Умови отримання:

Вік від 18 до 70 років

Вік від 18 до 70 років

Особистий мобільний номер

Особистий мобільний номер

Карта, будь-якого банку України

Карта, будь-якого банку України

Cashberry (Кешбері)

Cashberry (Кешбері)

7-30 днів
Термін
до 5 000 грн
Сума
1.50%
Ставка
20 хвилин
Розгляд

Зміст статті:

 1. Cashberry - отримати гроші не виходячи з дому
 2. Умови кредитування
 3. Необхідні документи
 4. Як оформити кредит онлайн
 5. Як погасити позику
 6. Як продовжити мікрокредит
 7. Плюси і мінуси
 8. Акції, промокодом, розіграші Cashberry

Cashberry - отримати гроші не виходячи з дому

Cashberry - мікрофінансова компанія заснована в 2016 році. Перш вона мала назву iFinance. 4 роки МФО видає кредити на невеликі суми українцям, пропонуючи лояльні умови отримання позики. МФО позиціонує себе як надійного фінансового партнера, який готовий прийти в скрутну хвилину.

Умови кредитування

Максимальний розмір кредиту і термін залежать від рейтингу позичальника в системі компанії. Сумлінні позичальники зможуть взяти позику на суму до 15 000 грн.

 • Для нових клієнтів такі умови кредитування:
 • Сума кредиту - до 5000 грн.;
 • Термін позики - від 7 до 30 днів;
 • Ставка - 1,5% в день.

Постійні клієнти отримують кредити на таких умовах:

 • Сума кредиту - до 15000 грн.
 • Термін оплати боргу - від 7 до 30 днів.
 • Відсоток - 1,5% на добу.

В TOP CREDIT діє чітке розуміння, скільки позичальник отримає суму позики при оформленні 1-го або 5-го кредиту і яка по ній буде відсоткова ставка. У МФО Cashberry система кредитування працює інакше. Потрібно збирати бали за кожен вдало погашений кредит, а потім можна претендувати на велику суму кредиту. Клієнти TOP CREDIT знають, що, сплативши вчасно перший кредит на суму 3600 грн., вони отримають 5000 грн. Якщо другий закрили, то сміливо подавайте заявку на суму 7000 грн. і так далі. Все просто.

Документи для отримання кредиту

Щоб взяти кредит, не потрібно йти у відділення МФО, спілкуватися з менеджерами, збирати спеціальний пакет документів і довідку про доходи.

Перелік документів такий:

 • ІПН.
 • Паспорт.
 • Додатково для реєстрації знадобиться особистий номер телефону, дані банківської картки, куди буде переведена сума позики, електронна пошта.

Як отримати кредит онлайн

Оформлення мікрокредиту в системі «Кешбері» - дуже проста і легка процедура, з якою впорається кожен. Для цього необхідний доступ до інтернету. Оформити заявку можна з телефону, планшета, ПК. Процедура заповнення анкети займає не більше 5 хвилин. На схвалення заявки та прикріплення карти - ще 10 хвилин. Cудячи з відгуків клієнтів, в Cashberry можна взяти кредит всього за 15-20 хвилин. Існуючі клієнти оформляють позику всього за 2 хвилини через особистий кабінет.

Процедура наступна:

