Кредит для бізнесу без застави

Умови отримання:

Вік від 18 до 70 років

Вік від 18 до 70 років

Особистий мобільний номер

Особистий мобільний номер

Карта, будь-якого банку України

Карта, будь-якого банку України

Кредит бізнесу без застави

Бізнес вимагає регуляторних періодичних вкладень, і саме завдяки цьому може розвиватися по заданому напрямку. Однак в цій справі є і непередбачені ситуації і витрати. Щоб взяти кредит терміново онлайн, досить зайти на сайт topcredit.ua і зареєструватися для подальшого оформлення позики. В TOP Credit дуже прості умови кредитування, що дозволяють безперешкодно взяти гроші в борг на короткий термін протягом півгодини. TOP Credit не обтяжує позичальника процедурою збору документації. Щоб отримати потрібну суму на особисту банківську картку, не потрібно ні довідка про доходи, ні інформація про офіційне працевлаштування, ні заставу нерухомого майна. Перерахування грошей на особистий рахунок займає близько 20 хвилин. Саме стільки часу Ви будете очікувати зарахування потрібної Вам суми на картку, не встигнувши допити і чашечку кави або чаю. Для роботи з TOP Credit Ви можете використовувати картку, зроблену в будь-якому банку України.

Умови кредитування

TOP Credit пропонує Вам оцінити простоту рішень в області кредитування на сайті topcredit.ua. Само по собі мікрокредитування має ряд переваг в порівнянні з традиційним кредитуванням в інших банках і фінансових установах. TOP Credit відходить від надмірної суворості при оформленні кредиту. Взяти гроші в борг Ви можете, не виходячи з дому. А поповнення банківської картки відбувається без документації, яка так потрібна в банках. Звичайно, банки оперують більшими сумами і вже за стільки років роботи встигли налагодити власну схему кредитування. У кожному регіоні є свої особливості, які враховуються при оформленні кредиту. Якщо ж перейти до онлайн-обслуговування, то потрібно надати індивідуальним ідентифікаційний код для того, щоб підтвердити Вашу особу. Псевдонімами, в такому випадку, краще не користуватися. TOP Credit видає мінімальну суму готівкою в розмірі 3 000 гривень. Максимальна сума кредитування досягає 15 000 гривень. Кредит видається під 1,9% на добу. Немає суттєвих обмежень щодо повернення кредитних коштів. Погасити кредит Ви повинні протягом 21 дня. Однак Ви завжди можете продовжити період повернення грошових коштів на 10 днів.

Чому TOP Credit

З 2016 TOP Credit видає мікропозики онлайн. Вже близько 34 тисяч людей отримали потрібну їм суму грошових коштів в борг. З TOP Credit створюється своя кредитна історія. Компанія звела до мінімуму ймовірність відмови, тому навіть негативна кредитна історія не є перешкодою для нарахування короткострокового кредиту. Якщо Вам підходять умови кредитування в TOP Credit, то реєструйтеся і отримуйте свої бонуси у вигляді збільшення суми кредиту, кожен раз повертаючи позику в повному обсязі з відсотками. Інноваційні технології перетворюють глобальну фінансову індустрію. Під час візиту в банківське відділення Ви можете вирішити купу важливих справ, проте з TOP Credit Ви маєте можливість вирішити швидко найтерміновіші.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОП Кредит»

Юридична адреса:
04210,м. Київ, пр.-т Героїв Сталінграда, буд. 20А
ЄДРПОУ 39593165
Р / 26002056118802 в
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК", МФО 380775

Кредит для бізнесу без застави відгуки

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Сергій з Луцька отримав кредит на 7 200 грн в Top Credit
girl
Богдан з Львова подав заявку на 8 900 грн в Top Credit
girl
Семен з Житомира оплатив кредит на 7 100 грн в Top Credit
girl
Поліна з Харкова оплатила кредит на 4 700 грн в Top Credit
girl
Антон з Рівного оплатив кредит на 5 900 грн в Top Credit
girl
Вадим з Львова оплатив кредит на 6 800 грн в Top Credit
girl
Вероніка з Запоріжжя отримала кредит на 8 600 грн в Top Credit
girl
Ксенія з Херсона отримала кредит на 5 300 грн в Top Credit
girl
Ніна з Житомира отримала кредит на 10 900 грн в Top Credit
girl
Софія з Дніпропетровська отримала кредит на 12 000 грн в Top Credit
girl
Ксенія з Вінниці отримала кредит на 4 700 грн в Top Credit
girl
Леонід з Вінниці отримав кредит на 900 грн в Top Credit
girl
Петро з Запоріжжя отримав кредит на 10 100 грн в Top Credit
girl
Федір з Рівного оплатив кредит на 14 200 грн в Top Credit
girl
Руслан з Івано-Франківська оплатив кредит на 1 400 грн в Top Credit
girl
Тарас з Херсона отримав кредит на 12 300 грн в Top Credit
girl
Ольга з Києва отримала кредит на 11 600 грн в Top Credit
girl
Олег з Тернополя отримав кредит на 13 700 грн в Top Credit
girl
Михайло з Ужгорода подав заявку на 8 200 грн в Top Credit
girl
Оксана з Херсона подала заявку на 7 100 грн в Top Credit