Для пенсіонерів готівкою

Умови отримання:

Вік від 18 до 70 років

Особистий мобільний номер

Карта, будь-якого банку України

Кредит готівкою пенсіонерам

TOP Credit підтримує прості правила кредитування, з урахуванням цього вже з 2016 року компанія перейшла лише на онлайн-обслуговування своїх клієнтів. При оформленні позики онлайн не слід безпосередньо відвідувати банківське відділення, попередньо брати довідку про доходи, пред'являти інформацію про офіційне працевлаштування. Для реєстрації на сайті компанії досить мати індивідуальний ідентифікаційний номер. Підійде і копія будь-якого документа, який може підтвердити Вашу особу. Якщо Ви - приватний підприємець, то зробіть копію свідоцтва про реєстрацію свого ПП. Якщо Ви вже вийшли на пенсію, то досить завантажити і пенсійне посвідчення. Ще при заповненні анкети введіть особисті контакти для зв'язку, з метою підтвердити нарахування грошових коштів на банківську картку. Її можна зробити в будь-якому банку України. При наявності такої Ви витрачаєте ще менше зусиль на оформлення кредиту.

Умови кредитування в TOP Credit

Взяти кредит готівкою пенсіонерам можна вже сьогодні. Після реєстрації кілька хвилин слід почекати для верифікації банківської картки. Проводиться ця процедура всесвітньої платіжною системою Platon. Щоб переконатися в тому, що Ваша карта активована і працює до цих пір, з Вашого рахунку знімуть 1 гривню. Зарахована вона буде назад протягом декількох хвилин після зняття. Тому для оформлення кредиту слід покласти на карту символічну суму, за допомогою якої перевіряється Ваша карта. Умови кредитування в TOP Credit дуже прості: отримуєте мінімальну суму, якщо Ви перший раз бере мікрокредит, повертаєте позику під 1,9% на добу, і розмір кредиту може бути збільшений вже в наступний раз до 5 000 гривень. Мінімальна сума кредиту складе 3 000 гривень. Максимальна сума, яку Ви можете отримати, виросте до 15 000 гривень. TOP Credit видає невеликі суми в кредит в порівнянні з великими банками, однак імовірність того, що Ви повернете гроші, набагато більше. Більше 34 000 чоловік вже користуються послугою і дуже задоволеними тими результатами, які вийшли в результаті співпраці. Серед причин оформлення мікрокредиту: не розрахували витрати до зарплати або пенсії, а гроші Ви отримаєте тільки через кілька днів, непередбачені витрати на лікування, погашення кредитів в інших банках і т.д.

Чому TOP Credit

Щоб отримати кредит в TOP Credit, пенсіонеру, яка не досягла 70-ти річного віку, не потрібно виділяти час на візит до банку. Це одне з головних переваг оформлення кредиту онлайн. Так як гроші перераховуються на Вашу банківську картку, зручніше користуватися і іншими послугами через інтернет. Не потрібно йти в термінал, щоб поповнити рахунок і т.д. Щоб погасити кредит, досить перейти в особистий аккаунт на сайті TOP Credit і повернути зазначену суму з урахуванням процентної ставки. Ви платите тільки за реальний час користування грошима. Видаються гроші в борг на три тижні, але погасити кредит можна в будь-який зручний для Вас час. Виплачувати суму можна і частинами, до закінчення терміну кредитування. Продовжується займ на 10 днів. Якщо у Вас виникають будь-які труднощі з оформленням позики, зв'яжіться з офісом і уточніть потрібну інформацію.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОП Кредит»

Юридична адреса:
04210,м. Київ, пр.-т Героїв Сталінграда, буд. 20А
ЄДРПОУ 39593165
Р / 26002056118802 в
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК", МФО 380775

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 16103108 від 09.04.2015 року, свідоцтво IK № 137, код фінансової установи: 16. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0800212171