Шановні клієнти!
Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ
Бережіть себе і своїх близьких! Будьмо сильними! Все буде Україна!

За 7 хвилин на будь-яку банківську картку

Кредит для пенсіонерів

Сума
Термін
Умови отримання позики для пенсіонерів онлайн
ВІК від 18 до 70 років
Особистий мобільний телефон
Банківська картка, будь-якого банку України

Взяти кредит пенсіонеру в Україні не так просто на сьогоднішній день. А взяти кредит пенсіонеру в Україні без довідки про доходи, без надання застави або поручительства з боку родичів - практично неможливо.

Що таке кредит для пенсіонерів?

Кредит для пенсіонерів - це сума грошей, яка видається кредитором на певний термін з умовою повернення основної суми кредиту і відсотків, які були нараховані за термін користування кредитними коштами для осіб, які досягли пенсійного віку згідно чинного законодавства України.

Де можна отримати позику пенсіонеру?

Кредит пенсіонерам можна отримати в мікрофінансовій організації «Топ Кредит» за 15 хвилин. Позику пенсіонеру можна отримати, не відвідуючи відділення компанії, можна це зробити, перебуваючи прямо вдома.

Як пенсіонери можуть отримати позику?

Пенсійний кредит можна отримати, маючи під рукою:

 • паспорт,
 • ідентифікаційний код,
 • банківська картка.

Банківська картка може бути і та, що пенсіонери отримують в банку, на яку їм зараховують пенсію.

Для оформлення заявки на кредит пенсіонери заходять на сайт компанії «Топ Кредит», залишають свої контактні дані і очікують рішення по заявці. При позитивному аналізі онлайн заявки, пенсіонер отримує потрібну суму грошей на свою банківську карту.

Пенсіонери можуть оформити позику в будь-якому місті або селищі України. Головне, це мати доступ до Інтернету.

Люди похилого віку можуть отримати мікрокредит від «Топ Кредит»:

 • у Києві,
 • в Одесі,
 • у Кривому Розі,
 • у Харкові,
 • у Дніпрі,
 • у Бердичеві,
 • у Бердянську,
 • і в будь-якому іншому населеному пункті країни.

Умови кредитування пенсіонерів в "Top Credit"

Максимальний вік для отримання кредиту становить 70 років. Максимальна сума кредитування - 15000 грн. Максимальна сума для першої позики в "Top Credit" - 3000 гривень. Процентна ставка - 1,9% в день. Термін кредитування - 1-29 днів.

Оформлення позики для людей похилого віку займає всього кілька хвилин. Онлайн заявки прості в заповненні.

Кредит для пенсіонерів - легкий спосіб вирішити свої тимчасові фінансові проблеми для людей похилого віку.

Послуги
ТерміновоКредит на карту терміновоТерміново без довідок і поручителівТерміново без заставиТерміново без відмовиГроші до зарплатиКредит до зарплати на картуГотівкаГотівкою без довідокМікропозик і мікрокредит онлайнМоментальний кредит онлайн на картуВеликийРозстрочкаВідсоткова розстрочкаКредит під низький відсотокНизький відсоток готівкоюДовгостроковий кредитДовгостроковий кредит на картуКороткостроковий кредитМолодіжний кредитКредити з 18 роківДля пенсіонерів готівкоюДля пенсіонерів без поручителівСпоживчийСпоживчий кредит під низький відсотокКредит на бізнесНа відкриття бізнесуНа розвиток бізнесуДля малого бізнесуКредит для бізнесу без заставиКредит в декретіДля військовослужбовцівНа лікуванняКредит з поганою кредитною історієюЗ поганої КІ терміновоПозики з простроченнямЗ простроченням терміновоКредит для погашення кредитівКредит без пропискиКредит онлайн без відмовиКредит на карту в УкраїніКредит без заставиКредит без поручителівКредит безробітнимКредит без довідки про доходиБез банкуБез роботиКредит без паспортаКредит онлайн без дзвінківШвидкий кредитКредит без перевірокГроші в борг на картуПозика онлайн
Більше послуг
У всіх містах
Більше міст

Для пенсіонерів - Відгуки

Загальний рейтинг
5

Иринка

Первый раз вместе было быстро ,повторный займ жду уже почти сутки. Но проценты более чем вменяемые,и выплачивать очень удобно.

Катерина

Хороші умови кредитування. Обов'язково скористуюся даною послугою

София Зараменская

Взяла позику в липні 2019 року. Заповнила заявку онлайн за 2 хвилини тільки паспортні дані, Сведінія про роботу не питали. Робот схвалив з 20000 можливих-9000 від 5 до 30 днів на мій вибір. Щоб підстраховатся взяла 4000 на 30 днів! До повернення вийшло 6400 ставка 2,2% в день! Багато не сперечаюся, але коли прежмет і немає інших варіантів діватися нікуди! Вказала дані карти, списали 1 рубль для перевірки і тут же повернули! Підтвердила дані і робот протягом хвилини перевів гроші мені на карту. Пізніше зайшла в Особистий кабінет що б перевірити суму яку віддати потрібно буде і свій ліміт, де була приємно здивована ! Позику можна повернути в будь-який день і причому возращяешь рівно стільки скільки набігло відсотків. Так само є можливість продовження терміну позики якщо не встиг погасити під час, є часткове погашення, для зміни процентної ставки. Так само при кожному повторному зверненні робот обіцяє знизити ставку за відсотками і збільшити ліміт грошових коштів. Виходить той же кредит в банку тільки менше термін видачі. І ще одне чим більше береш тим менше відсоток. 4000 я взяла під 2,2 в день а ось якби виводила 9000 які схвалили вже б під 1,8 в день. Чим більше сума менше відсоток навіть на першому позиці! Виходячи з мого досвіду, хочу сказати, що звичайна компанія. Процентна ставка практично не відрізняється від інших. Ну, а в цілому задоволена.

Більше відгуків
Довідка
Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти