Довгостроковий кредит (позика на тривалий термін)

Умови отримання довгострокової позики:

Вік від 18 до 70 років

Вік від 18 до 70 років

Особистий мобільний номер

Особистий мобільний номер

Карта, будь-якого банку України

Карта, будь-якого банку України

Гроші в борг на тривалий термін

Нерідко буває, що фінансові проблеми не вирішуються за один день. Коли людина хоче витратити велику суму на річ, яку давно хотів, або інвестувати кошти у вигідний проект, необхідно взяти кредит на довгий термін. Наприклад в продажу з'явився смартфон, що цікавить Вас моделі за привабливими цінами. Якщо не зважитися на покупку, другий такий шанс може не випасти. Вирішивши взяти довгостроковий кредит, щасливий володар гаджета зможе покривати його вартість поступово. Користуючись цією послугою, важливо підібрати вигідну процентну ставку, щоб в кінці договірного періоду сума не стала в рази більше початкової.

Довгостроковий кредит онлайн

Організація Top Credit надає своїм клієнтам можливість взяти кредит на тривалий термін на вигідних умовах. Ви зможете пролонгувати укладену угоду на будь-який період. Це буде відбуватися автоматично, якщо вчасно сплачувати відсотки. Після часткового погашення вони будуть стягуватися виключно з залишку. Повертаючи всю суму достроково, наші клієнти уникають комісій. Оформити кредит на тривалий термін вдасться онлайн. При цьому від Вас не буде потрібно довідка про доходи або уточнення мети позики. Кошти видаються особам, які працюють як офіційно, так і неофіційно.

Сервіс Top Credit

Україна - країна, в якій довгостроковий кредит і інші послуги кредитування користуються великою популярністю. Ми вийшли на цей ринок в 2014 році і згодом перевели роботу в інтернет, щоб надавати послуги всім своїм співвітчизникам, як би далеко вони не знаходилися. Більшість вступників до нас заявок схвалюється (близько 80-90%), так що Ви зможете отримати кошти для своїх цілей, витративши мінімум сил і часу. Забудьте про утомливих чергах, що доводилося простоювати в банку, і насолоджуватись комфортом, який створили для Вас турботливі фахівці Top Credit.

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Щодня з 9:00-18:00