Умови отримання:

Вік від 18 до 70 років

Вік від 18 до 70 років

Особистий мобільний номер

Особистий мобільний номер

Карта, будь-якого банку України

Карта, будь-якого банку України

Cashinskiy (Кашинський)

Cashinskiy (Кашинський)

5-30 днів
Термін
до 10 000 грн
Сума
1.90%
Ставка
15 хвилин
Розгляд

Зміст статті:

 1. Про компанію
 2. Умови кредитування
 3. Необхідні документи
 4. Як отримати кредит онлайн
 5. Як погасити кредит
 6. Як продовжити позику
 7. Плюси і мінуси кредитора
 8. Промокод Cashinskiy
 9. Кашинський відгуки
 10. Контакти Кашинський

Кашинський - лояльне ставлення при видачі кредиту на карту!

Українська мікрокредитна компанія Cashinskiy надає позики в будь-який час доби, не потрібно збирати документи, шукати заставу або поручителів. Кредитор не цікавиться метою використання грошових коштів. Досить зайти на сайт, заповнити анкету і вказати суму кредиту. Через 14 хвилин кошти будуть переведені на картку позичальника.

Умови кредитування в Кашинський

Взяти позику в «Кашинський» онлайн можна на таких умовах:

 • Термін кредитування - до 30 днів.
 • Перший кредит - до 10 000 гривень під 0.01%.
 • Наступні позики можна отримати за ставкою 1,9% в день на суму до 10 000 грн.
 • Вік позичальників - від 18 років.

У компанії чітко не сказано, скільки готові видати грошей новим і постійним клієнтам. Просто пишуть, що видають всім бажаючим позичальникам до 10 000 гривень. Це говорить про те, що немає впевненості в отриманні запитуваної суми грошей.

У «ТОП Кредит» клієнти розуміють, що з кожним новим кредитом буде рости сума кредитного ліміту. Отримавши третій кредит і сплативши його вчасно, позичальник може взяти 9 000 гривен. Максимальна сума кредитування у Топ Кредит становить 15000 грн., а у Cashinsky - 10 тис. гривень.

Необхідні документи для отримання кредиту в Кашинський

Миттєво виплатять гроші на карту при наявності таких документів:

 • ID-карти або паспорта.
 • ІПН.

Необхідно вказати в заявці електронну пошту, номер мобільного телефону. Знадобиться діюча карта банку, на якій є не менше 2 гривень. Ця сума знадобиться для проходження її верифікації.

Як отримати кредит онлайн в Кашинський

Щоб оформити кредит на карту онлайн Cashinsky, потрібно виконати ряд кроків:

 1. На головній сторінці кредитора вибираємо суму і термін позики. Максимум можна отримати 10 тис. гривень. Цей ліміт пропонують всім позичальникам. Після цього тиснемо кнопку «Оформити».
 2. Створюємо свій особистий кабінет у системі, тобто проходимо реєстрацію. Відкриється анкета, де потрібно вказати номер телефону, пароль та електронну пошту.
 3. Після успішного створення облікового запису слід заповнити заявку на позику. Анкета проста. Перевірте всі дані на помилки, щоб не було відмови. Після відправляємо запит на позику в компанію.
 4. Протягом 14 хвилин Cashinsky обробляє отримані дані. При позитивному рішенні позичальник отримує відповідь у вигляді повідомлення на телефон або пошту.
 5. Проводимо верифікацію на сайті. Для цього вводимо дані своєї картки банку до відповідних полів: номер (16 цифр на лицьовій частині банківської карти), термін дії та CVV-код. Після тиснемо кнопку «Підтвердити». На картці блокується сума до 2-х гривень. Але гроші не знімаються з рахунку, просто будуть тимчасово недоступні. Така процедура дозволяє перевірити ім'я власника карти. Після суму, яку заблокували на рахунку, потрібно вказати в особистому кабінеті. Дані вашої картки не розголошуються. МФО Кашинський використовує сучасні програми шифрування даних.
 6. Після обробки заявки ви отримаєте повідомлення про схвалення на особистий номер телефону, який вказали при реєстрації. Гроші надійдуть на картку протягом 2-3 хвилин.

Якщо в процесі заповнення заявки з'явилися проблеми, то фахівці колл-центру допоможуть швидко їх вирішити. У правому нижньому кутку знаходиться розділ «Допомога». Там можна задати будь-яке питання. Внизу сайту є електронна адреса та номер мобільного телефону для зв'язку з співробітниками компанії.

У майбутньому отримати кредит онлайн Cashinsky можна без перевірки карти і реєстрації. Усі заявки існуючих клієнтів система перевіряє і підтверджує автоматично протягом 5 хвилин. Якщо у позичальника є непогашені кредити і діючі прострочення по ним, то мікрофінансова компанія відмовляє у наданні кредитних коштів.

Як погасити позику в Кашинський

Закрити заборгованість можна трьома зручними способами:

 1. За допомогою карти банку. Для цього слід виконати вхід в особистий кабінет системи «Кашинський» і натиснути кнопку «Повернути кредит». Вказуємо номер картки і персональні дані. Платіж здійснюється миттєво і без комісій.
 2. Банківським переказом. У будь-якому банку надаємо дані позичальника і кредитора: ПІБ, номер договору і реквізити МФО. Останні дані можна завантажити в особистому кабінеті.
 3. Через сервіс «Приват24». Заходимо в особистий кабінет сайту та вибираємо варіант погашення «Приват24». Далі програма перенаправить вас на сайт «Приват Банку». Там можна здійснити оплату.

Cashinsky допомагає поліпшити кредитну історію, як і всі кредитні компанії. Регулярне погашення позики онлайн позитивно позначиться на кредитному рейтингу. Всі дані потрапляють в УБКІ. У майбутньому простіше взяти кредити в банках.

Як продовжити мікрокредит в Кашинський

Якщо не виходить вчасно закрити борг, то можна використовувати безкоштовну послугу пролонгації кредитного договору. Для активації цієї опції потрібно погасити всі відсотки на дату продовження кредиту.

Відстрочка видається на таких умовах:

 • Ставка по кредиту не змінюється. Якщо кредит оформлений на акційних умовах, то відсоток стане стандартним - 1,9% в день.
 • Інформація про продовження позики не передається в УБКІ.
 • Термін пролонгації - не більше 30 днів.

У разі порушення термінів погашення заборгованості, компанія може застосувати санкції. Тоді відсоток по кредиту виросте до 3% в день. У майбутньому МФО передасть справу колекторам або відразу до суду.

У «ТОП Кредит» лояльні умови для клієнтів, у яких є прострочення по позиці. У такому випадку варто скористатися пролонгацією, інакше доведеться погашати штраф в розмірі 1% в день від суми заборгованості.

Плюси і мінуси Кашинський

Виділимо переваги співпраці з Cashinsky:

 • 0% для нових клієнтів.
 • Відсутність додаткових платежів і комісій.
 • Миттєва видача грошей на карту в будь-який час доби.
 • Кредити видають онлайн, не потрібно відвідувати офіс мікрокредитної організації.
 • 92% позитивних рішень.
 • Програма лояльності для існуючих клієнтів.
 • Наявність пролонгації.

Судячи з відгуків про роботу Cashinsky, до мінусів можна віднести високий штраф за прострочення. Додатково компанія часто занижує ліміт запитуваної суми грошей. Позичальник запитує 10 00 гривень, а за фактом отримує 3000-5000 гривень.

Акції, промокоди, розіграші в Кашинський

У «Кашинський» немає промокодів. У цій компанії працює зручна програма лояльності для постійних клієнтів - «Аміго клаб». Відповідно до цієї програми можна отримати до 40% знижки на оплату відсотків. Для нових клієнтів безстрокова акція з нульовим відсотком. Щоб бути в курсі всіх акцій і пропозицій від компанії, підпишіться на розсилку на сайті МФО.

Відгуки про Cashinskiy

Відгуки про Cashinskiy на ТОП Кредит

Контакти Cashinskiy


Адреса:03083, м Київ, проспект Науки, буд. 50
Телефон:+38 (044) 364-06-46
Email:support@cashinsky.ua


Як збільшити шанси на отримання  кредиту?
1. Якщо ви довго чекаєте рішення або отримали відмову, зайдіть в Особистий кабінет і перевірте наявність наданих скан-копій документів, коректність заповнених даних – чи не переплутані місцями такі параметри, як ФІО, дата народження і дата видачі паспорта, чи немає помилки в цифрах ІПН. Крім того, слід перевірити, чи всю інформацію Ви вказали у своїй анкеті – місце роботи, доходи/витрати та інше, контактні дані.2. Обов'язково перевірте, чи не закінчився термін дії Вашої карти, чи не заблокована вона, а також чи немає лімітів на операції в інтернеті. 3. Якщо Ви дістали декілька відмов підряд, не кваптеся подавати заявки знову. Почекайте декілька днів, можливо, за цей час система встигне оновитися і не відмовить в наступному кредиті. 4. В разі додаткових питань, будь ласка, поглянете відповіді на питання (заслання на питання відповіді), що часто ставляться, або звернетеся в службу підтримки по номеру 0800-210177
Я сплатив кредит. Коли можна подати заявку на кредит знову?
Повторну заявку на кредит Ви можете оформити відразу після погашення попередньої. Для Вашої зручності внести оплату Ви можете через наш сайт абсолютно будь-якою картою Українського банку. Після того як статус заявки буде погашений, оформляйте нову заявку і відправляйте на розгляд.
Що таке пролонгація договору?
У компанії є можливість пролонгації кредиту, продовження – без обмежень за умови оплати відсотків за користування позикою кожні 10 днів. Ви можете скористатися послугою пролонгації одного і того ж кредиту кілька разів, оскільки кількість пролонгацій не обмежена.
girl
Федір з Луцька подав заявку на 2 700 грн в Top Credit
girl
Семен з Дніпропетровська оплатив кредит на 9 600 грн в Top Credit
girl
Світлана з Чернівців отримала кредит на 11 400 грн в Top Credit
girl
Євгенія з Ужгорода оплатила кредит на 500 грн в Top Credit
girl
Михайло з Дніпропетровська подав заявку на 900 грн в Top Credit
girl
Ксенія з Вінниці подала заявку на 8 300 грн в Top Credit
girl
Віталій з Харкова оплатив кредит на 3 100 грн в Top Credit
girl
Олег з Житомира отримав кредит на 14 900 грн в Top Credit
girl
Тарас з Хмельницького отримав кредит на 3 200 грн в Top Credit
girl
Максим з Хмельницького подав заявку на 10 200 грн в Top Credit
girl
Юлія з Запоріжжя отримала кредит на 7 600 грн в Top Credit
girl
Софія з Житомира подала заявку на 6 500 грн в Top Credit
girl
Дмитро з Тернополя подав заявку на 12 800 грн в Top Credit
girl
Віталій з Рівного отримав кредит на 9 100 грн в Top Credit
girl
Георгій з Вінниці подав заявку на 13 400 грн в Top Credit
girl
Віталій з Ужгорода подав заявку на 8 000 грн в Top Credit
girl
Дар'я з Чернігова отримала кредит на 9 100 грн в Top Credit
girl
Анна з Львова отримала кредит на 5 900 грн в Top Credit
girl
Ірина з Івано-Франківська отримала кредит на 6 100 грн в Top Credit
girl
Віталій з Вінниці подав заявку на 14 500 грн в Top Credit