Умови отримання:

Вік від 18 до 70 років

Вік від 18 до 70 років

Особистий мобільний номер

Особистий мобільний номер

Карта, будь-якого банку України

Карта, будь-якого банку України

Бистрозайм (Bistrozaim)

Бистрозайм (Bistrozaim)

7-30 днів
Термін
до 15 000 грн
Сума
2.00%
Ставка
10 хвилин
Розгляд

Cодержание статьи:

 1. Бистрозайм (Bistrozaim)
 2. Умови кредитування і необхідні документи
 3. Як оформити кредит онлайн
 4. Як погасити позику
 5. Як продовжити мікрокредит
 6. Плюси і мінуси
 7. Акції, промокодом, розіграші Бистрозайм

Бистрозайм (Bistrozaim)

Добрі відгуки в мережі отримала мікрофінансова компанія «Бистрозайм». У цій МФО займ видають майже всім клієнтам, а умови отримання і виплати досить зручні і лояльні. Організація працює більше 8 років на фінансовому ринку України. Місія компанії - максимально проста видача грошей клієнтам.

Умови кредитування і необхідні документи

Для того, щоб стати клієнтом МФО, слід відповідати деяким вимогам:

 • Вік - від 18 до 75 років.
 • Наявність паспорта, ІПН.
 • Потрібно знати дані карти банку.
 • Мати особистий мобільний номер телефону, електронну пошту.
 • Видають від 500 до 15 тис. грн.
 • Стандартний термін оплати заборгованості - 30 днів.

Перший кредит видадуть під 0,01% в день. Термін оплати боргу - від 7 до 16 днів. При повторному зверненні процентна ставка - 2% на добу.

У TOP CREDIT видають від 500 до 15000 грн. на термін до 30 днів з можливістю продовження. Зручно. Можна розрахувати оплату на місяць, а не віддавати гроші через 2 тижні. Та й ставка становить 1,9% в день.

Як отримати кредит онлайн?

Заявку на оформлення позики можна подати на сайті:

 1. Проходьте реєстрацію.
 2. Вказуйте свій номер мобільного телефону та адресу електронної пошти.
 3. Підтверджуєте реєстрацію та особистий номер за допомогою СМС.
 4. В анкеті вказуєте дані паспорта, ІПН, інформацію про доходи. Намагайтеся не допускати помилок, інакше отримаєте відмову по кредиту.
 5. У кредитному калькуляторі вказуємо термін і суму кредитування. Вписуємо промокод (при наявності) в особистому кабінеті. Ви відразу побачите всю суму переплати і дату повернення боргу.
 6. Очікуємо схвалення заявки. Зазвичай на всю процедуру йде не більше 25 хвилин, якщо подаєте заявку вперше на сайті «Швидко Позика». Для існуючих клієнтів процедура триває не більше 5-15 хвилин.
 7. При схваленні заявки відразу прив'язуємо картку банку. Для цього підходить карта, яка була оформлена в будь-якому українському банку. Головне, щоб це був іменний пластик будь-якого українського банку. Для перевірки карти потрібно мати на рахунку до 3-х гривень. Система автоматично заблокує цю суму, але через час зробить повернення. Це дозволить перевірити ПІБ власника картки. Отримуєте договір на пошту, читаєте і підписуєте його за допомогою СМС-коду.

Після відправки коду на сайті гроші зараховують на банківську карту миттєво.

Процедура довга і трудомістка. В TOP CREDIT можна взяти кредит швидше. Там нові клієнти отримують гроші за 15 хвилин. Існуючі клієнти беруть потрібну їм суму грошей через особистий кабінет за 2 хвилини, а не 15 хвилин, як пишуть на офіційному сайті «Бистрозайм».

Як погасити позику

Закрити кредит можна чотирма способами:

 • Через касу будь-якого українського банку. Для цього потрібно дати реквізити кредитора і позичальника, зазначені в кредитному договорі або в особистому кабінеті.
 • Оплатити позику можна на сайті, вказавши дані будь-якої карти банку.
 • Скористатися послугами посередників - через термінали самообслуговування Easypay, regulpay. Вказуємо МФО, суму і гасимо борг.
 • Готівкою у відділенні «БистроЗайм» у вашому місті.

Як продовжити мікрокредит

Пролонгувати оплату заборгованості в Bistrozaim можна необмежену кількість разів. Це дозволяє уникнути прострочення. Кожен банк призначає штрафи. Ця МФО підвищує ставку до 2.64%. Крім цього, співробітники будуть дзвонити кожну годину, судячи з відгуків клієнтів, нагадуючи про борг.

Додатково система нарахує разову пеню в розмірі 4% від тіла кредиту. Краще не доводити справу до колекторів, а відразу погашати заборгованість або користуватися продовженням кредитного договору. Послуга доступна через особистий кабінет bistrozaim.ua/loan. Термін продовження кредиту - 16 днів. Досить тільки погасити відсотки на дату пролонгації. Комісія складає всього 1 гривню. Ставка після продовження угоди - стандартна, тобто 2% на добу.

При бажанні налаштуйте послугу «Автолонгація». Вона дозволить не забути про дату оплати кредиту. Просто гроші автоматично спишуться з карти, яку ви прив'язали до аккаунту. Це спрацює тільки в тому випадку, якщо сума на картці буде достатньою.

Мікрофінансова компанія TOP CREDIT теж пропонує послугу продовження кредитного договору, але при цьому дозволяє збільшити термін оплати ще на 10 днів. Нашим клієнтам зручно планувати свій бюджет, якщо виникли непередбачені фінансові труднощі. При цьому комісії за послугу ми не беремо, нехай навіть 1 гривню, як це робить Швидко Позика.

Плюси і мінуси кредитора

У кожному МФО є свої сильні і слабкі сторони. Позитивні сторони Швидко Позика:

 • Оплату заборгованості раніше терміну без будь-якої неустойки.
 • Діє пролонгація кредиту, якщо не виходить закрити борг вчасно.
 • Співробітники допомагають з вирішенням різних питань онлайн. Правда в стандартні робочі години.
 • Гроші можна отримати у відділенні або онлайн.
 • Немає прихованих комісій.
 • Першу позику видають під 0,01%.

Поряд з плюсами є й мінуси. Важливо знати їх, якщо плануєте співпрацювати з «БистроЗайм». Для початку це час роботи гарячої лінії - з понеділка по п'ятницю. Допомогти ніхто не зможе, навіть онлайн чат. Неустойка занадто висока. Є разова пеня і підвищення відсотка - це дуже невигідно, якщо затримав з погашенням хоча б на добу.

До найбільшого мінуса можна віднести той факт, що кредити видають на суму менше, ніж це зазначено на сайті. Припустимо, пишуть, що нададуть 15 000 гривень в рамках 1-2 кредиту, а на ділі дають всього 2000 грн. У розділі «Довідка» в «БистроЗайм», зазначено, що це пов'язано з системою, яка автоматично аналізує інформацію в анкеті. На ділі клієнти говорять, що система просто знижує суму кредитування.

Акції, промокоди, розіграші

Приємно, що акцій і розіграшів багато. Для початку це нульовий відсоток для новачків, які вперше беруть позику на сайті. Потім - «Щасливі години в Instagram», «Приведи друга» і «Знижки в магазинах». Промокоди можна знайти на сторінці компанії у Facebook - https://www.facebook.com/Bistrozaim/. Якщо не хочете заглядати кожен раз у соціальну мережу, то можна підписатися на телеграм-канал https://t.me/bistrozaim.

Бистрозайм відгуки

Відгуки Бистрозайм

Слоган компанії:

Бистрозайм Україна: Кредити на карту онлайн до 15 000 ₴

Бистрозайм контакти


Адреса:
вулиця Шота Руставелі, 16, Київ, 01001
Телефон:
0800 507 570
Час роботи:Цілодобово

