідомлення з перевірочними кодами. У своєму акаунті можна завантажувати свої документи, уточнювати реквізити для оплати, заробляти бонуси і активувати промокод.
 3. Оформити заявку на кредит. Важливо без помилок заповнити поля заявки.
 4. Додайте свою картку банку, куди потрібно перевести кредитні гроші. Картка повинна бути оформлена на ім'я позичальника. Інакше отримаєте відмову.
 5. Вивчіть умови кредитного договору. Після тисніть на «Приймаю умови договору». Процедура щодо підписання кредитної угоди така ж, як підписання договору у відділенні банку або МФО. Електронний підпис ставиться за допомогою одноразового ідентифікатора - СМС-повідомлення на телефон.

Заявка на оформлення кредиту автоматично надійде на розгляд. На перевірку анкети піде не більше 15 хвилин. Існуючі клієнти отримують повторні мікрокредити на картку протягом 2-х хвилин.

У мікрофінансовій компанії TOP Credit умови отримання позики більш зручні. Вся процедура отримання позики відніме у нових клієнтів не більше 15 хвилин. Система автоматично аналізує заявку, так що схвалення триває не більше 2-5 хвилин. В існуючих клієнтів Топ Кредит є можливість взяти позику всього за хвилину. Це набагато зручніше, ніж в Credit365.

Як погасити позику?

Сплатити заборгованість в цій МФО можна в будь-який день. Обов'язково загляньте перед цим в особистий кабінет, щоб уточнити суму до оплати. Мета організації - зробити погашення позики максимально зручним і простим, як і її отримання.

Варіанти погашення боргу:

 • Через особистий кабінет

Цей спосіб відрізняється миттєвим зарахуванням грошей на рахунок кредитора. Відсутня комісія за переказ. У цьому випадку доведеться закрити повну суму або оплатити продовження позики.

 • Через інтернет-банкінг

Погашення можна зробити через інтернет-банкінг, але гроші надходять на рахунок МФО протягом 3-х робочих днів. Присутня комісія за проведення операції. Можна оплачувати як частина кредиту, так і повністю всю суму.

 • EasyPay

Зручно виконати платіж за допомогою картки банку. Зарахування грошей відбувається протягом півгодини. До мінусів можна віднести - комісію за переказ грошей. Внести на оплату боргу можна будь-яку суму.

 • Через термінали самообслуговування «Приватбанку»

Термінали є майже в кожному районі міста. Зараховуються гроші на рахунок компанії протягом доби. Комісія за операцію - мінімальна. Можна закривати заборгованість частково або повністю.

 • Через термінали самообслуговування компаній EasyPay і iBox

Гроші надходять на кредитний рахунок кредитора за 30 хвилин. Можна вносити будь-яку суму за заборгованістю. Є комісія за погашення кредиту.

 • Через касу будь-якого українського банку

Знайти реквізити для оплати можна в Особистому Кабінеті. Гроші зараховуються на ваш кредитний рахунок протягом 3-х діб. За кожну операцію система посередника візьме комісію. Погасити борг можна частинами або повністю.

 • З мобільного рахунку

Послуга доступна тільки для користувачів мобільного оператора lifecell. Є комісія. Переказ грошей надійде на рахунок Credit365 протягом 30 хвилин.

Зберігайте всі чеки до того моменту, поки в компанії не підтвердили факт оплати боргу. Якщо виникнуть запитання в процесі погашення боргу, то завжди можна набрати операторів гарячої лінії і уточнити, як правильно діяти далі.

Як продовжити мікрокредит?

Якщо не виходить вчасно закрити кредит, то компанія дає 3 дні для цього. Протягом грейс-періоду вони не стануть нараховувати відсотки. Якщо вчасно не закрити борг, то відсоток за користування кредитом в «Кредит 365» підвищиться до 1,5% в день з дати фактичного повернення кредиту.

Щоб цього не сталося, важливо сплатити комісію в установленому договором розмірі. Після можна продовжити дію кредитного договору на 7,15 і 30 днів. Для цього потрібно зайти в особистий аккаунт, вибрати вкладку «Мій кредит», а після - «Термін продовження». Потім натискаємо кнопку «Продовжити».

Примітно, що МФО бере за цю послугу комісію. Її суму можна дізнатися тільки в день продовження в особистому кабінеті або у служби підтримки. Сервіс TOP Credit надає пролонгацію без якихось додаткових нарахувань. Все прозоро. Потрібно сплатити тільки відсотки на дату продовження кредитного договору.

