Для пенсіонерів готівкою

Умови отримання:

Вік від 18 до 70 років

Вік від 18 до 70 років

Особистий мобільний номер

Особистий мобільний номер

Карта, будь-якого банку України

Карта, будь-якого банку України

Кредит готівкою пенсіонерам

TOP Credit підтримує прості правила кредитування, з урахуванням цього вже з 2016 року компанія перейшла лише на онлайн-обслуговування своїх клієнтів. При оформленні позики онлайн не слід безпосередньо відвідувати банківське відділення, попередньо брати довідку про доходи, пред'являти інформацію про офіційне працевлаштування. Для реєстрації на сайті компанії досить мати індивідуальний ідентифікаційний номер. Підійде і копія будь-якого документа, який може підтвердити Вашу особу. Якщо Ви - приватний підприємець, то зробіть копію свідоцтва про реєстрацію свого ПП. Якщо Ви вже вийшли на пенсію, то досить завантажити і пенсійне посвідчення. Ще при заповненні анкети введіть особисті контакти для зв'язку, з метою підтвердити нарахування грошових коштів на банківську картку. Її можна зробити в будь-якому банку України. При наявності такої Ви витрачаєте ще менше зусиль на оформлення кредиту.

Для пенсіонерів готівкою відгуки

Умови кредитування в TOP Credit

Взяти кредит готівкою пенсіонерам можна вже сьогодні. Після реєстрації кілька хвилин слід почекати для верифікації банківської картки. Проводиться ця процедура всесвітньої платіжною системою Platon. Щоб переконатися в тому, що Ваша карта активована і працює до цих пір, з Вашого рахунку знімуть 1 гривню. Зарахована вона буде назад протягом декількох хвилин після зняття. Тому для оформлення кредиту слід покласти на карту символічну суму, за допомогою якої перевіряється Ваша карта. Умови кредитування в TOP Credit дуже прості: отримуєте мінімальну суму, якщо Ви перший раз бере мікрокредит, повертаєте позику під 1,9% на добу, і розмір кредиту може бути збільшений вже в наступний раз до 5 000 гривень. Мінімальна сума кредиту складе 3 000 гривень. Максимальна сума, яку Ви можете отримати, виросте до 15 000 гривень. TOP Credit видає невеликі суми в кредит в порівнянні з великими банками, однак імовірність того, що Ви повернете гроші, набагато більше. Більше 34 000 чоловік вже користуються послугою і дуже задоволеними тими результатами, які вийшли в результаті співпраці. Серед причин оформлення мікрокредиту: не розрахували витрати до зарплати або пенсії, а гроші Ви отримаєте тільки через кілька днів, непередбачені витрати на лікування, погашення кредитів в інших банках і т.д.

Чому TOP Credit

Щоб отримати кредит в TOP Credit, пенсіонеру, яка не досягла 70-ти річного віку, не потрібно виділяти час на візит до банку. Це одне з головних переваг оформлення кредиту онлайн. Так як гроші перераховуються на Вашу банківську картку, зручніше користуватися і іншими послугами через інтернет. Не потрібно йти в термінал, щоб поповнити рахунок і т.д. Щоб погасити кредит, досить перейти в особистий аккаунт на сайті TOP Credit і повернути зазначену суму з урахуванням процентної ставки. Ви платите тільки за реальний час користування грошима. Видаються гроші в борг на три тижні, але погасити кредит можна в будь-який зручний для Вас час. Виплачувати суму можна і частинами, до закінчення терміну кредитування. Продовжується займ на 10 днів. Якщо у Вас виникають будь-які труднощі з оформленням позики, зв'яжіться з офісом і уточніть потрібну інформацію.

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Андрій з Харкова подав заявку на 12 700 грн в Top Credit
girl
Наталя з Одеси оплатила кредит на 12 800 грн в Top Credit
girl
Андрій з Херсона подав заявку на 3 200 грн в Top Credit
girl
Семен з Сум оплатив кредит на 13 100 грн в Top Credit
girl
Ірина з Кіровограда подала заявку на 14 200 грн в Top Credit
girl
Тарас з Хмельницького подав заявку на 6 700 грн в Top Credit
girl
Віталій з Вінниці подав заявку на 6 400 грн в Top Credit
girl
Віталій з Запоріжжя подав заявку на 11 600 грн в Top Credit
girl
Світлана з Полтави подала заявку на 5 300 грн в Top Credit
girl
Георгій з Луцька подав заявку на 4 400 грн в Top Credit
girl
Вероніка з Чернівців отримала кредит на 8 200 грн в Top Credit
girl
Дар'я з Житомира подала заявку на 9 900 грн в Top Credit
girl
Павло з Одеси отримав кредит на 2 500 грн в Top Credit
girl
Леонід з Вінниці отримав кредит на 3 700 грн в Top Credit
girl
Анастасія з Запоріжжя подала заявку на 14 700 грн в Top Credit
girl
Леонід з Хмельницького отримав кредит на 14 600 грн в Top Credit
girl
Наталя з Дніпропетровська отримала кредит на 12 500 грн в Top Credit
girl
Павло з Миколаєва оплатив кредит на 1 700 грн в Top Credit
girl
Дар'я з Харкова подала заявку на 14 900 грн в Top Credit
girl
Людмила з Чернівців оплатила кредит на 2 200 грн в Top Credit