Отримати гроші

Яку інформацію МФО повинна надати позичальнику?

Яку інформацію МФО повинна надати позичальнику?

Є ряд вимог з боку закону, які повинні надавати МФО своїм позичальникам. Це стосується, як інформації у відкритому доступі на сайті, так і пунктів договору про надання позики.

Перед тим, як оформити кредит клієнт компанії повинен уважно вивчити інформацію, яка є на сайті компанії. В першу чергу, повинні бути викладені реєстраційні документи МФО.

По-друге, всі умови позики повинні бути у відкритому доступі. Наприклад, на сайті має бути вказано, на яку суму може розраховувати позичальник, на який термін отримати гроші, як погасити, чи є послуга пролонгації договору, процентна ставка, штрафи і пеня в разі прострочення по платежах.

На сайті компанії «Топ Кредит» можна ознайомитися з усіма документами, які вимагає чинне законодавство України для ознайомлення у відкритому доступі. Мікрокредитування - ліцензований вид діяльності. Відповідний документ на ведення цього виду діяльності в «Топ Кредит» також є.

Що стосується умов позики?

Для зручності клієнтів нашої компанії, вони можуть перед укладенням договору самостійно розрахувати суму і термін, на який їм потрібні грошові кошти за допомогою онлайн калькулятора на сайті компанії.

Гроші, які може отримати позичальник в режимі онлайн можуть бути в межах від 500 до 15 000 грн. Термін користування грошовими коштами від 1 до 29 днів. Процентна ставка по кредиту - 1,9% в день. Наприклад, якщо Вам потрібно 1000 грн. на 5 днів, то сума до повернення становитиме 1095 грн.

Погасити займ, взятий в «Топ Кредит» можна 4 способами. Кожен клієнт компанії сам вибирає, який йому більше підходить.

Отже, займ можна погасити в Особистому кабінеті на сайті «Топ Кредит», через Інтернет-банкінг, за допомогою платіжного терміналу або через касу банку.

У компанії є послуга пролонгації договору. Якщо клієнт не може вчасно оплатити платіж по кредиту, він може продовжити користування кредитними коштами на 10 днів, сплативши тільки нараховані відсотки за дні користування мікрокредиту.

Якщо клієнт компанії не скористався послугою пролонгації і не заплатив вчасно за позикою, то йому нараховується штраф. Штраф - 1% в день від усієї суми позики.

Усі ці пункти, включаючи права і обов'язки кредитора і позичальника прописані в договорі кредитування.

Отримати гроші
Голосів: 0, у середньому: 0 з 5

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону: 0800212171