Для пенсіонерів без поручителів

Умови отримання позик для пенсіонерів без поручителів:

Вік від 18 до 70 років

Вік від 18 до 70 років

Особистий мобільний номер

Особистий мобільний номер

Карта, будь-якого банку України

Карта, будь-якого банку України

Кредит для пенсіонерів без поручителів

Щоб отримати кредит на вигідних умов пенсіонерам, слід мати при собі копію пенсійного посвідчення. При реєстрації потрібно саме цей документ. Одна з головних причин, чому TOP Credit потрібні ці дані - захистити Ваш особистий аккаунт. Компанії потрібно підтвердження того, що Ви дійсно реальна людина. У віртуальному просторі свої методи захисту, якими не варто нехтувати. TOP Credit не вимагає ніяких особистих даних - ні довідки про доходи, інформації про поручителів. Все просто і зрозуміло, навіть для тих, хто вперше користується подібною послугою. TOP Credit дає кредити онлайн на карту в Україні людям від 18 до 70 років. Більше 34 000 заявок вже схвалено для отримання кредиту. Відгуки тих, хто вже користується сервісом, Ви можете прочитати на сайті компанії. Щоб оформити кредит на короткий термін з маленьким відсотком, не потрібно шукати причини. Якщо Вам потрібні гроші, система, за якою працює TOP Credit, спрямована на те, щоб Ви отримали кредитні кошти швидко.

Для пенсіонерів без поручителів відгуки

Умови кредитування пенсіонерів та інших верств населення

Реєстрація на сайті займе кілька хвилин. Процес верифікації банківської карти вимагає стільки ж часу. Однак слід підкреслити, що перевірка активності Вашої картки вимагає дотримання простих правил. На банківській картці повинна бути символічна сума - 1 гривня. Її знімуть з карти і повернуть назад. Це процедура виконується для того, щоб підтвердити безперешкодність нарахування грошових коштів. Таким чином, TOP Credit ще раз переконується, що не виникне ніяких проблем з наданням кредиту буквально за 20 хв. Саме стільки часу займає вся процедура, і Ви зможете користуватися грошима. Щоб захистити позичальника від проблем в майбутньому, TOP Credit видає кредит на 21 день з умовою пролонгації на 10 днів. Повернути гроші Ви можете в будь-який зручний для Вас час, так як TOP Credit займається онлайн-обслуговуванням в області мікрокредитування. Якщо виникають додаткові питання, офіс Ви можете знайти в Києві на проспекті Героїв Сталінграда 20А. Однак все питання, пов'язані з кредитуванням, можна вирішити і в телефонному режимі. При оформленні кредиту додаткових питань не повинно виникнути. Процентна ставка - 1,9 відсотка в день.

Чому пенсіонери вибирають TOP Credit

TOP Credit розвиває бізнес на ринку кредитування з 2014 року. За два роки компанія встигла освоїтися, і в 2016 році трохи змінила специфіку роботи, повністю спрямувавши зусилля на поліпшення обслуговування через інтернет. Це набагато зручніше, ніж очікувати в банківському відділення, так як суми, якими оперує TOP Credit, набагато менше, проте Ви можете повернути їх швидше. Взяти кредит Ви можете з дому, що особливо зручно для категорії населення пенсійного віку, адже не доведеться нікуди вирушати особисто. TOP Credit намагається в зручному режимі допомогти Вам вирішити частину нагальних проблем, уникнути їх.

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Георгій з Одеси отримав кредит на 700 грн в Top Credit
girl
Михайло з Черкас оплатив кредит на 14 700 грн в Top Credit
girl
Максим з Тернополя подав заявку на 12 700 грн в Top Credit
girl
Тетяна з Херсона отримала кредит на 3 500 грн в Top Credit
girl
Юлія з Києва отримала кредит на 7 300 грн в Top Credit
girl
Анна з Тернополя отримала кредит на 3 100 грн в Top Credit
girl
Віталій з Чернігова отримав кредит на 3 200 грн в Top Credit
girl
Катерина з Вінниці отримала кредит на 9 100 грн в Top Credit
girl
Тарас з Києва отримав кредит на 9 300 грн в Top Credit
girl
Руслан з Чернігова отримав кредит на 14 900 грн в Top Credit
girl
Поліна з Запоріжжя подала заявку на 2 200 грн в Top Credit
girl
Федір з Ужгорода оплатив кредит на 13 300 грн в Top Credit
girl
Марія з Запоріжжя подала заявку на 13 300 грн в Top Credit
girl
Михайло з Чернігова оплатив кредит на 13 000 грн в Top Credit
girl
Гліб з Черкас оплатив кредит на 500 грн в Top Credit
girl
Тарас з Кіровограда оплатив кредит на 1 800 грн в Top Credit
girl
Федір з Хмельницького отримав кредит на 4 900 грн в Top Credit
girl
Наталя з Львова отримала кредит на 9 300 грн в Top Credit
girl
Дмитро з Львова подав заявку на 1 500 грн в Top Credit
girl
Віталій з Житомира подав заявку на 13 200 грн в Top Credit