Кредит на карту в Україні

Умови отримання:

Вік від 18 до 70 років

Вік від 18 до 70 років

Особистий мобільний номер

Особистий мобільний номер

Карта, будь-якого банку України

Карта, будь-якого банку України

Оформити кредит онлайн на банківську карту

За кілька років існування на ринку споживчих кредитів України, компанія TOP CREDIT ще більше спростила і так прості умови мікрокредитування. Прості рішення - запорука справжнього успіху. Щоб взяти кредит з умовою нарахування грошових коштів на банківську карту, Вам не потрібно відкривати ще одну в TOP CREDIT або банку-партнері. Щоб взяти гроші в борг, досить ввести номер картки будь-якого банку України онлайн. Ви не витрачаєте свій час і зусилля на збір документів, оформлення додаткової банківської карти, щоб отримати довгостроковий кредит в Україні, все можна зробити в онлайн-режимі навіть за чашкою кави в будь-який кафешці. Зняти готівку Ви зможете вже протягом 15-20 хвилин після завершення процедури верифікації Ваших персональних даних.

Кредит на карту в Україні відгуки

Умови кредитування в TOP CREDIT

Перш за все Вам потрібно створити особистий обліковий запис. Потім від Вас буде потрібно заповнити форму в онлайн-режимі. Для того, щоб виконати ці прості дії, Вам потрібна натиснути на кнопку Отримати кредит на Головній сторінці, і продовжити процедуру нарахування грошей онлайн на банківську картку. Щоб взяти кредит готівкою на карту, потрібно надати наступні дані про себе: паспорт, номер ідентифікаційного коду, свідоцтво про реєстрацію приватного підприємства (якщо є), пенсійне посвідчення (якщо є). Зробити скан-копії і завантажити на сайт в особистий кабінет. Ввести номер мобільного телефону, номера людей, з якими Ви контактуєте. Після того, як Ви надасте в онлайн-режимі номер банківської карти, зробленої в Україні, Ви зможете взяти кредит. Platon, компанія-партнер TOP CREDIT, займається процедурою верифікації карти. Це інноваційний платіжний сервіс, що спрощує роботу в інтернеті для такого роду компаній.

Повернення кредитних коштів

Щоб отримати гроші онлайн на карту, потрібно виконати перелік простих і зрозумілих функцій. Якщо виникають додаткові питання, краще зв'язатися з офісом компанії. Коли оформляєте кредит на карту, сума позики мінятися не буде. Однак відсотки будуть нараховуватися відповідно до умов TOP CREDIT. Процентна ставка - 1,9% в день. Максимальний термін видачі кредиту становить 21 день. Але умови не такі жорсткі, якими можуть показати на перший погляд. Повернути кошти Ви можете в будь-який день після нарахування, виплативши відсотки лише за дні користування кредитом. В TOP CREDIT розглядають й інший варіант розвитку подій: якщо Ви не встигаєте повернути гроші, взяті в борг і нараховані онлайн в Україні на банківську карту, можна продовжити погашення кредиту на 10 днів. Це той випадок, коли TOP CREDIT намагається врахувати мінімальні ризики, що існують в цій справі. Ви завжди можете зменшити відсоток за позикою при частковому погашенні, повернувши частину суми грошей онлайн в Україні через банківську карту. При достроковому Ви повертаєте і кредитні кошти та нараховані відсотки одним махом.

Чому обирають TOP CREDIT (Україна)

Для кожної компанії, яка виходить на ринок, важлива історія. Створюється вона разом з її клієнтами. Історія TOP CREDIT починається в 2014 році. Два роки по тому компанія вирішила направити всі зусилля на розвиток бізнесу в області мікрокредитування через інтернет. Взявши кредит з умовою нарахування на картку коштів в Україні онлайн, людина створює не тільки унікальну кредитну історію, а й історію компанії, з якою працює. Уже понад 34 тисячі заявок були прийняті в онлайн-режимі на видачу кредиту на карту з різних міст країни (Дніпропетровськ, Харків, Львів, Запоріжжя, Луцьк і т.д.). Отримати позику без довідок про доходи, офіційного працевлаштування можна вже сьогодні. Попередньо вивчіть детальну інформацію про послугу, щоб задати правильні питання вчасно. Взяти кредит через інтернет просто з TOP CREDIT, якщо у Вас є банківська карта і трошки терпіння.

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Анастасія з Сум отримала кредит на 1 000 грн в Top Credit
girl
Олег з Житомира оплатив кредит на 7 300 грн в Top Credit
girl
Андрій з Кіровограда оплатив кредит на 1 400 грн в Top Credit
girl
Іван з Вінниці подав заявку на 13 100 грн в Top Credit
girl
Ольга з Одеси отримала кредит на 2 500 грн в Top Credit
girl
Руслан з Харкова подав заявку на 14 300 грн в Top Credit
girl
Семен з Тернополя подав заявку на 2 500 грн в Top Credit
girl
Марія з Кіровограда отримала кредит на 8 700 грн в Top Credit
girl
Денис з Херсона оплатив кредит на 7 200 грн в Top Credit
girl
Петро з Кіровограда отримав кредит на 12 700 грн в Top Credit
girl
Іван з Івано-Франківська подав заявку на 12 700 грн в Top Credit
girl
Петро з Дніпропетровська оплатив кредит на 1 900 грн в Top Credit
girl
Максим з Чернігова отримав кредит на 8 400 грн в Top Credit
girl
Катерина з Хмельницького отримала кредит на 11 700 грн в Top Credit
girl
Тетяна з Кіровограда оплатила кредит на 14 900 грн в Top Credit
girl
Георгій з Харкова оплатив кредит на 5 800 грн в Top Credit
girl
Ольга з Тернополя оплатила кредит на 11 400 грн в Top Credit
girl
Оксана з Полтави оплатила кредит на 14 600 грн в Top Credit
girl
Інеса з Чернігова подала заявку на 600 грн в Top Credit
girl
Олексій з Хмельницького подав заявку на 600 грн в Top Credit