Оформити кредит

Є ряд вимог з боку закону, які повинні надавати МФО своїм позичальникам. Це стосується, як інформації у відкритому доступі на сайті, так і пунктів договору про надання позики.

Перед тим, як оформити кредит клієнт компанії повинен уважно вивчити інформацію, яка є на сайті компанії. В першу чергу, повинні бути викладені реєстраційні документи МФО.

По-друге, всі умови позики повинні бути у відкритому доступі. Наприклад, на сайті має бути вказано, на яку суму може розраховувати позичальник, на який термін отримати гроші, як погасити, чи є послуга пролонгації договору, процентна ставка, штрафи і пеня в разі прострочення по платежах.

На сайті компанії «Топ Кредит» можна ознайомитися з усіма документами, які вимагає чинне законодавство України для ознайомлення у відкритому доступі. Мікрокредитування - ліцензований вид діяльності. Відповідний документ на ведення цього виду діяльності в «Топ Кредит» також є.

Що стосується умов позики?

Для зручності клієнтів нашої компанії, вони можуть перед укладенням договору самостійно розрахувати суму і термін, на який їм потрібні грошові кошти за допомогою онлайн калькулятора на сайті компанії.

Гроші, які може отримати позичальник в режимі онлайн можуть бути в межах від 500 до 15 000 грн. Термін користування грошовими коштами від 1 до 29 днів. Процентна ставка по кредиту - 1,9% в день. Наприклад, якщо Вам потрібно 1000 грн. на 5 днів, то сума до повернення становитиме 1095 грн.

Погасити займ, взятий в «Топ Кредит» можна 4 способами. Кожен клієнт компанії сам вибирає, який йому більше підходить.

Отже, займ можна погасити в Особистому кабінеті на сайті «Топ Кредит», через Інтернет-банкінг, за допомогою платіжного терміналу або через касу банку.

У компанії є послуга пролонгації договору. Якщо клієнт не може вчасно оплатити платіж по кредиту, він може продовжити користування кредитними коштами на 10 днів, сплативши тільки нараховані відсотки за дні користування мікрокредиту.

Якщо клієнт компанії не скористався послугою пролонгації і не заплатив вчасно за позикою, то йому нараховується штраф. Штраф - 1% в день від усієї суми позики.

Усі ці пункти, включаючи права і обов'язки кредитора і позичальника прописані в договорі кредитування.

Послуги оформлення швидкого кредиту 24/7 в ТOP Credit:

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Оформлення кредиту в магазині: за і проти

Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти