Отримати кредит не так просто, як здається. Для цього потрібно зібрати певну інформацію, враховуючи всі переваги і недоліки того чи іншого фінансового партнера. Для Вас ми підібрали мікрофінансові організації, які видають гроші в кредит онлайн по всій Україні. Однією з таких МФО онлайн є компанія Топ Кредит.

Що таке мікрофінансові організації?

Мікрокредитні компанії з'явилися на ринку фінансових послуг України менше 10 років тому. Дані організації працюють на підставі чинного законодавства нашої держави. Усі МФО України працюють на підставі дозвільних документів і відповідних ліцензій. Якщо на сайті компанії немає дозвільних і встановлюючих документів, варто задуматися над тим чи варто мати справу з цією організацією.
Мікрофінансові організації є законними учасниками сфери небанківських послуг України. МФО - небанківські кредитні організації, які надають невеликі позики на короткий термін часу (до 1 місяця). Повний каталог МФО можна знайти на спеціалізованих ресурсах - агрегаторах МФО.
Важливо відрізняти мікрофінансові організації та некомерційні кредитні організації. Перші з них працюють за рахунок власних коштів, а другі - за рахунок фінансів учасників організації.

Чим відрізняється МФО від банку

Мікрокредити - популярна фінансова послуга серед громадян України. Така популярність у сервісу онлайн кредитування пов'язана з простою і швидкістю оформлення позики.

1. Кредит у МФО отримують за 15 хвилин, а в банку протягом 2-3 днів,
2. Для оформлення позики в банку потрібен солідний пакет документів, а для подачі заявки в мікрокредітну компанію досить мати при собі паспорт і код,
3. Заявку на кредит у банку потрібно подавати безпосередньо у відділенні банківської установи. Анкета на кредит у МФО подається онлайн у будь-якій точці України, де є доступ до мережі Інтернет,
4. Відсотки в банку нараховуються щомісяця, а в МФО - щодня.

Хто може отримати кредит в МФО

Отримати в МФО експрес займ можуть громадяни України віком від 18 до 70 років. Кредити видаються за двома документами: паспорт і код. Для оформлення позики не потрібно:

 • довідка про доходи
 • застава,
 • поручителі.

Цей вид позики доступний:

 • студентам,
 • пенсіонерам,
 • мамам в декреті,
 • особам з поганою кредитною історією,
 • особам без офіційного працевлаштування.

Як відбувається процедура оформлення кредиту

Для оформлення позики потрібно вибрати суму і термін кредитування, потім заповнити онлайн анкету, вказавши паспортні дані, номер ідентифікаційного коду і інформацію банківської карти. При позитивному рішенні гроші будуть зараховані на ту карту, яка вказана в заявці на кредит.

Сума, строки та процентна ставка кредитування

Різні кредитори пропонують різні умови кредитування. Але їх суть зводиться до того, що позичальники отримують невеликі суми грошей на короткий термін часу. Наприклад, компанія Топ Кредит видає від 500 до 15000 гривень на термін від 1 до 29 днів. Відсоткова ставка = 1,9% в день.

Як підібрати підходящу кредитну організацію

При виборі фінансового партнера потрібно враховувати 3 основні фактори:

 • сума кредитування,
 • термін кредиту,
 • процентна ставка.

Також варто звернути увагу на законність і право ведення мікрофінансової діяльності на сайті кредитора.Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Щодня з 9:00-18:00