 • На кредитному калькуляторі вказуємо термін і суму кредиту. Він відразу розрахує переплату і дату погашення. Буде зрозуміло, коли потрібно повернути борг.
 • Після тиснемо кнопку «Отримати кеш».
 • Заповнюємо поля анкети. Потрібно ввести дані паспорта, 16 цифр карти з лицьового боку, ПІБ українською та латиницею, ІПН та іншу персональну інформацію.
 • Щоб підвищити шанси на схвалення заявки, бажано заповнити додаткові поля анкети.
 • Пройдіть перевірку карти. Це вимушений захід безпеки, до якої вдаються всі МФО. Вона допомагає з'ясувати справжнє ім'я власника картки, виключити втручання третіх осіб. Для цього на рахунку блокується сума в розмірі до 1 грн. Після її доведеться вказати в якості перевірочного коду при завершенні реєстрації.
 • Після завершення процедури верифікації гроші через 30 хвилин виявляться на рахунку. Дані вашої картки в системі Cashberry захищені інформаційною безпекою.
 • При повторній подачі заявки на кредит можна використовувати дані «старої» перевіреної карти, просто вибравши її зі списку.
 • Залишиться тільки чекати рішення системи про видачу мікропозики. Відповідь буде видно не тільки в особистому кабінеті. Його направлять до вас на пошту або у вигляді СМС на телефон. Далі потрібно ознайомитися з положеннями оферти, пунктами кредитного договору. Після підпису документів (шляхом введення коду з СМС-повідомлення), ви отримаєте гроші через 2 хвилини на карту.

Як погасити позику?

Є 4 способи закрити борг в Cashberry:

 1. В особистому кабінеті. Для цього тиснемо кнопку «Погасити картою» на сайті кредитора. Вводимо реквізити нової або вибираємо існуючу карту. Потім підтверджуємо оплату. Гроші відразу виявляться на рахунку у кредитора, борг буде погашено миттєво. Зверніть увагу на ліміти по оплаті карткою в мережі. Якщо є обмеження, то слід звернутися в банк для його збільшення.
 2. На сайті мікрофінансової компанії. Для цього не потрібно проходити авторизацію. Просто використовуйте доступну опцію «Оплата без авторизації». Вона знаходиться в правому верхньому куті сайту. Потрібно пройти просту процедуру ідентифікації. Для цього вказуємо ІПН, номер свого договору або мобільного телефону. Це дозволить ідентифікувати позичальника. Після вказуємо дані карти і суму до погашення.
 3. У відділенні банку. Можна оплатити заборгованість у касі будь-якого українського банку. Для цього назвіть оператору дані свого кредитного договору, номер рахунку. Всю цю інформацію знайдете в особистому кабінеті або в кредитному договорі. Наберіть службу підтримки, вони теж зможуть допомогти.
 4. У терміналах мереж iBox, EasyPay, City24. Слід вибрати категорію «Банківські операції» і вибрати компанію Cashberry, вказати номер свого кредитного договору, внести гроші. Кошти надійдуть на карту протягом 3-х днів.

При погашенні заборгованості через банк, оплата на рахунок в Cashbery прийде протягом 3-х робочих днів. А відсотки припиняють нараховуватися після того, як кошти переведені на рахунок. Важливо закрити суму з відсотками на 3 дні раніше, інакше у позичальника з'явиться прострочення.

Якщо позичальник погасив кредит в останній момент, то зробіть скріншот квитанції, а після відправте її в службу підтримки. Це можна зробити через особистий кабінет або по телефону (оператори підкажуть, як передати фото максимально легко і швидко).

Як продовжити мікрокредит

Якщо вчасно не закрили заборгованість, то компанія підвищує процентну ставку на 1%, це штрафна санкція кредитора. Щоб цього не сталося, активуйте послугу пролонгації кредитного договору. Вона дозволяє продовжити позику ще на 30 днів, якщо оплатите нараховані відсотки. Кількість пролонгацій - не обмежена.

Щоб скористатися послугою продовження кредитного договору, необхідно в особистому кабінеті перейти в розділ «Кредит» - «Оформити пролонгацію». Далі слідуємо інструкції системи. Послуга не вплине на вашу кредитну історію. Під час нового терміну діють такі ж умови по позиці, як і при його оформленні.

Плюси і мінуси кредитора

Розглянемо переваги МФО:

 • Гроші видають з 18 років.
 • Строк розгляду заяви - не більше 20 хвилин.
 • Низький відсоток.
 • Доступний інтерфейс сайту.
 • Наявність грейс-періоду.
 • Низькі штрафні санкції.

До мінусів можна віднести ставлення МФО до позичальників, якщо ті вчасно не погашають борг і не оформляють пролонгацію. Вони швидко передають справу колекторам.

