Шановні клієнти!
Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ
Бережіть себе і своїх близьких! Будьмо сильними! Все буде Україна!

За 7 хвилин на будь-яку банківську картку

Кредит на картку онлайн

Сума
Термін
Умови отримання
ВІК від 18 до 70 років
Особистий мобільний телефон
Банківська картка, будь-якого банку України

Кредит бізнесу без застави

Бізнес вимагає регуляторних періодичних вкладень, і саме завдяки цьому може розвиватися по заданому напрямку. Однак в цій справі є і непередбачені ситуації і витрати. Щоб взяти кредит терміново онлайн, досить зайти на сайт topcredit.ua і зареєструватися для подальшого оформлення позики. В TOP Credit дуже прості умови кредитування, що дозволяють безперешкодно взяти гроші в борг на короткий термін протягом півгодини. TOP Credit не обтяжує позичальника процедурою збору документації. Щоб отримати потрібну суму на особисту банківську картку, не потрібно ні довідка про доходи, ні інформація про офіційне працевлаштування, ні заставу нерухомого майна. Перерахування грошей на особистий рахунок займає близько 20 хвилин. Саме стільки часу Ви будете очікувати зарахування потрібної Вам суми на картку, не встигнувши допити і чашечку кави або чаю. Для роботи з TOP Credit Ви можете використовувати картку, зроблену в будь-якому банку України.

Умови кредитування

TOP Credit пропонує Вам оцінити простоту рішень в області кредитування на сайті topcredit.ua. Само по собі мікрокредитування має ряд переваг в порівнянні з традиційним кредитуванням в інших банках і фінансових установах. TOP Credit відходить від надмірної суворості при оформленні кредиту. Взяти гроші в борг Ви можете, не виходячи з дому. А поповнення банківської картки відбувається без документації, яка так потрібна в банках. Звичайно, банки оперують більшими сумами і вже за стільки років роботи встигли налагодити власну схему кредитування. У кожному регіоні є свої особливості, які враховуються при оформленні кредиту. Якщо ж перейти до онлайн-обслуговування, то потрібно надати індивідуальним ідентифікаційний код для того, щоб підтвердити Вашу особу. Псевдонімами, в такому випадку, краще не користуватися. TOP Credit видає мінімальну суму готівкою в розмірі 3 000 гривень. Максимальна сума кредитування досягає 15 000 гривень. Кредит видається під 1,9% на добу. Немає суттєвих обмежень щодо повернення кредитних коштів. Погасити кредит Ви повинні протягом 21 дня. Однак Ви завжди можете продовжити період повернення грошових коштів на 10 днів.

Чому TOP Credit

З 2016 TOP Credit видає мікропозики онлайн. Вже близько 34 тисяч людей отримали потрібну їм суму грошових коштів в борг. З TOP Credit створюється своя кредитна історія. Компанія звела до мінімуму ймовірність відмови, тому навіть негативна кредитна історія не є перешкодою для нарахування короткострокового кредиту. Якщо Вам підходять умови кредитування в TOP Credit, то реєструйтеся і отримуйте свої бонуси у вигляді збільшення суми кредиту, кожен раз повертаючи позику в повному обсязі з відсотками. Інноваційні технології перетворюють глобальну фінансову індустрію. Під час візиту в банківське відділення Ви можете вирішити купу важливих справ, проте з TOP Credit Ви маєте можливість вирішити швидко найтерміновіші.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОП Кредит»

Юридична адреса:
04210,м. Київ, пр.-т Героїв Сталінграда, буд. 20А
ЄДРПОУ 39593165
Р / 26002056118802 в
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК", МФО 380775

Послуги
ТерміновоКредит на карту терміновоТерміново без довідок і поручителівТерміново без заставиТерміново без відмовиГроші до зарплатиКредит до зарплати на картуГотівкаГотівкою без довідокМікропозик і мікрокредит онлайнМоментальний кредит онлайн на картуВеликийРозстрочкаВідсоткова розстрочкаКредит під низький відсотокНизький відсоток готівкоюДовгостроковий кредитДовгостроковий кредит на картуКороткостроковий кредитМолодіжний кредитКредити з 18 роківДля пенсіонерівДля пенсіонерів готівкоюДля пенсіонерів без поручителівСпоживчийСпоживчий кредит під низький відсотокКредит на бізнесНа відкриття бізнесуНа розвиток бізнесуДля малого бізнесуКредит в декретіДля військовослужбовцівНа лікуванняКредит з поганою кредитною історієюЗ поганої КІ терміновоПозики з простроченнямЗ простроченням терміновоКредит для погашення кредитівКредит без пропискиКредит онлайн без відмовиКредит на карту в УкраїніКредит без заставиКредит без поручителівКредит безробітнимКредит без довідки про доходиБез банкуБез роботиКредит без паспортаКредит онлайн без дзвінківШвидкий кредитКредит без перевірокГроші в борг на картуПозика онлайн
Більше послуг
У всіх містах
Більше міст

Кредит для бізнесу без застави - Відгуки

Загальний рейтинг
5

Иринка

Первый раз вместе было быстро ,повторный займ жду уже почти сутки. Но проценты более чем вменяемые,и выплачивать очень удобно.

Катерина

Хороші умови кредитування. Обов'язково скористуюся даною послугою

София Зараменская

Взяла позику в липні 2019 року. Заповнила заявку онлайн за 2 хвилини тільки паспортні дані, Сведінія про роботу не питали. Робот схвалив з 20000 можливих-9000 від 5 до 30 днів на мій вибір. Щоб підстраховатся взяла 4000 на 30 днів! До повернення вийшло 6400 ставка 2,2% в день! Багато не сперечаюся, але коли прежмет і немає інших варіантів діватися нікуди! Вказала дані карти, списали 1 рубль для перевірки і тут же повернули! Підтвердила дані і робот протягом хвилини перевів гроші мені на карту. Пізніше зайшла в Особистий кабінет що б перевірити суму яку віддати потрібно буде і свій ліміт, де була приємно здивована ! Позику можна повернути в будь-який день і причому возращяешь рівно стільки скільки набігло відсотків. Так само є можливість продовження терміну позики якщо не встиг погасити під час, є часткове погашення, для зміни процентної ставки. Так само при кожному повторному зверненні робот обіцяє знизити ставку за відсотками і збільшити ліміт грошових коштів. Виходить той же кредит в банку тільки менше термін видачі. І ще одне чим більше береш тим менше відсоток. 4000 я взяла під 2,2 в день а ось якби виводила 9000 які схвалили вже б під 1,8 в день. Чим більше сума менше відсоток навіть на першому позиці! Виходячи з мого досвіду, хочу сказати, що звичайна компанія. Процентна ставка практично не відрізняється від інших. Ну, а в цілому задоволена.

Більше відгуків
Довідка
Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти