Оформити кредит

Коли клієнт компанії "Топ Кредит" оформляє мікрокредит від нього вимагається досить невеликий пакет документів, який включає в себе:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний код;
  • банківська картка.

Більше ніяких даних при оформленні позики від позичальника не потрібні. Не потрібна ні довідка про доходи, ні поручителі, ні застава, як це, наприклад, необхідно в інших фінансових установах, які видають в позику грошові кошти.

Так як пакет документів потрібен, який просто засвідчують Вашу особу, і вся процедура оформлення відбувається в режимі онлайн, менеджери компанії ретельно перевіряють надану інформацію, яка заповнюється клієнтом.

Одним з важливих етапів при заповненні заявки на сайті компанії є верифікація банківської карти. Верифікація потрібна для того, щоб упевнитися в тому, що картка насправді належить Вам, і що нею не заволоділи треті особи з метою шахрайських дій.

Процес верифікації займає всього кілька хвилин і полягає в тому, що на кілька хвилин на Вашій банківській картці заморожується 1-5 гривень з метою того, щоб Ви могли підтвердити в Інтернет банкінгу, або за допомогою дзвінка в банк точну суму грошей, яку той на час заморозив.

Тому на Вашій карті повинна бути хоча б мінімальна сума грошей, не менше 5 гривень, щоб Ви успішно пройшли процес верифікації банківської карти, і як наслідок - отримали позитивне рішення від менеджера компанії "Топ Кредит" про видачу позики.

Ви можете оформити мікрокредит у "Топ Кредит" всього за 15 хвилин Вашого часу за допомогою ноутбука, планшета, комп'ютера або смартфона. Отримати потрібну суму грошей можна з будь-якої точки України, тепер кредитування доступне кожному, у кого є вільний доступ до мережі Інтернет. Грошові кошти можуть бути перераховані на карту всім громадянам України віком від 18 до 70 років.

Компанія "Топ Кредит" видає позики навіть особам з поганою кредитною історією, а вчасно погашаючи мікрокредити, Ви можете тільки поліпшити свою кредитну історію, що в майбутньому зможе вплинути на позитивне рішення, наприклад, банку в отриманні іпотеки або автокредиту.

Послуги онлайн кредитування на ТОП Кредит:

Повернутися
Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що на період воєнних дій в Україні штрафи за неоплачені кредити нараховуватися НЕ БУДУТЬ.

Приведи друга – отримай 100 бонусних балів!

Приводите друга - отримуєте 100 бонусних балів!

Захист від шахраїв: на держпослугах з'явилась функція перевірки кредитної історії

У застосунку «Дія» запущено новий функціонал.

Оформлення кредиту в магазині: за і проти

Кожен магазин або торговельна мережа прагнуть будь-якими шляхами привернути до себе покупців і клієнтів.

Не такий страшний кредит, як його малюють

Зі споживчим кредитом легко "закрити" свої потреби або бажання зараз

Коментарі

Відгуки поки що відсутні...
Більше відгуків

Діяльність компанії ТОВ "ФК"ДЖОБЕР" регулюється Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, реєстраційний номер запису 13103824 від 13.10.2018 року, свідоцтво ФK № 1108, код фінансової установи: 13. Логотип «TOP CREDIT» - зареєстрований бренд.

З питань простроченої заборгованості звертатися по телефону:

0 800 212 171
Щодня з -

Гарантія безпеки

Працюємо під наглядом НБУ

Контакти підтримки НБУ

Телефон довідкової служби:
0 800 505 240

E-mail: nbu@bank.gov.ua

Сайт: bank.gov.ua/ua/contacts

Наш сайт використовує Cookie
Натискаючи "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.
Прийняти