Гроші до зарплати на картку онлайн

Умови отримання кредитів до зарплати:

Вік від 18 до 70 років

Вік від 18 до 70 років

Особистий мобільний номер

Особистий мобільний номер

Карта, будь-якого банку України

Карта, будь-якого банку України

Як вчинити тим, кому не вистачає грошей до зарплати? Йти в банк за позикою? Дзвонити друзям і родичам з проханням позичити грошей? Або отримати за 15 минути гроші до зарплати на карту в Україні в усіх населених пунктах в компанії Топ Кредит (ТОВ ФК "ДЖОБЕР", ліцензія фін. установи)?

Оптимальне рішення під час фінансових труднощів - отримати онлайн кредит на картку до зарплати 24/7 (цілодобово) у будь-якому місті нашої країни. Ми забезпечуємо грошовими позиками практично всіх бажаючих. Топ Кредит (юридична інформація видає кредити 90% бажаючих. У нас немає особливих вимог до своїх позичальників. Нашими клієнтами є повнолітні громадяни України.

Гроші до зарплати відгуки

Де взяти онлайн позики до зарплати на картку?

Отримати мікропозику до зарплати на банківську картку можна в будь-якому місті або селищі нашої країни. Більше не потрібно збирати великий пакет документів для того, щоб отримати кредит в банку. Більше не потрібно відносити мобільні телефони або ювелірні вироби для того, щоб в ломбарді дали гроші під заставу майна. Для нас не має значення, чи працює позичальник офіційно чи ні. У нас гроші до зарплати надаються без довідки про доходи.

Сьогодні головними кредиторами в Києві і в інших містах є мікрофінансові організації (МФО). Вони користуються такою популярністю в порівнянні з банками та ломбардами, тому що в МФО найпростіше отримати гроші тут і зараз.

Головні переваги Топ Кредит:

 • швидкість видачі грошових коштів. У нас нові клієнти отримують гроші на картку за 15 хвилин, а постійні позичальники - за 5 хвилин. Де ще так швидко можна отримати гроші?
 • 100% онлайн. Гроші зараховуються на банківську карту позичальника миттєво після підписання в режимі онлайн кредитного договору. Клієнти компанії спочатку вибирають суму і термін кредитування на сайті topcredit.ua, потім заповнюють анкету і отримують гроші на карту.
 • Мінімальний пакет документів. Для подачі заявки потрібен тільки паспорт та ідентифікаційний код. Не потрібна довідка про доходи, яка підтверджує рівень доходів позичальника.
 • Мінімальні вимоги до позичальників. Гроші видаються навіть особам з поганою кредитною історією і без офіційного працевлаштування.
 • Високий ступінь схвалюваних заявок. 90% заявок було схвалено.
 • Без прихованих комісій та платежів (читати відгуки клієнтів).
 • Простота погашення кредиту. Кожен позичальник сам вибирає, як йому краще сплатити кредит. У компанії Топ Кредит існує 4 способи погашення позики.

Такий кредит взяти досить просто. Так як особливих вимог до позичальників не передбачені (правила надання коштів у позику).

Коли гроші до зарплати потрібні миттєво і терміново - тоді тільки в Топ Кредит.

Як взяти гроші до зарплати?

Для початку кожному позичальнику потрібно визначитися з сумою і терміном кредитування (дивитися довідку). У нас можна отримати від 500 до 15000 гривень строком від 1 до 29 днів. Також кожен клієнт може скористатися послугою пролонгації, якщо на день погашення боргу у нього немає всієї суми. Пролонгація дозволяє користуватися кредитними коштами ще 10 дні. Для активації даної послуги потрібно сплатити відсотки, що були нараховані за термін користування позикою. Наприклад, якщо позичальник взяв кредит 1000 гривень на 10 днів, то сума до погашення по закінченню десятиденного терміну складе 1190 гривень. Для активації пролонгації йому необхідно сплатити 190 грн.

Після того, як позичальник визначився з терміном і сумою кредитування, йому потрібно заповнити просту онлайн заявку і відповісти на питання, вказавши особисті дані, паспортні дані, номер ІПН, номер банківської карти.

Через кілька хвилин прийде рішення по заявці. У разі позитивного рішення, потрібно підписати в режимі онлайн кредитний договір і гроші миттєво зараховуються на банківську карту позичальника.

Як погасити кредит?

Для оплати позики можна скористатися одним з чотирьох способів (дивитися довідку):

 • платіжний термінал,
 • Інтернет банкінг,
 • каса банку (Банківські реквізити: р/с 26501510000016 в АТ «Універсал Банк», ЄДРПОУ: 41939706, МФО 322001, IBAN-рахунок № UA823220010000026501510000016),
 • особистий кабінет на сайті Топ Кредит.

Безумовно, найшвидший спосіб погасити кредит - це оплата боргу в особистому кабінеті. Гроші зараховуються миттєво кредитору і зобов'язання виконані перед ним.

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Анастасія з Сум оплатила кредит на 8 400 грн в Top Credit
girl
Павло з Рівного подав заявку на 1 200 грн в Top Credit
girl
Світлана з Херсона оплатила кредит на 7 700 грн в Top Credit
girl
Павло з Хмельницького отримав кредит на 3 400 грн в Top Credit
girl
Віталій з Вінниці оплатив кредит на 1 300 грн в Top Credit
girl
Павло з Кіровограда отримав кредит на 800 грн в Top Credit
girl
Микола з Одеси отримав кредит на 14 500 грн в Top Credit
girl
Федір з Тернополя отримав кредит на 4 700 грн в Top Credit
girl
Олена з Одеси отримала кредит на 12 400 грн в Top Credit
girl
Євген з Вінниці оплатив кредит на 9 100 грн в Top Credit
girl
Софія з Запоріжжя оплатила кредит на 13 700 грн в Top Credit
girl
Алла з Луцька подала заявку на 14 800 грн в Top Credit
girl
Софія з Житомира отримала кредит на 3 900 грн в Top Credit
girl
Федір з Вінниці подав заявку на 5 800 грн в Top Credit
girl
Денис з Києва подав заявку на 10 400 грн в Top Credit
girl
Катерина з Херсона отримала кредит на 5 300 грн в Top Credit
girl
Ольга з Кіровограда оплатила кредит на 2 900 грн в Top Credit
girl
Олег з Херсона отримав кредит на 11 300 грн в Top Credit
girl
Ольга з Луцька подала заявку на 1 200 грн в Top Credit
girl
Анатолій з Харкова оплатив кредит на 12 900 грн в Top Credit