TOP CREDIT працює більш лояльно по відношенню до своїх клієнтів. Ми нараховуємо пеню в розмірі 1%, а не підвищуємо відсоток по кредиту. У законі «Про споживче кредитування» з червня 2017 року відбулися зміни. Тепер загальний розмір пені не повинен бути вищий подвійної облікової ставки НБУ і не може перевищувати 15% від суми боргу. У Cashbery використовують штраф - підвищення процентної ставки. У цьому випадку він не може бути більше 50% суми кредиту.

Ми з розумінням ставимося до кожної проблеми, тому не нараховуємо високу неустойку за невиплату боргу вчасно.

Акції, промокоди, розіграші

Діє програма лояльності для позичальників. Чим частіше ви оформляєте кредит в Cashberry, тим нижче відсоток. За кожен новий кредит клієнт отримує бали. Доступно 6 рівнів в рамках програми лояльності.

Cashberry відгуки

Відгуки Cashberry

Слоган компанії:

CashBerry Україна: Оформити онлайн кредит на карту

Cashberry контакти


Адреса:
будинок. 16, вулиця Глибочицька, Київ, 02000
Телефон:
044 280 28 17
Час роботи:Пн-Пт: 08: 00-20: 00 Сб-Нд: 09: 00-18: 00

Рішення приймається більше 15 хвилин
Процес розгляду заявок в компанії займає, як правило, до 1 хвилини. Рішення по заявці поступить смс повідомленням на номер який був вказаний в анкеті.
Помилка видачі?
Переконайтеся, що Ваша банківська карта активна для оплати послуг в інтернеті, карта закрита для платежів в інтернеті (зверніться в колл-центр банку, в якому обслуговуєтеся, оператор в телефонному режимі активує карту). - Переконайтеся, що ліміт грошових коштів на Вашій карті достатній для переведення кредитного ліміту (для того, щоб підвищити ліміт своєї карти, зверніться в колл-центр свого банку, оператор в телефонному режимі збільшить баланс до необхідного по вашому розсуду).
Можливо отриматі більше одного кредиту одночасно?
Кожен клієнт нашого сервісу може отримати наступний кредит після повного погашення попереднього. Для Вашої зручності погасити кредит, що діє, Ви можете, не виходячи з будинку через сайт компанії.
girl
Тетяна з Черкас оплатила кредит на 2 900 грн в Top Credit
girl
Анатолій з Хмельницького оплатив кредит на 2 400 грн в Top Credit
girl
Вадим з Одеси подав заявку на 8 200 грн в Top Credit
girl
Євген з Запоріжжя подав заявку на 5 900 грн в Top Credit
girl
Олексій з Рівного подав заявку на 13 900 грн в Top Credit
girl
Жанна з Києва подала заявку на 11 500 грн в Top Credit
girl
Алла з Києва подала заявку на 6 400 грн в Top Credit
girl
Семен з Тернополя оплатив кредит на 5 100 грн в Top Credit
girl
Руслан з Кіровограда оплатив кредит на 9 600 грн в Top Credit
girl
Олег з Івано-Франківська подав заявку на 5 700 грн в Top Credit
girl
Вадим з Івано-Франківська подав заявку на 6 400 грн в Top Credit
girl
Леонід з Миколаєва подав заявку на 9 500 грн в Top Credit
girl
Вероніка з Черкас отримала кредит на 10 400 грн в Top Credit
girl
Богдан з Запоріжжя оплатив кредит на 4 100 грн в Top Credit
girl
Микола з Києва оплатив кредит на 5 200 грн в Top Credit
girl
Наталя з Луцька отримала кредит на 6 200 грн в Top Credit
girl
Світлана з Львова отримала кредит на 10 000 грн в Top Credit
girl
Богдан з Сум отримав кредит на 5 300 грн в Top Credit
girl
Олександр з Луцька отримав кредит на 14 100 грн в Top Credit
girl
Софія з Вінниці подала заявку на 3 600 грн в Top Credit