Довідка
Можна, за умови виплати всіх відсотків за користування позикою. Для цього необхідно в особистому кабінеті, сплатити відсотки за користування позикою і натиснути кнопку «Пролонгація», система зробить все за Вас. Термін, на який можливе продовження - 10 днів.
Загальна сума платежів не буде змінюватися ні за яких умов! Ніяких прихованих комісій ми не беремо. Наші позики - це простий, швидкий і зручний спосіб зайняти гроші до заробітної плати, пенсії чи іншого надходження доходу. Ми економимо Ваш час і гроші! Вам не доведеться ходити в банк для оформлення та оплати за позикою, збирати довідки, заповнювати багатосторінкові анкети, шукати поручителів. Імовірність отримання у нас позики велика - 85-90%. Отримати у нас гроші - швидко, Вам знадобитися почекати всього 15 хвилин з моменту складання заявки до перекладу.
Ви можете прикріпити скани паспорта та коду, але це не обов'язкова умова. У свою чергу надані документи можуть збільшити Ваші шанси на суму запрошуваного кредиту.
Часткове погашення - це оплата частини від суми кредиту, яку вам перерахували спочатку. Розрахуємо на прикладі як це працює:Ви взяли 1000 гривень, за час користування грошима Вам нарахували 38 гривень комісії, у Вас є можливість сплатити 538 гривень на сьогоднішній день. Ви робите сплату зручним для Вас способом і покриваєте 38 гривень за користування, а також гасіть половину свого кредиту 1000 + 38-538 = 500 гривень. З цього дня комісія за користування кредитом буде нарахована на залишок, на 500 гривень і Вам буде в два рази простіше розрахуватися за кредитом, коли з'явиться можливість закрити його повністю
Припустимо Ви взяли 1000 гривень на 21 день, розраховуючи повернути кредит в цей термін, але у Вас з'явилася можливість закрити кредит раніше, на 5-й день користування грошима і не переплачувати. Ви заплатите тільки за 5 днів користування, і ніяких інших платежів Вам платити не доведеться!
Це процес коли в особистому кабінеті Ви додаєте платіжну карту, на яку ми переведемо Вам грошові кошти. Для її верифікації або іншими словами перевірки перед перерахуванням, всесвітня платіжна система Platon, яка є нашим партнером просить банк перерахувати 1 гривню з Вашої картки, коли операція успішна, вона повертає 1 гривню назад Вам на карту.Це абсолютно відкрита процедура, якою користується весь світ. Якщо з цим виникнуть, будь-які питання телефонуйте до нас!
Кожен наш кредит ми реєструємо і передаємо дані про нього в УБКІ. Кожен закритий Вами кредит потрапляє в систему і підвищує Ваш кредитний рейтинг, який перевіряє кожен банк і фінансова установа України.
З 1 грудня по 25 грудня 2017 року в ТОП КРЕДИТ стартує АКЦІЯ «ГРОШІ У ПОДАРУНОК», яка дасть змогу 100 клієнтам сервісу отримати у подарунок 500 грн. на особисту банківську карту. Про умови акції детальніше можна дізнатися з офіційних правил.

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 16103108 від 09.04.2015 року, свідоцтво IK № 137, код фінансової установи: 16. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0800212171