Шановні клієнти!
Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ
Бережіть себе і своїх близьких! Будьмо сильними! Все буде Україна!

За 7 хвилин на будь-яку банківську картку

Кредит на картку онлайн

Сума
Термін
Умови отримання позики для малого бізнесу
ВІК від 18 до 70 років
Особистий мобільний телефон
Банківська картка, будь-якого банку України

Кредитування малого бізнесу

Отримати онлайн кредити на карту в Україні під розвиток малого бізнесу з нуля не так-то просто в Україні, так як банки вимагають офіційну довідку про доходи і хорошу кредитну історію. Банк - це репутація, фінансова звітність, величезний оборот грошей і великі інвестиції. Чи ставить банк на успішність Вашого бізнесу, якщо все-таки вдається отримати кредит, - можливо і так. TOP Credit (Україна) представляє одну з тих компаній, які розвивають бізнес в області мікрокредитування, не вимагаючи довідки про доходи. А що стосується кредитної історії, то вона створюється поступово, разом з TOP Credit. TOP Credit - це спочатку проста схема кредитування: позичальник платить відсотки від суми позики, тоді як ми надаємо кредит на короткий термін і дуже швидко. У такого роду співпраці між кредитором і позичальником кредиту виникає тісна співпраця. Якщо Ви встигли вчасно повернути позику, дотримати всі позначені умови, значить в базі даних Українського бюро кредитних історій лежить Ваша гарна кредитна історія. Компанія співпрацює з УБКІ і передає потрібну інформацію в організацію, що спеціалізується на формуванні думки про Вас, як про надійного позичальника. Відсоткова ставка в TOP Credit становить в день - 1,9%. Це не такий великий відсоток, як може показати відразу. Завдяки цьому у Вас немає часу розслабитися. На руку позичальникові і термін кредитування - 21 день. Існує і опція по пролонгації періоду повернення грошових коштів строком на 10 днів.

Умови кредитування в TOP Credit

Все, що потрібно для оформлення кредиту, - це паспорт і номер ідентифікаційного коду, або будь-який інший документ, що підтверджує особу позичальника. Контакти потрібні для зв'язку. На одному з етапів потрібно підтвердження того, що Ви все-таки отримали перераховані гроші. Банківську картку, номер якої вказуєте в анкеті, можна зробити в будь-якому банку України. Якщо у Вас вже є іменна картка, тоді Ви можете прискорити процедуру отримання кредиту на сайті TOP Credit. Компанія надає кредити на допомогу малому бізнесу на різних етапах його розвитку. Важливе зауваження: якщо Ви приватний підприємець, то в онлайн-форму слід завантажити скан-копію свідоцтва про реєстрацію приватного підприємства. Таким чином, Ви відразу чітко позначаєте поле Ваших можливостей для нас, як компанії, що працює в сегменті кредитування, так і Вас, представника приватного підприємства, зацікавленого в поступових вкладеннях для подальшого розвитку бізнесу. Погашення кредиту відбувається частинами або в повному розмірі, в будь-який зручний для Вас час. Клієнт платить лише за реальне час користування грошима. Інвестуючи в Вас, ми інвестуємо в TOP Credit.

TOP Credit - надійний партнер

Кредит з відсотком 1,9 на добу для малого бізнесу можна отримати вже сьогодні. Імовірність відмови майже нульова. Отримати готівку в найкоротші терміни без потреби надавати інформацію про прибутковість Вашого бізнесу можна через будь-який девайс, з яким Ви працюєте і ведете листування з бізнес-партнерами. TOP Credit - це лише одна з закладок в телефоні або планшеті, яку можна закрити, якщо Ви повернули суму позики та відсотки. Відкривайте її знову, якщо Вам терміново потрібні гроші. Надійний партнер підстраховує малий бізнес тоді, коли це дійсно потрібно. TOP Credit вийшла на ринок споживчих кредитів в 2014 році. Вже в 2016 році був проведений ребрендинг, спрямований на те, щоб представити нового гравця в сегменті онлайн-мікрокредитування.

Послуги
ТерміновоКредит на карту терміновоТерміново без довідок і поручителівТерміново без заставиТерміново без відмовиГроші до зарплатиКредит до зарплати на картуГотівкаГотівкою без довідокМікропозик і мікрокредит онлайнМоментальний кредит онлайн на картуВеликийРозстрочкаВідсоткова розстрочкаКредит під низький відсотокНизький відсоток готівкоюДовгостроковий кредитДовгостроковий кредит на картуКороткостроковий кредитМолодіжний кредитКредити з 18 роківДля пенсіонерівДля пенсіонерів готівкоюДля пенсіонерів без поручителівСпоживчийСпоживчий кредит під низький відсотокКредит на бізнесНа відкриття бізнесуНа розвиток бізнесуКредит для бізнесу без заставиКредит в декретіДля військовослужбовцівНа лікуванняКредит з поганою кредитною історієюЗ поганої КІ терміновоПозики з простроченнямЗ простроченням терміновоКредит для погашення кредитівКредит без пропискиКредит онлайн без відмовиКредит на карту в УкраїніКредит без заставиКредит без поручителівКредит безробітнимКредит без довідки про доходиБез банкуБез роботиКредит без паспортаКредит онлайн без дзвінківШвидкий кредитКредит без перевірокГроші в борг на картуПозика онлайн
Більше послуг
У всіх містах
Більше міст

Для малого бізнесу - Відгуки

Загальний рейтинг
5

Иринка

Первый раз вместе было быстро ,повторный займ жду уже почти сутки. Но проценты более чем вменяемые,и выплачивать очень удобно.

Катерина

Хороші умови кредитування. Обов'язково скористуюся даною послугою

София Зараменская

Взяла позику в липні 2019 року. Заповнила заявку онлайн за 2 хвилини тільки паспортні дані, Сведінія про роботу не питали. Робот схвалив з 20000 можливих-9000 від 5 до 30 днів на мій вибір. Щоб підстраховатся взяла 4000 на 30 днів! До повернення вийшло 6400 ставка 2,2% в день! Багато не сперечаюся, але коли прежмет і немає інших варіантів діватися нікуди! Вказала дані карти, списали 1 рубль для перевірки і тут же повернули! Підтвердила дані і робот протягом хвилини перевів гроші мені на карту. Пізніше зайшла в Особистий кабінет що б перевірити суму яку віддати потрібно буде і свій ліміт, де була приємно здивована ! Позику можна повернути в будь-який день і причому возращяешь рівно стільки скільки набігло відсотків. Так само є можливість продовження терміну позики якщо не встиг погасити під час, є часткове погашення, для зміни процентної ставки. Так само при кожному повторному зверненні робот обіцяє знизити ставку за відсотками і збільшити ліміт грошових коштів. Виходить той же кредит в банку тільки менше термін видачі. І ще одне чим більше береш тим менше відсоток. 4000 я взяла під 2,2 в день а ось якби виводила 9000 які схвалили вже б під 1,8 в день. Чим більше сума менше відсоток навіть на першому позиці! Виходячи з мого досвіду, хочу сказати, що звичайна компанія. Процентна ставка практично не відрізняється від інших. Ну, а в цілому задоволена.

Більше відгуків
Довідка
Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти