Шановні клієнти!
Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ
Бережіть себе і своїх близьких! Будьмо сильними! Все буде Україна!

За 7 хвилин на будь-яку банківську картку

Довгостроковий кредит (позика на тривалий термін)

Сума
Термін
Умови отримання довгострокової позики
ВІК від 18 до 70 років
Особистий мобільний телефон
Банківська картка, будь-якого банку України

Гроші в борг на тривалий термін

Нерідко буває, що фінансові проблеми не вирішуються за один день. Коли людина хоче витратити велику суму на річ, яку давно хотів, або інвестувати кошти у вигідний проект, необхідно взяти кредит на довгий термін. Наприклад в продажу з'явився смартфон, що цікавить Вас моделі за привабливими цінами. Якщо не зважитися на покупку, другий такий шанс може не випасти. Вирішивши взяти довгостроковий кредит, щасливий володар гаджета зможе покривати його вартість поступово. Користуючись цією послугою, важливо підібрати вигідну процентну ставку, щоб в кінці договірного періоду сума не стала в рази більше початкової.

Довгостроковий кредит онлайн

Організація Top Credit надає своїм клієнтам можливість взяти кредит на тривалий термін на вигідних умовах. Ви зможете пролонгувати укладену угоду на будь-який період. Це буде відбуватися автоматично, якщо вчасно сплачувати відсотки. Після часткового погашення вони будуть стягуватися виключно з залишку. Повертаючи всю суму достроково, наші клієнти уникають комісій. Оформити кредит на тривалий термін вдасться онлайн. При цьому від Вас не буде потрібно довідка про доходи або уточнення мети позики. Кошти видаються особам, які працюють як офіційно, так і неофіційно.

Сервіс Top Credit

Україна - країна, в якій довгостроковий кредит і інші послуги кредитування користуються великою популярністю. Ми вийшли на цей ринок в 2014 році і згодом перевели роботу в інтернет, щоб надавати послуги всім своїм співвітчизникам, як би далеко вони не знаходилися. Більшість вступників до нас заявок схвалюється (близько 80-90%), так що Ви зможете отримати кошти для своїх цілей, витративши мінімум сил і часу. Забудьте про утомливих чергах, що доводилося простоювати в банку, і насолоджуватись комфортом, який створили для Вас турботливі фахівці Top Credit.

Послуги
ТерміновоКредит на карту терміновоТерміново без довідок і поручителівТерміново без заставиТерміново без відмовиГроші до зарплатиКредит до зарплати на картуГотівкаГотівкою без довідокМікропозик і мікрокредит онлайнМоментальний кредит онлайн на картуВеликийРозстрочкаВідсоткова розстрочкаКредит під низький відсотокНизький відсоток готівкоюДовгостроковий кредит на картуКороткостроковий кредитМолодіжний кредитКредити з 18 роківДля пенсіонерівДля пенсіонерів готівкоюДля пенсіонерів без поручителівСпоживчийСпоживчий кредит під низький відсотокКредит на бізнесНа відкриття бізнесуНа розвиток бізнесуДля малого бізнесуКредит для бізнесу без заставиКредит в декретіДля військовослужбовцівНа лікуванняКредит з поганою кредитною історієюЗ поганої КІ терміновоПозики з простроченнямЗ простроченням терміновоКредит для погашення кредитівКредит без пропискиКредит онлайн без відмовиКредит на карту в УкраїніКредит без заставиКредит без поручителівКредит безробітнимКредит без довідки про доходиБез банкуБез роботиКредит без паспортаКредит онлайн без дзвінківШвидкий кредитКредит без перевірокГроші в борг на картуПозика онлайн
Більше послуг
У всіх містах
Більше міст

Довгостроковий кредит - Відгуки

Загальний рейтинг
5

Иринка

Первый раз вместе было быстро ,повторный займ жду уже почти сутки. Но проценты более чем вменяемые,и выплачивать очень удобно.

Катерина

Хороші умови кредитування. Обов'язково скористуюся даною послугою

София Зараменская

Взяла позику в липні 2019 року. Заповнила заявку онлайн за 2 хвилини тільки паспортні дані, Сведінія про роботу не питали. Робот схвалив з 20000 можливих-9000 від 5 до 30 днів на мій вибір. Щоб підстраховатся взяла 4000 на 30 днів! До повернення вийшло 6400 ставка 2,2% в день! Багато не сперечаюся, але коли прежмет і немає інших варіантів діватися нікуди! Вказала дані карти, списали 1 рубль для перевірки і тут же повернули! Підтвердила дані і робот протягом хвилини перевів гроші мені на карту. Пізніше зайшла в Особистий кабінет що б перевірити суму яку віддати потрібно буде і свій ліміт, де була приємно здивована ! Позику можна повернути в будь-який день і причому возращяешь рівно стільки скільки набігло відсотків. Так само є можливість продовження терміну позики якщо не встиг погасити під час, є часткове погашення, для зміни процентної ставки. Так само при кожному повторному зверненні робот обіцяє знизити ставку за відсотками і збільшити ліміт грошових коштів. Виходить той же кредит в банку тільки менше термін видачі. І ще одне чим більше береш тим менше відсоток. 4000 я взяла під 2,2 в день а ось якби виводила 9000 які схвалили вже б під 1,8 в день. Чим більше сума менше відсоток навіть на першому позиці! Виходячи з мого досвіду, хочу сказати, що звичайна компанія. Процентна ставка практично не відрізняється від інших. Ну, а в цілому задоволена.

Більше відгуків
Довідка
Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти