Оформити кредит

Чому так відбувається?

Клієнт, оформляючи заявку на сайті компанії «Топ Кредит», вказує саме ту суму, яка йому потрібна для покупки подарунка на День народження до друзів, на оплату послуг лікаря, на оплату оренди за житло, на оплату освіти і т.д.

Гроші видаються на різні цілі. При цьому кредитор ніколи не питає, на що саме Ви будете витрачати взяту суму грошей. Кредити в МФО - нецільові. Відрізняються від цільового саме тим, що при оформленні заявки - Ви не вказуєте, на що точно будуть витрачені кошти.

Чому відбувається так, що Вам згодні видати меншу суму, ніж Вам потрібна спочатку?

Перша причина тому - це перший займ. Якщо позичальник вперше оформляє мікрокредит в «Топ Кредит» існують певні обмеження. Перший кредит може бути в розмірі від 500 грн. до 3000 грн.

Не дивлячись на те, що на сайті компанії вказано, що максимальна сума позики становить 15000 грн., перший мікрокредит може бути взятий максимум на 3000 грн.

Кредитор не знає на скільки Ви благонадійний і дисциплінований позичальник, тому існують такі обмеження при видачі грошових коштів.

Друга причина, за якої Вам можуть видати меншу суму грошей, ніж Ви розраховували - це кредитне навантаження.

МФО «Топ Кредит» оцінює Ваше кредитне навантаження, виходячи з Ваших відкритих кредитів і Вашого щомісячного доходу. Ця інформація перевіряється за допомогою даних в Українському бюро кредитних історій. Там вказана інформація про Ваші відкриті і закриті позики за весь час користування позиковими коштами в банках, в МФО, в кредитних спілках і в інших фінансових організаціях.

Якщо Ви витрачаєте не менше 50% свого доходу для покриття позик, то Вам можуть схвалити ту суму грошей, яка не перевищуватиме цей відсоток кредитного навантаження. Якщо на покриття Ваших боргів йде майже весь дохід, то це може насторожити кредитора. Будь-який кредитор оцінює свої ризики при видачі позики.

Послуги оформлення онлайн кредиту 24/7 в Top Credit:

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Оформлення кредиту в магазині: за і проти

Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти