Довгостроковий кредит на карту

Умови отримання довгострокової позики на карту:

Вік від 18 до 70 років

Вік від 18 до 70 років

Особистий мобільний номер

Особистий мобільний номер

Карта, будь-якого банку України

Карта, будь-якого банку України

Кредит на тривалий термін

TOP Credit пропонує привабливі умови мікрокредитування, які влаштують Вас і за сумою, і по терміну позики. У банку Ви не завжди можете отримати велику суму на довгий термін, тоді як TOP Credit оперує набагато меншими сумами, які Ви точно зможете повернути вчасно. Чи це не ефективний спосіб мінімізувати ризики для кредитора і позичальника одночасно? Кредит видається на 21 день. Це майже місяць користування грошима під 1,9 відсотка на добу. Однак, щоб отримати кредит на карту на більш тривалий термін, можна скористатися опцією по пролонгації позики на 10 днів. Насправді, TOP Credit видає мікрокредит під низький відсоток для реалізації короткострокових цілей. Позичальник може повернути гроші раніше терміну, частинами або повністю. Все залежить тільки від тієї ситуації, яка у Вас склалася. Якщо Ви повернули гроші, значить все склалося добре.

Довгостроковий кредит на карту відгуки

Умови онлайн-кредитування

Мікрокредит і відрізняється від традиційного кредиту спрощеною схемою його оформлення. З опцією з оформлення кредиту через інтернет позичальник має можливість вирішити потрібні питання, не виходячи з дому, тільки користуючись банківською карткою. Після реєстрації на сайті, що є одним з етапів оформлення кредиту, буде проведена процедура верифікації карти. Гроші будуть зараховані протягом найближчих 20 хвилин. Можуть і раніше, що навіть краще. Якщо виникають додаткові питання, клієнти звертаються в офіс, але відбувається це вкрай рідко, оскільки в TOP Credit дуже зрозуміла процедура оформлення кредиту. Більш детальну інформацію про саму послугу Ви знайдете на сайті компанії.

Чому обирають TOP Credit

Компанії, які працюють на ринку мікрокредитування, різняться концепціями з розвитку бізнесу, корпоративною культурою, методами роботи і т.д. Однак, працюючи в одному сегменті, вони часто переслідують одну мету. І ця мета має одну важливу характеристику - вона кліентооріентованная. Які інноваційні методи роботи TOP Credit не впроваджуються б, компанія намагається поліпшити і прискорити процес мікрокредитування для людей з різних міст України. З 2016 TOP Credit повністю сконцентрувалася на онлайн-обслуговуванні, тим самим звузивши напрямок роботи і розширивши можливості на ринку споживчих кредитів. TOP Credit - за прості рішення в області мікрокредитування. Якщо Вам терміново потрібні гроші в розмірі від 3 000 до 15 000 гривень, тоді Ви звернулися за адресою. З TOP Credit Ваш кредитний рейтинг виросте настільки швидко, що Ви самі здивуєтеся.

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Георгій з Чернігова подав заявку на 5 400 грн в Top Credit
girl
Світлана з Житомира подала заявку на 4 100 грн в Top Credit
girl
Семен з Тернополя подав заявку на 10 800 грн в Top Credit
girl
Наталя з Полтави подала заявку на 11 900 грн в Top Credit
girl
Софія з Черкас подала заявку на 9 000 грн в Top Credit
girl
Олексій з Львова оплатив кредит на 11 400 грн в Top Credit
girl
Інеса з Чернівців отримала кредит на 1 600 грн в Top Credit
girl
Людмила з Івано-Франківська оплатила кредит на 11 900 грн в Top Credit
girl
Ольга з Житомира оплатила кредит на 6 900 грн в Top Credit
girl
Андрій з Луцька подав заявку на 12 300 грн в Top Credit
girl
Руслан з Сум отримав кредит на 11 500 грн в Top Credit
girl
Руслан з Черкас оплатив кредит на 3 300 грн в Top Credit
girl
Павло з Запоріжжя подав заявку на 9 400 грн в Top Credit
girl
Олена з Чернігова оплатила кредит на 500 грн в Top Credit
girl
Олена з Чернівців оплатила кредит на 4 700 грн в Top Credit
girl
Антон з Ужгорода отримав кредит на 3 900 грн в Top Credit
girl
Олена з Тернополя подала заявку на 12 400 грн в Top Credit
girl
Сергій з Кіровограда подав заявку на 10 100 грн в Top Credit
girl
Олексій з Одеси подав заявку на 5 700 грн в Top Credit
girl
Богдан з Запоріжжя подав заявку на 12 500 грн в Top Credit