Шановні клієнти!
Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ
Бережіть себе і своїх близьких! Будьмо сильними! Все буде Україна!

За 7 хвилин на будь-яку банківську картку

Гроші до зарплати на картку онлайн

Сума
Термін
Умови отримання кредитів до зарплати
ВІК від 18 до 70 років
Особистий мобільний телефон
Банківська картка, будь-якого банку України

Як вчинити тим, кому не вистачає грошей до зарплати? Йти в банк за позикою? Дзвонити друзям і родичам з проханням позичити грошей? Або отримати за 15 минути гроші до зарплати на карту в Україні в усіх населених пунктах в компанії Топ Кредит (ТОВ ФК "ДЖОБЕР", ліцензія фін. установи)?

Оптимальне рішення під час фінансових труднощів - отримати онлайн кредит на картку до зарплати 24/7 (цілодобово) у будь-якому місті нашої країни. Ми забезпечуємо грошовими позиками практично всіх бажаючих. Топ Кредит (юридична інформація видає кредити 90% бажаючих. У нас немає особливих вимог до своїх позичальників. Нашими клієнтами є повнолітні громадяни України.

Де взяти онлайн позики до зарплати на картку?

Отримати мікропозику до зарплати на банківську картку можна в будь-якому місті або селищі нашої країни. Більше не потрібно збирати великий пакет документів для того, щоб отримати кредит в банку. Більше не потрібно відносити мобільні телефони або ювелірні вироби для того, щоб в ломбарді дали гроші під заставу майна. Для нас не має значення, чи працює позичальник офіційно чи ні. У нас гроші до зарплати надаються без довідки про доходи.

Сьогодні головними кредиторами в Києві і в інших містах є мікрофінансові організації (МФО). Вони користуються такою популярністю в порівнянні з банками та ломбардами, тому що в МФО найпростіше отримати гроші тут і зараз.

Головні переваги Топ Кредит:

 • швидкість видачі грошових коштів. У нас нові клієнти отримують гроші на картку за 15 хвилин, а постійні позичальники - за 5 хвилин. Де ще так швидко можна отримати гроші?
 • 100% онлайн. Гроші зараховуються на банківську карту позичальника миттєво після підписання в режимі онлайн кредитного договору. Клієнти компанії спочатку вибирають суму і термін кредитування на сайті topcredit.ua, потім заповнюють анкету і отримують гроші на карту.
 • Мінімальний пакет документів. Для подачі заявки потрібен тільки паспорт та ідентифікаційний код. Не потрібна довідка про доходи, яка підтверджує рівень доходів позичальника.
 • Мінімальні вимоги до позичальників. Гроші видаються навіть особам з поганою кредитною історією і без офіційного працевлаштування.
 • Високий ступінь схвалюваних заявок. 90% заявок було схвалено.
 • Без прихованих комісій та платежів (читати відгуки клієнтів).
 • Простота погашення кредиту. Кожен позичальник сам вибирає, як йому краще сплатити кредит. У компанії Топ Кредит існує 4 способи погашення позики.

Такий кредит взяти досить просто. Так як особливих вимог до позичальників не передбачені (правила надання коштів у позику).

Коли гроші до зарплати потрібні миттєво і терміново - тоді тільки в Топ Кредит.

Як взяти гроші до зарплати?

Для початку кожному позичальнику потрібно визначитися з сумою і терміном кредитування (дивитися довідку). У нас можна отримати від 500 до 15000 гривень строком від 1 до 29 днів. Також кожен клієнт може скористатися послугою пролонгації, якщо на день погашення боргу у нього немає всієї суми. Пролонгація дозволяє користуватися кредитними коштами ще 10 дні. Для активації даної послуги потрібно сплатити відсотки, що були нараховані за термін користування позикою. Наприклад, якщо позичальник взяв кредит 1000 гривень на 10 днів, то сума до погашення по закінченню десятиденного терміну складе 1190 гривень. Для активації пролонгації йому необхідно сплатити 190 грн.

Після того, як позичальник визначився з терміном і сумою кредитування, йому потрібно заповнити просту онлайн заявку і відповісти на питання, вказавши особисті дані, паспортні дані, номер ІПН, номер банківської карти.

Через кілька хвилин прийде рішення по заявці. У разі позитивного рішення, потрібно підписати в режимі онлайн кредитний договір і гроші миттєво зараховуються на банківську карту позичальника.

Як погасити кредит?

Для оплати позики можна скористатися одним з чотирьох способів (дивитися довідку):

 • платіжний термінал,
 • Інтернет банкінг,
 • каса банку (Банківські реквізити: р/с 26501510000016 в АТ «Універсал Банк», ЄДРПОУ: 41939706, МФО 322001, IBAN-рахунок № UA823220010000026501510000016),
 • особистий кабінет на сайті Топ Кредит.

Безумовно, найшвидший спосіб погасити кредит - це оплата боргу в особистому кабінеті. Гроші зараховуються миттєво кредитору і зобов'язання виконані перед ним.

У всіх містах
Більше міст

Гроші до зарплати - Відгуки

Загальний рейтинг
5

Иринка

Первый раз вместе было быстро ,повторный займ жду уже почти сутки. Но проценты более чем вменяемые,и выплачивать очень удобно.

Катерина

Хороші умови кредитування. Обов'язково скористуюся даною послугою

София Зараменская

Взяла позику в липні 2019 року. Заповнила заявку онлайн за 2 хвилини тільки паспортні дані, Сведінія про роботу не питали. Робот схвалив з 20000 можливих-9000 від 5 до 30 днів на мій вибір. Щоб підстраховатся взяла 4000 на 30 днів! До повернення вийшло 6400 ставка 2,2% в день! Багато не сперечаюся, але коли прежмет і немає інших варіантів діватися нікуди! Вказала дані карти, списали 1 рубль для перевірки і тут же повернули! Підтвердила дані і робот протягом хвилини перевів гроші мені на карту. Пізніше зайшла в Особистий кабінет що б перевірити суму яку віддати потрібно буде і свій ліміт, де була приємно здивована ! Позику можна повернути в будь-який день і причому возращяешь рівно стільки скільки набігло відсотків. Так само є можливість продовження терміну позики якщо не встиг погасити під час, є часткове погашення, для зміни процентної ставки. Так само при кожному повторному зверненні робот обіцяє знизити ставку за відсотками і збільшити ліміт грошових коштів. Виходить той же кредит в банку тільки менше термін видачі. І ще одне чим більше береш тим менше відсоток. 4000 я взяла під 2,2 в день а ось якби виводила 9000 які схвалили вже б під 1,8 в день. Чим більше сума менше відсоток навіть на першому позиці! Виходячи з мого досвіду, хочу сказати, що звичайна компанія. Процентна ставка практично не відрізняється від інших. Ну, а в цілому задоволена.

Більше відгуків
Довідка
Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти