Для малого бізнесу

Умови отримання позики для малого бізнесу:

Вік від 18 до 70 років

Вік від 18 до 70 років

Особистий мобільний номер

Особистий мобільний номер

Карта, будь-якого банку України

Карта, будь-якого банку України

Кредитування малого бізнесу

Отримати онлайн кредити на карту в Україні під розвиток малого бізнесу з нуля не так-то просто в Україні, так як банки вимагають офіційну довідку про доходи і хорошу кредитну історію. Банк - це репутація, фінансова звітність, величезний оборот грошей і великі інвестиції. Чи ставить банк на успішність Вашого бізнесу, якщо все-таки вдається отримати кредит, - можливо і так. TOP Credit (Україна) представляє одну з тих компаній, які розвивають бізнес в області мікрокредитування, не вимагаючи довідки про доходи. А що стосується кредитної історії, то вона створюється поступово, разом з TOP Credit. TOP Credit - це спочатку проста схема кредитування: позичальник платить відсотки від суми позики, тоді як ми надаємо кредит на короткий термін і дуже швидко. У такого роду співпраці між кредитором і позичальником кредиту виникає тісна співпраця. Якщо Ви встигли вчасно повернути позику, дотримати всі позначені умови, значить в базі даних Українського бюро кредитних історій лежить Ваша гарна кредитна історія. Компанія співпрацює з УБКІ і передає потрібну інформацію в організацію, що спеціалізується на формуванні думки про Вас, як про надійного позичальника. Відсоткова ставка в TOP Credit становить в день - 1,9%. Це не такий великий відсоток, як може показати відразу. Завдяки цьому у Вас немає часу розслабитися. На руку позичальникові і термін кредитування - 21 день. Існує і опція по пролонгації періоду повернення грошових коштів строком на 10 днів.

Для малого бізнесу відгуки

Умови кредитування в TOP Credit

Все, що потрібно для оформлення кредиту, - це паспорт і номер ідентифікаційного коду, або будь-який інший документ, що підтверджує особу позичальника. Контакти потрібні для зв'язку. На одному з етапів потрібно підтвердження того, що Ви все-таки отримали перераховані гроші. Банківську картку, номер якої вказуєте в анкеті, можна зробити в будь-якому банку України. Якщо у Вас вже є іменна картка, тоді Ви можете прискорити процедуру отримання кредиту на сайті TOP Credit. Компанія надає кредити на допомогу малому бізнесу на різних етапах його розвитку. Важливе зауваження: якщо Ви приватний підприємець, то в онлайн-форму слід завантажити скан-копію свідоцтва про реєстрацію приватного підприємства. Таким чином, Ви відразу чітко позначаєте поле Ваших можливостей для нас, як компанії, що працює в сегменті кредитування, так і Вас, представника приватного підприємства, зацікавленого в поступових вкладеннях для подальшого розвитку бізнесу. Погашення кредиту відбувається частинами або в повному розмірі, в будь-який зручний для Вас час. Клієнт платить лише за реальне час користування грошима. Інвестуючи в Вас, ми інвестуємо в TOP Credit.

TOP Credit - надійний партнер

Кредит з відсотком 1,9 на добу для малого бізнесу можна отримати вже сьогодні. Імовірність відмови майже нульова. Отримати готівку в найкоротші терміни без потреби надавати інформацію про прибутковість Вашого бізнесу можна через будь-який девайс, з яким Ви працюєте і ведете листування з бізнес-партнерами. TOP Credit - це лише одна з закладок в телефоні або планшеті, яку можна закрити, якщо Ви повернули суму позики та відсотки. Відкривайте її знову, якщо Вам терміново потрібні гроші. Надійний партнер підстраховує малий бізнес тоді, коли це дійсно потрібно. TOP Credit вийшла на ринок споживчих кредитів в 2014 році. Вже в 2016 році був проведений ребрендинг, спрямований на те, щоб представити нового гравця в сегменті онлайн-мікрокредитування.

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0 800 212 171
Пн-Пт з 9:00-18:00
Сб-Нд - Вихідний
girl
Петро з Луцька подав заявку на 6 600 грн в Top Credit
girl
Поліна з Чернівців подала заявку на 14 000 грн в Top Credit
girl
Руслан з Ужгорода оплатив кредит на 5 100 грн в Top Credit
girl
Леонід з Дніпропетровська оплатив кредит на 5 400 грн в Top Credit
girl
Євген з Рівного оплатив кредит на 14 500 грн в Top Credit
girl
Микола з Чернігова подав заявку на 10 500 грн в Top Credit
girl
Олена з Вінниці отримала кредит на 9 000 грн в Top Credit
girl
Юлія з Херсона подала заявку на 5 600 грн в Top Credit
girl
Олена з Вінниці отримала кредит на 1 600 грн в Top Credit
girl
Олександр з Рівного оплатив кредит на 1 900 грн в Top Credit
girl
Тетяна з Херсона отримала кредит на 14 200 грн в Top Credit
girl
Наталя з Херсона отримала кредит на 7 000 грн в Top Credit
girl
Поліна з Запоріжжя отримала кредит на 11 000 грн в Top Credit
girl
Дмитро з Хмельницького отримав кредит на 12 500 грн в Top Credit
girl
Анастасія з Чернігова оплатила кредит на 7 800 грн в Top Credit
girl
Юлія з Черкас оплатила кредит на 4 700 грн в Top Credit
girl
Леонід з Вінниці оплатив кредит на 600 грн в Top Credit
girl
Людмила з Сум отримала кредит на 4 000 грн в Top Credit
girl
Оксана з Житомира отримала кредит на 3 300 грн в Top Credit
girl
Олександр з Сум подав заявку на 8 600 грн в Top Credit