Кредит до зарплати на карту

Умови отримання:

Вік від 18 до 70 років

Вік від 18 до 70 років

Особистий мобільний номер

Особистий мобільний номер

Карта, будь-якого банку України

Карта, будь-якого банку України

Де взяти гроші до зарплати

Онлайн-позика є одним з найпопулярніших способів оформлення кредиту. Це пов'язано з умовами мікрокредитування, які пропонуються і в TOP Credit (Україна). Вам терміново потрібні були гроші, але немає часу займатися оформленням довідки про доходи, офіційному працевлаштуванні тощо Ви отримуєте стабільний дохід, і цих коштів вистачає для особистих потреб. Однак завжди є непередбачені ситуації, де важлива швидкість реагування. TOP Credit пропонує лише надати документ, який підтверджує Вашу особу. При заповненні заявки на подачу кредиту буде потрібно завантажити файли з копіями цих документів. Для підприємців потрібно мати копію свідоцтва про реєстрацію підприємства. Так як Ви реально існуюча особистість, Ваші дані в подальшому надходять в Українське бюро кредитних історій. Ця інформація буде дійсно корисною для банків і фінансових установ, якщо в майбутньому доведеться звертатися до них з питань кредитування на великі суми.

Кредит до зарплати на карту відгуки

Мікрокредит за 20 хвилин

Завдяки платіжній системі Platon, яка перевіряє дані банківської картки, операція із зарахування коштів не займе і 20 хвилин. До того, як Ви отримаєте зарплату, гроші будуть нараховані на Вашу банківську карту. Після того, як Ви подали заявку, ще раз доведеться підтвердити проведення цієї процедури. Тому при заповненні анкети вказується особистий номер позичальника. Контакти людей, знайомих з Вами, потрібні лише для того, щоб запевнити Вашу особу. Це і один з додаткових способів захисту від різних шахраїв.

мікрофінансування спочатку передбачає мінімальні ризики. Звернувшись вперше в TOP Credit, Ви маєте можливість отримати позику суму в розмірі 3 тисячі гривень. Поступовими кроками, підтвердивши свою платоспроможність, Ви можете отримати і 15 тисяч гривень під 1,9% в день. Повернути Ви гроші можете протягом 21 дня. Нарахування відсотків припиняється в той момент, коли Ви повертаєте повну суму позики, навіть якщо це сталося раніше зазначеного терміну. Можете знизити процентну ставку, виплативши в достроковому порядку частина грошей. Більш детальну інформацію про послугу можна знайти на сайті. Уточнити Ваші запитання можна в телефонному режимі, зв'язавшись з офісом. Відділення компанії знаходиться в Києві, на проспекті Героїв Сталінграда, 20А.

Чому обирають TOP Credit

TOP Credit пропонує привабливі умови співпраці. Перш за все слід зробити акцент на збереження персональних даних. Мінімізувавши ризики, компанії не потрібно Ваша особиста інформація: персональні контакти потрібні лише для того, щоб зв'язатися і підтвердити отримання грошей. Все максимально просто і зрозуміло.

Безумовно, інформація про кредитну історію клієнта буде передаватися в УБКІ, щоб в майбутньому Ви могли продовжувати роботу з банками України. Це дійсно шлях простих рішень. Карта перевіряється в лічені хвилини компанією з Нідерландів. Таким чином, знижується ризик того, що гроші не будуть перераховані на Вашу картку в зазначений час. І в цьому випадку TOP Credit мінімізує ризики, захищаючи власну компанію (кредитора) і позичальника від зайвих проблем. Такі необхідні Вам до зарплати гроші будуть лежати на будь-якій карті банку України, повернути кошти Ви можете в режимі-онлайн. Погасити кредит, як і взяти, можливо в будь-якій точці України. З 2014 року TOP Credit розвиває бізнес на ринку країни і займається споживчими кредитами. Репутація компанії за цей час тільки зміцнилася.

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Гліб з Чернівців отримав кредит на 8 000 грн в Top Credit
girl
Наталя з Івано-Франківська отримала кредит на 12 100 грн в Top Credit
girl
Поліна з Ужгорода отримала кредит на 10 500 грн в Top Credit
girl
Денис з Івано-Франківська оплатив кредит на 5 100 грн в Top Credit
girl
Олена з Івано-Франківська оплатила кредит на 10 800 грн в Top Credit
girl
Ніна з Запоріжжя подала заявку на 800 грн в Top Credit
girl
Руслан з Житомира подав заявку на 7 100 грн в Top Credit
girl
Дмитро з Сум отримав кредит на 9 900 грн в Top Credit
girl
Тарас з Чернівців подав заявку на 5 500 грн в Top Credit
girl
Михайло з Хмельницького оплатив кредит на 4 100 грн в Top Credit
girl
Анастасія з Вінниці оплатила кредит на 3 000 грн в Top Credit
girl
Анатолій з Чернівців оплатив кредит на 2 800 грн в Top Credit
girl
Андрій з Черкас отримав кредит на 2 300 грн в Top Credit
girl
Вероніка з Харкова подала заявку на 11 700 грн в Top Credit
girl
Оксана з Миколаєва подала заявку на 6 000 грн в Top Credit
girl
Антон з Ужгорода отримав кредит на 10 200 грн в Top Credit
girl
Олександр з Тернополя подав заявку на 1 700 грн в Top Credit
girl
Інеса з Вінниці отримала кредит на 12 100 грн в Top Credit
girl
Софія з Полтави оплатила кредит на 11 100 грн в Top Credit
girl
Наталя з Полтави подала заявку на 8 900 грн в Top Credit