При вході в особистий кабінет відображується, що такий ІПН вже існує?
Можливо, Ви раніше проходили реєстрацію на сайті, Вам необхідно натиснути кнопку «вхід» ввести Ваш логін, це номер телефону і пароль, якщо не пам'ятаєте пароль, ви можете скористатися функцією «Відновлення паролю» https://secure.topcredit.ua/restore-passwordhttps://secure.topcredit.ua/restore-password
Як сплатити і коли надійде сума?
Оплатити кредит можна через 1) Через особистий кабінет: для входу в акаунт Вам необхідно натиснути на кнопку "Увійти" https://secure.topcredit.ua/login перейти у вкладку «Мої кредити» і вибрати опцію «Сплатити». 2) В касі будь-якого банку України за банківськими реквізитами: ТОВ «ФК «ДЖОБЕР» Код ЄДРПОУ: 41939706, IBAN-рахунок № UA823220010000026501510000016 в АТ “Універсал Банк” Код банку 322001, вказати номер договору. 3) У терміналах самообслуговування за банківськими реквізитами: ТОВ «ФК «ДЖОБЕР» Код ЄДРПОУ: 41939706, IBAN-рахунок № UA823220010000026501510000016 в АТ “Універсал Банк” Код банку 322001, вказати номер договору. Сумма для погашення договору Ви можете побачити в особистому кабінет.
Яка відповідальність позичальника передбачена в разі виходу на прострочку?

Пункт 6.2. договору: У разі порушення Позичальником зобов'язання у вигляді несвоєчасного повернення або неповернення суми Кредиту та сплати процентів за користування кредитом, за Договором, загальний розмір Кредиту за яким перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, Позичальник зобов'язаний сплатити Кредитодавцю штраф у розмірі 50 % відсотків від суми Кредиту, отриманого за цим Договором. Кредитодавець має право нарахувати штраф, визначений Договором, починаючи з першого календарного дня, що слідує за останнім днем Строку користування Кредитом.

Сукупна сума неустойки (штраф, пеня), нарахована за порушення зобов’язань Позичальником на підставі Кредитного договору, не може перевищувати половини суми, одержаної Позичальником за таким договором, якщо загальний розмір кредиту перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, встановленої на день укладення кредитного договору.

Пункт 6.3. договору: У разі порушення Позичальником зобов'язання у вигляді несвоєчасного повернення або неповернення суми Кредиту та несплати процентів за користування кредитом, за Договором, загальний розмір Кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, Позичальник зобов'язаний сплатити Кредитодавцю штраф у розмірі 200 % відсотків від суми одержаного Кредиту Позичальником за цим Договором. Кредитодавець має право нарахувати штраф, визначений Договором, починаючи з першого календарного дня, що слідує за останнім днем Строку користування Кредитом.

Сукупна сума неустойки (штраф, пеня) та інших платежів, що підлягають сплаті Позичальником за порушення виконання його зобов’язань на підставі Кредитного договору, загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, не може перевищувати розміру подвійної суми, одержаної Позичальником за таким договором.

girl
Руслан з Тернополя отримав кредит на 13 300 грн в Top Credit
girl
Марія з Черкас отримала кредит на 7 100 грн в Top Credit
girl
Вадим з Вінниці оплатив кредит на 12 800 грн в Top Credit
girl
Оксана з Хмельницького отримала кредит на 7 400 грн в Top Credit
girl
Анна з Полтави подала заявку на 2 200 грн в Top Credit
girl
Олег з Тернополя оплатив кредит на 4 600 грн в Top Credit
girl
Катерина з Ужгорода оплатила кредит на 2 100 грн в Top Credit
girl
Тарас з Вінниці подав заявку на 600 грн в Top Credit
girl
Павло з Кіровограда подав заявку на 9 400 грн в Top Credit
girl
Леонід з Сум оплатив кредит на 9 600 грн в Top Credit
girl
Ніна з Рівного подала заявку на 7 600 грн в Top Credit
girl
Леонід з Рівного отримав кредит на 6 100 грн в Top Credit
girl
Павло з Рівного отримав кредит на 7 200 грн в Top Credit
girl
Семен з Полтави подав заявку на 10 800 грн в Top Credit
girl
Михайло з Івано-Франківська оплатив кредит на 5 500 грн в Top Credit
girl
Федір з Полтави оплатив кредит на 13 300 грн в Top Credit
girl
Людмила з Одеси оплатила кредит на 2 900 грн в Top Credit
girl
Дмитро з Чернігова подав заявку на 13 500 грн в Top Credit
girl
Тетяна з Хмельницького отримала кредит на 8 200 грн в Top Credit
girl
Анна з Одеси отримала кредит на 9 000 грн в Top Credit