Плюси і мінуси кредитора

До переваг онлайн позики «Кредит 365» в Києві і в інших містах можна віднести:

 • Високий відсоток схвалених заявок.
 • Бонусна програма для існуючих клієнтів.
 • Зручні варіанти погашення заборгованості.
 • Пролонгація кредиту.
 • Для нових клієнтів діє знижка 30%.

До мінусів співпраці можна виділити довгий час розгляду заявок в системі, а також не миттєве зарахування коштів на карту. Можуть виплачувати кредит протягом години або півтора.

Важливо враховувати, що компанія не схвалює заявки клієнтам з негативною кредитною історією. В TOP Credit розуміють, що ситуації бувають різні, тому видають гроші українцям при наявності поганої кредитної історії, головне не мати активних прострочень на дату отримання позики.

Акції, промокодом, розіграші

У компанії велику увагу приділяють залученню нових клієнтів. Діють різні акції, бонусна програма Credit365 «Приведи друга», нараховують бали за відкликання про компанію в соціальній мережі або своєчасне погашення заборгованості. Отримати промокод Credit365 можна в листах від кредитора, які регулярно приходять на електронну пошту.

Credit365 відгуки

Відгуки Credit365

Слоган компанії:

Оформити кредит онлайн. Кредит на карту за 15 хвилин через інтернет - Credit365

Credit365 контакти


Адреса:
вулиця Михайлівська, 15/1літ. Б, Київ, Kyiv city, 01001
Телефон:
0800 210 365
Час роботи:з 8.00 до 00.00

ЩО НЕОБХІДНО МАТИ ПРИ СОБІ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПОЗИКИ? ЯКІ ДОКУМЕНТИ Я ПОВИННА / ПОВИНЕН ПІДГОТУВАТИ?
Завантажуйте до Особистого кабінету скановану копію паспорту та ІПН. У свою чергу надані документи можуть збільшити Ваші шанси на отримання позики.
ВЕРИФІКАЦІЯ КАРТИ
Це процес коли в особистому кабінеті Ви додаєте платіжну карту, на яку ми переведемо Вам грошові кошти. Для її верифікації або іншими словами перевірки перед перерахуванням, всесвітня платіжна система Platon, яка є нашим партнером просить банк перерахувати 1 гривню з Вашої картки, коли операція успішна, вона повертає 1 гривню назад Вам на карту. Це абсолютно відкрита процедура, якою користується весь світ. Якщо з цим виникнуть, будь-які питання телефонуйте до нас!
Ви можете взнати, як прискорити рішення і збільшити шанси на здобуття кредиту в розділі «додати Довідка»
(посилання на довідку з рекомендаціями)
girl
Дмитро з Харкова отримав кредит на 3 300 грн в Top Credit
girl
Тарас з Тернополя оплатив кредит на 1 400 грн в Top Credit
girl
Олексій з Херсона подав заявку на 11 600 грн в Top Credit
girl
Юлія з Луцька оплатила кредит на 5 500 грн в Top Credit
girl
Тарас з Миколаєва оплатив кредит на 2 200 грн в Top Credit
girl
Павло з Кіровограда подав заявку на 14 400 грн в Top Credit
girl
Олексій з Полтави отримав кредит на 800 грн в Top Credit
girl
Віталій з Полтави отримав кредит на 600 грн в Top Credit
girl
Дар'я з Чернігова подала заявку на 8 200 грн в Top Credit
girl
Семен з Сум отримав кредит на 1 000 грн в Top Credit
girl
Микола з Ужгорода подав заявку на 1 500 грн в Top Credit
girl
Віталій з Черкас подав заявку на 9 500 грн в Top Credit
girl
Антон з Чернігова отримав кредит на 600 грн в Top Credit
girl
Вероніка з Чернівців подала заявку на 11 500 грн в Top Credit
girl
Світлана з Дніпропетровська отримала кредит на 12 800 грн в Top Credit
girl
Жанна з Хмельницького подала заявку на 10 700 грн в Top Credit
girl
Вадим з Івано-Франківська подав заявку на 4 200 грн в Top Credit
girl
Софія з Чернігова оплатила кредит на 5 900 грн в Top Credit
girl
Інеса з Миколаєва отримала кредит на 1 400 грн в Top Credit
girl
Федір з Черкас оплатив кредит на 4 000 грн в Top Credit