Як отримати кредит
 1. Реєстрація на сайті

  Натисніть кнопку «ОТРИМАТИ ГРОШІ» на головній сторінці або «РЕЄСТРАЦІЯ», вгорі праворуч, Вам відкриється вікно з необходімими полями.

 2. Заповнення анкети

  Заповніть всі дані, натисніть під ними кнопку «ДАЛІ» ми надішлемо Вам одноразовий пароль для перевірки безпеки Вашого номер телефону, введи його з смс. Далі, Вам буде потрібно заповнити всі поля анкети в розділі «Інформація про Вас».

 3. Розгляд Вашої заявки протягом декількох хвилин

  Після заповнення анкети, ми розглянемо Вашу заявку на протязі декількох хвилин.

 4. Підтверждення умов

  У цьому розділі необхідно вибрати потрібну суму і термін кредиту, при цьому Ви можете вказати промо-код, якщо він у Вас є. Наступним кроком потрібно додати банківську карту, на рахунку повинна бути мінімум 1 гривня.

 5. Підтвердження в особистом кабінеті договір по кредиту

  Уважно прочитайте відкрившийся договір і натисніть «ПІДПИСАТИ», Вам прийде смс пароль на вказаний раніше номер мобільного телефону, введіть його в поле під договором і натисніть «ДАЛІ».

 6. Гроші у Вас на карті!

  Готово, Ви стали найціннішим клієнтом компанії «ТОП Кредит»!

Діяльність компанії ТОВ «ТОП Кредит» регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 16103108 від 09.04.2015 року, свідоцтво IK № 137, код фінансової установи: 16. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

Умови кредитування

Мінімальний термін погашення кредиту 65 днів, максимальний - до виконання зобов'язань з боку позичальника. Максимальна річна відсоткова ставка 693,5%. Компанія видає позики клієнтам на підставі договору, який діє до виконання Сторонами всіх зобов'язань за договором.Фінансова відповідальність Позичальника в разі невиконання зобов'язань за договором позики: Може бути розпочато процес примусового стягнення боргу в судовому порядку або можлива передача права вимоги боргу третім особам. Обов'язкове нарахування пені, яка нараховується за прострочений платіж в розмірі 1% від тіла простроченого кредиту за кожен день прострочення, починаючи з першого дня прострочення до моменту погашення позики та плати за його користування.

Зразок розрахунку річної відсоткової ставки:

При сумі позики = 1000 грн. плата за користування коштами складатиме 19 грн. в день, що відповідає % ставці, яка складає 1,9% в день. APR - 693,5%.

Приклад розрахунку загальної вартості кредиту:

1000 грн. тіло + (1000 грн. тіло х 1,9% в день х 90 днів. приклад строку кредита) = 2710 грн.

Умови продовження договору позики:

Клієнт може користуватися позикою необмежений термін в рамках договору, за умови оплати відсотків за користування позикою кожні 10 днів.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0800212171