Кредит для бізнесу без застави

Умови отримання:

Вік від 18 до 70 років

Вік від 18 до 70 років

Особистий мобільний номер

Особистий мобільний номер

Карта, будь-якого банку України

Карта, будь-якого банку України

Кредит бізнесу без застави

Бізнес вимагає регуляторних періодичних вкладень, і саме завдяки цьому може розвиватися по заданому напрямку. Однак в цій справі є і непередбачені ситуації і витрати. Щоб взяти кредит терміново онлайн, досить зайти на сайт topcredit.ua і зареєструватися для подальшого оформлення позики. В TOP Credit дуже прості умови кредитування, що дозволяють безперешкодно взяти гроші в борг на короткий термін протягом півгодини. TOP Credit не обтяжує позичальника процедурою збору документації. Щоб отримати потрібну суму на особисту банківську картку, не потрібно ні довідка про доходи, ні інформація про офіційне працевлаштування, ні заставу нерухомого майна. Перерахування грошей на особистий рахунок займає близько 20 хвилин. Саме стільки часу Ви будете очікувати зарахування потрібної Вам суми на картку, не встигнувши допити і чашечку кави або чаю. Для роботи з TOP Credit Ви можете використовувати картку, зроблену в будь-якому банку України.

Умови кредитування

TOP Credit пропонує Вам оцінити простоту рішень в області кредитування на сайті topcredit.ua. Само по собі мікрокредитування має ряд переваг в порівнянні з традиційним кредитуванням в інших банках і фінансових установах. TOP Credit відходить від надмірної суворості при оформленні кредиту. Взяти гроші в борг Ви можете, не виходячи з дому. А поповнення банківської картки відбувається без документації, яка так потрібна в банках. Звичайно, банки оперують більшими сумами і вже за стільки років роботи встигли налагодити власну схему кредитування. У кожному регіоні є свої особливості, які враховуються при оформленні кредиту. Якщо ж перейти до онлайн-обслуговування, то потрібно надати індивідуальним ідентифікаційний код для того, щоб підтвердити Вашу особу. Псевдонімами, в такому випадку, краще не користуватися. TOP Credit видає мінімальну суму готівкою в розмірі 3 000 гривень. Максимальна сума кредитування досягає 15 000 гривень. Кредит видається під 1,9% на добу. Немає суттєвих обмежень щодо повернення кредитних коштів. Погасити кредит Ви повинні протягом 21 дня. Однак Ви завжди можете продовжити період повернення грошових коштів на 10 днів.

Чому TOP Credit

З 2016 TOP Credit видає мікропозики онлайн. Вже близько 34 тисяч людей отримали потрібну їм суму грошових коштів в борг. З TOP Credit створюється своя кредитна історія. Компанія звела до мінімуму ймовірність відмови, тому навіть негативна кредитна історія не є перешкодою для нарахування короткострокового кредиту. Якщо Вам підходять умови кредитування в TOP Credit, то реєструйтеся і отримуйте свої бонуси у вигляді збільшення суми кредиту, кожен раз повертаючи позику в повному обсязі з відсотками. Інноваційні технології перетворюють глобальну фінансову індустрію. Під час візиту в банківське відділення Ви можете вирішити купу важливих справ, проте з TOP Credit Ви маєте можливість вирішити швидко найтерміновіші.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОП Кредит»

Юридична адреса:
04210,м. Київ, пр.-т Героїв Сталінграда, буд. 20А
ЄДРПОУ 39593165
Р / 26002056118802 в
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК", МФО 380775

Кредит для бізнесу без застави відгуки

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Щодня з 9:00-18:00
girl
Федір з Херсона подав заявку на 6 300 грн в Top Credit
girl
Вероніка з Луцька подала заявку на 2 900 грн в Top Credit
girl
Іван з Харкова подав заявку на 14 200 грн в Top Credit
girl
Світлана з Івано-Франківська подала заявку на 6 900 грн в Top Credit
girl
Софія з Харкова оплатила кредит на 2 000 грн в Top Credit
girl
Семен з Харкова подав заявку на 12 200 грн в Top Credit
girl
Денис з Івано-Франківська оплатив кредит на 12 000 грн в Top Credit
girl
Андрій з Рівного отримав кредит на 6 600 грн в Top Credit
girl
Петро з Дніпропетровська оплатив кредит на 7 400 грн в Top Credit
girl
Марія з Тернополя отримала кредит на 14 600 грн в Top Credit
girl
Інеса з Луцька отримала кредит на 10 700 грн в Top Credit
girl
Євгенія з Черкас подала заявку на 7 400 грн в Top Credit
girl
Анна з Дніпропетровська оплатила кредит на 1 500 грн в Top Credit
girl
Світлана з Ужгорода подала заявку на 10 900 грн в Top Credit
girl
Ірина з Кіровограда отримала кредит на 10 300 грн в Top Credit
girl
Катерина з Чернігова подала заявку на 9 800 грн в Top Credit
girl
Денис з Полтави отримав кредит на 2 000 грн в Top Credit
girl
Богдан з Полтави оплатив кредит на 7 000 грн в Top Credit
girl
Анатолій з Чернівців оплатив кредит на 9 700 грн в Top Credit
girl
Анастасія з Черкас подала заявку на 3 400 грн в Top Credit