Умови отримання:

Вік від 18 до 70 років

Вік від 18 до 70 років

Особистий мобільний номер

Особистий мобільний номер

Карта, будь-якого банку України

Карта, будь-якого банку України

CC Loan (Сслоан)

CC Loan (Сслоан)

1-30 днів
Термін
до 15 000 грн
Сума
1.65%
Ставка
15 хвилин
Розгляд

Зміст статті:

 1. CCloan - фінансова допомога
 2. Умови кредитування
 3. Документи для отримання кредиту
 4. Як оформити кредит онлайн
 5. Як погасити позику
 6. Як продовжити мікрокредит
 7. Плюси і мінуси кредитора
 8. Акції, ССлоан промокодом, розіграші
 9. Акції, промокодом та розіграші

CCloan - надійний фінансовий партнер

Мікрокредитування - фінансова послуга для повнолітніх громадян України. За допомогою цієї послуги можна вирішити тимчасові фінансові проблеми за 15 хвилин. У МФО в пару кліків отримують гроші на картку у всіх куточках країни. Для цього потрібно вказати дані паспорта, ІПН і номер банківської карти.

«CCloan» - міжнародна фінансова компанія, яка, крім України, видає позики в Грузії та Іспанії. В Україні видає легко і просто онлайн кредити на карту цілодобово. Де б ви не знаходилися, СС Лоун допоможе вам отримати кредит.

CCloan - надійний фінансовий партнер

Умови кредитування

Для оформлення позики потрібно мати на руках документи, які ідентифікують особу (ІПН, паспорт) і картку VISA або MasterCard. Гроші видають лише громадянам України, яким виповнилося 20 років.

Мікрофінансова організація TOP CREDIT видає гроші українцям з 18 років до 70 років.

Кредит надають на наступних умовах:

 • Сума від 400 до 15 000 грн.
 • Відсоток - 1,65% в день.
 • Термін користування - до 30 днів.
 • Наявність активного номера мобільного телефону і e-mail.

Компанія TOP CREDIT пропонує своїм клієнтам позики під 1,9% в день. Термін погашення кредиту - до 30 днів з можливістю продовження. При цьому діє послуга часткового погашення кредиту. Якщо потрібно достроково закрити борг, то відсотки перераховують на дату погашення кредиту.

Документи для отримання кредиту

Щоб оформити позику, важливо знати дані ІПН і паспорта, банківської карти. При собі мати мобільний телефон.

Як взяти кредит онлайн

Перший крок - вибір терміну і суми кредиту. Для отримання потрібної суми грошей слід пройти реєстрацію на офіційному сайті CCloan. Для цього погоджуємося з умовами договору, правилами отримання мікропозики, заповнюємо заявку на кредит.

Потім завантажуємо фото з паспортом у руці на сторінці з актуальною фотографією. Потім проходимо верифікацію карти банку. Ця процедура підтверджує той факт, що карта належить саме позичальникові, який подає заявку. Для цього в анкеті вказують номер карти - 16 цифр, термін дії картки та CVV код. Далі система спише невелику суму грошей - до 1 грн. Через 15 хвилин гроші повернуться на картку. Це потрібно для процесу верифікації банківської карти.

Після обробки заявки прийде повідомлення з рішенням МФО. Уся процедура проходить онлайн. Гроші зараховується на карту миттєво.

У компанії TOP CREDIT високий відсоток схвалюваних заявок - до 90%. Термінові мікрокредити видаються всім бажаючим: студентам з 18 років, жінкам у декретній відпустці, пенсіонерам, безробітним, позичальникам з негативною кредитною історією. Для отримання позики не потрібно збирати довідки і шукати поручителів. Кредитор дає відповідь автоматично.

Як погасити позику в «Сслоан»

Сплатити борг можна трьома способами:

 • Через особистий кабінет, використавши дані карти в системі МФО.
 • За допомогою терміналів самообслуговування.
 • Через касу будь-якого українського банку або інтернет-банкінг компаній «ПриватБанк», «ОТП Банк», «Райффайзенбанкаваль».

При погашенні за допомогою останніх двох варіантів необхідно вказувати реквізити позичальника і кредитора. Що стосується компанії TOP CREDIT, то сума до оплати завжди видно в особистому кабінеті. Там же є і актуальні реквізити для оплати.

Як продовжити мікрокредит

Якщо у позичальника немає можливості закрити заборгованість на дату закінчення кредитного договору, то можна використовувати послугу пролонгації позики. Головна умова - вона повинна бути оформлена під час дії кредитного договору. Продовжити договір можуть особи, що не прострочили платіж в «Сслоан» більш, ніж на 60 днів.

Для активації такої функції потрібно погасити відсотки на дату пролонгації через особистий кабінет або термінал. Судячи з відгуків, не потрібно робити оплату одних тільки відсотків через касу банку. Система не ідентифікує платіж. І тоді вся сума піде на погашення боргу, пені та інших штрафів.

CCloan отзывы

При простроченні МФО автоматично нарахує штрафи. У результаті ставка зросте до 3%. Менеджери «Сслоан» не церемоняться, відразу передають особисту справу до суду або колекторам.

У TOP CREDIT інші штрафні санкції до позичальників, у яких є прострочення. У цьому випадку буде нарахована пеня в розмірі 1% від суми кредиту. Термін пролонгації договору в компанії складає 10 днів. При цьому послуга не має обмежень за часом.

Плюси і мінуси кредитора «Сс Лоун»

Переваги кредитора:

 • Швидка реєстрація і оформлення кредиту.
 • Мінімум документів.
 • Не потрібно займатися пошуками застави або поручителя.
 • Можна отримати гроші з поганою кредитною історією.
 • Прозорі умови кредитування.
 • Діє захист персональних даних.
 • Можна погасити борг достроково без штрафів і пені.
 • Працює послуга пролонгації договору.

Акції, промокоди, розіграші

Для кожного нового клієнта в «Сісілон» діє можливість отримання кредиту під 0%. Додатково діє акція «Приведи друга». За кожного нового позичальника вони перераховують клієнтам 300 грн. бонусів. Для цього просто потрібно дати посилання знайомому, який перейде по ньому і заповнить анкету. З приводу промокодів і програми лояльності на сайті немає інформації.

Компанія ТОП кредит регулярно влаштовує акції. Їх легко відстежувати на сайті. Фірма часто пропонує промокоди існуючим клієнтам, які допомагають суттєво зменшити відсоток по кредиту. Коди можна отримати у вигляді смс-повідомлень на особистий номер телефону або пошту.

CCloan контакти


Адреса:
Україна 01024, м.Київ, вул. Басейна, будинок 6
Телефон:
0-800-75-0027
Час роботи:Круглосуточно, каждый день

ЦЕ ЗАНАДТО ВЕЛИКИЙ ВІДСОТОК ДЛЯ МЕНЕ!
Загальна сума платежів не буде змінюватися ні за яких умов! Ніяких прихованих комісій ми не беремо. Наші позики - це простий, швидкий і зручний спосіб зайняти гроші до заробітної плати, пенсії чи іншого надходження доходу. Ми економимо Ваш час і гроші! Вам не доведеться ходити в банк для оформлення та оплати за позикою, збирати довідки, заповнювати багатосторінкові анкети, шукати поручителів. Імовірність отримання у нас позики велика - 85-90%. Отримати у нас гроші - швидко, Вам знадобитися почекати всього 15 хвилин з моменту складання заявки до перекладу.
ДОСТРОКОВЕ ПОГАШЕННЯ БЕЗ КОМІСІЇ
Припустимо Ви взяли 1000 гривень на 21 день, розраховуючи повернути кредит в цей термін, але у Вас з'явилася можливість закрити кредит раніше, на 5-й день користування грошима і не переплачувати. Ви заплатите тільки за 5 днів користування, і ніяких інших платежів Вам платити не доведеться!
ВЕРИФІКАЦІЯ КАРТИ
Це процес коли в особистому кабінеті Ви додаєте платіжну карту, на яку ми переведемо Вам грошові кошти. Для її верифікації або іншими словами перевірки перед перерахуванням, всесвітня платіжна система Platon, яка є нашим партнером просить банк перерахувати 1 гривню з Вашої картки, коли операція успішна, вона повертає 1 гривню назад Вам на карту. Це абсолютно відкрита процедура, якою користується весь світ. Якщо з цим виникнуть, будь-які питання телефонуйте до нас!
girl
Євгенія з Житомира отримала кредит на 3 500 грн в Top Credit
girl
Юлія з Києва оплатила кредит на 10 000 грн в Top Credit
girl
Інеса з Миколаєва отримала кредит на 14 900 грн в Top Credit
girl
Олена з Кіровограда оплатила кредит на 9 200 грн в Top Credit
girl
Анастасія з Запоріжжя подала заявку на 13 400 грн в Top Credit
girl
Євгенія з Сум подала заявку на 12 900 грн в Top Credit
girl
Юлія з Чернівців отримала кредит на 15 000 грн в Top Credit
girl
Георгій з Хмельницького оплатив кредит на 14 800 грн в Top Credit
girl
Максим з Тернополя отримав кредит на 12 000 грн в Top Credit
girl
Богдан з Ужгорода отримав кредит на 1 600 грн в Top Credit
girl
Богдан з Хмельницького оплатив кредит на 2 900 грн в Top Credit
girl
Інеса з Кіровограда отримала кредит на 5 500 грн в Top Credit
girl
Анна з Києва оплатила кредит на 11 300 грн в Top Credit
girl
Олександр з Сум отримав кредит на 1 800 грн в Top Credit
girl
Леонід з Києва отримав кредит на 7 700 грн в Top Credit
girl
Тарас з Кіровограда оплатив кредит на 5 300 грн в Top Credit
girl
Георгій з Черкас отримав кредит на 1 200 грн в Top Credit
girl
Петро з Києва отримав кредит на 12 100 грн в Top Credit
girl
Дмитро з Полтави оплатив кредит на 13 700 грн в Top Credit
girl
Тетяна з Луцька подала заявку на 5 200 грн в Top Credit