Оформити кредит


Що вибрати?

Сервіс Топ Кредит пропонує гроші на будь-яку банківську карту. Необхідну суму позичальник отримує через 15 хвилин після оформлення онлайн-анкети. Ця послуга підійде тоді, коли потрібно зробити незаплановані покупки, оплатити комуналку, оформити розстрочку або пройти лікування.

Компанія Top Credit виручить позичальників при будь-яких обставинах. Кредитна карта вигідніше, тому що відсотки нараховуються на використану частину грошей. Щоправда, слід пам'ятати про щомісячні платежі. Переваги оформлення позики на карту:

  • не знадобиться великий пакет документів;
  • швидка процедура видачі грошей;
  • відсутність додаткових комісій;
  • наявність Cash-back;
  • при оплаті картою нараховуються знижки, бонуси;
  • гроші можна використовувати в разі непередбачених витрат.

Зручний онлайн кредит дозволяє вирішувати будь-які фінансові труднощі. При оформленні банківського кредиту готівкою потрібні довідки з місця роботи, а іноді і поручителі. Позичальники витрачають багато особистого часу, але можуть отримати відмову в банку. Оформляється все як одноразова послуга, при повторному зверненні відсутні персональні пропозиції. Недолік банківської послуги в тому, що відсотки будуть нараховані на всю суму позики.

Інші важливі відмінності

При виборі позики готівкою або на картку варто звертати увагу на різні нюанси. Перший параметр - терміни оформлення позики. Оформляється онлайн кредит на карту за кілька хвилин (10-20). Якщо клієнт вибирає кредит готівкою, то процедура буде складною і довгою. Необхідно визначитися з метою використання позикових грошей. Якщо гроші потрібні для непередбачених витрат, краще вибрати кредитну карту.

Якщо клієнтові потрібно певну суму грошей для покупки конкретного товару або організації подорожі, є сенс скористатися споживчим кредитом. Стандартна банківська позика видається весь обсяг. На витрачання грошей по кредитній карті не встановлюються обмеження. Клієнт оформляє кредит на карту терміново, після чого користується грошима на власний розсуд. З картою можна отримувати кешбек, хороші знижки. Все це недоступно для кредиту готівкою.

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Оформлення кредиту в магазині: за і проти

Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти